Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor van vége? fórum

Mikor van vége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
130. a2571c53fb (válaszként erre: 125. - 55416fb8e2)
2013. júl. 21. 00:13
Ez így van!:-)) ..sajnos vagy nem sajnos lényegtelen!:-))
129. b62e6311d6 (válaszként erre: 128. - E32d76b828)
2013. jún. 11. 16:12
oksa!
2013. jún. 11. 16:11
most
127. 55416fb8e2 (válaszként erre: 126. - B62e6311d6)
2013. jún. 11. 16:10

szerintem nyugodtan altalanosithatsz, a ferfi es noi termeszet mas :) olyan ez, mint amikor az elso randin egy no mar azon filozik, milyen lesz az eskuvoi fatyla, a ferfi meg azon, hogy na, ha kimegy a mosdoba, megnezem a segget is :)


engem egyaltalan nem zavarnak ferfiak egy noi forumon, legtobbszor azt sem nezem, ferfi vagy no az illeto :) de azt a velemenyemet fenntartom, hogy isten orizzen egy olyan ferfitol, aki egy noi forumon teregeti ki a maganeletet. attol meg lehet erzo ember :) egy no is lehet sulyemelo, de attol meg nekem cseppet sem noies es soha nem fogom megerteni. izlesek es pofonok :)

126. b62e6311d6 (válaszként erre: 125. - 55416fb8e2)
2013. jún. 11. 15:53

Valóban igazad van abban, hogy általában (pff, nagyon utálom az általánosítást, hisz minden ember és minden sors egyedi) a nők talán mondhatni, jobban igyekeznek egy kapcsolat megtartásában, felújításában.

Vagy? Csak könnyebben megnyilatkoznak egy "női oldalon"?

És itt ellentmondást érzek, azt mondják/mondod, hogy férfi nem való női oldalra, milyen férfi az, aki nyafog, siránkozik, biztos nem is férfi ...

Tehát, nem mérvadó, hogy hány olyan fórumot olvasol, ahol a nők akarnak csak tenni egy kapcsolatért. Nyilván a saját szemszögükből látják a problémát, de nem hallgattatik meg a másik fél is, pont úgy, ahogy ebben az esetben sem, csak arra hagyatkozhatunk, amit olvasunk.

Továbbra is azt gondolom, hogy nem ördögtől valók a férfiak, és nem áldozatok a nők. Általánosságban.

Hogy mi fog történni, nem tudom.

De én hiszek abban, hogy minden ember egyformán vágyik a boldogságra, mindenféle megalkuvás és aljasság nélkül, csak nem mindegyik egyformán bátor vagy erős hozzá.

125. 55416fb8e2 (válaszként erre: 123. - B62e6311d6)
2013. jún. 11. 15:31

ez nem ferfigyulolet szerintem, csak voros poszto. beleolvasgattam a parkapcsolati forumokba, a legtobb arrol szol, hogy meg a legrosszabb kapcsolatokban, a leggerinctelenebb ferfiaknal is probalnak a nok valami remenyt talalni, tanacsot kerni, hogyan lehet a megcsalason tuljutni, mit tegyenek, hogy a parjuk tobbet foglalkozzon veluk, jobban odafigyeljen, vagy hogyan tudnak egy ferfi erdeklodeset felkelteni. ha egy ferfi arrol ir, hogy mar nem szereti a feleseget, uj kalandokra, uj szerelmekre, uj nokre vagyik, de nem akarna a csaladjat elveszteni, az voros poszto :) erre mondjak, hogy nem lehet egy seggel ket lovat megulni


valoszinuleg semmi sem fog tortenni, a ferj majd felrejar, talan a hazassagaban is csokkennek a vitak, mert megkapja, amire vagyik, mashol. a felesegnek is elobb vagy utobb hianyozni fog, hogy nokent banjon vele valaki, nyitott lesz mas kozeledesere. egyik vagy masik szerelmes lesz, es akkor majd boritja a hazassagot. nem kulonleges drama, mindennapos eset sajnos

124. b62e6311d6 (válaszként erre: 123. - B62e6311d6)
2013. jún. 11. 14:09

* felelősek

* igazán

123. b62e6311d6 (válaszként erre: 122. - Krisz42)
2013. jún. 11. 14:07

Szomorú, ha valaki áldozatot lát egy párkapcsolat bármelyik tagjában, méginkább, ha önmagát érzi annak.

Ha férfi, ha nő, tök mindegy.

Egy igazi kapcsolatban nincs egy áldozat és egy felelős, nagyon poros szlogen, de igaz: ami elromlik, azért ketten felősek.


Szomorú, ha az állandó harc megy: ki iagán férfi és ki igazán nő ...

És nem az Ember van nézve önmagában, mint esendő lény.


Ez a férfigyűlölők fóruma??? :D

122. Krisz42 (válaszként erre: 121. - B62e6311d6)
2013. jún. 11. 13:49
Igen,mert szegény ffi az áldozat mindenképpen.A nő lássa el a gyereket,tartsa el magukat,ő meg megy megvalósítani magát,nehogy piälni kezdjen,aztân ha nem jön óssze a megvalósítás és az a bögyös szöszi is ugyanolyan,mint a feleség,akkor esetleg visszatér hozzá.Ő meg addig végezze a dolgát,közben legyen egyedül,hátha a ffi vissza óhajt téni.
121. b62e6311d6 (válaszként erre: 114. - A2571c53fb)
2013. jún. 11. 12:23

Bölcs és érző gondolatok, gratulálok!

Ha valaki talál köztük megfontolandót, akkor ha magában is, de hálát mondhat neked.

2013. jún. 11. 11:00
ezek a ferfiak mennyire szeretik a regenyirast es mennyire lenezik a noket. persze, majd 2 evig otthon kotoget a feleseg, hatha visszater az ura. meg szerencse, hogy a pialason, drogokon kivul a nok olyasmikkel is lefoglaljak magukat, mint a munka, gyerekneveles, haztartas, es jobb esetben egy normalis, felelos ferfival valo kolcsonos szerelem :)
119. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 114. - A2571c53fb)
2013. jún. 11. 09:57

Felébredtél és leírtad az álmod?:)

Miből gondolod, hogy ezek bekövetkeznek? Csak nem tapasztaltad?

118. c6973617d3 (válaszként erre: 114. - A2571c53fb)
2013. jún. 11. 09:46
Nagyon jól összefoglaltad, én is valahogy így képzelem..., írtam is, de a fórumindító nem reagált rá ;)Remélem rajtad elgondolkodik :)
117. Krisz42 (válaszként erre: 114. - A2571c53fb)
2013. jún. 11. 09:26

Nem azt kérte,h írj neki egy regényt,ami ráadásul nem is igazán valósàghű.Egyébként miből gondolod,h a feleség visdzafogadná?Én nem,az biztos és sokan nem,viszont nem lenne rá késztetésem,h kiforgassam mindenéből,mert szerelemből mentem hozzá és rajtam kívül is sok nő van,akit nem csak a pénz érdekel.Beállítottâl minket gonosz házisárkánynak,a házasságot rabigának.Sajnállak,h neked csak ilyen tapasztalataid vannak,de ha nem az együtt piâlósokkal lógnâl,akkor talán nem csak ezt hallanád.Ja bocs,azokkal nem tudsz,mert ők a családjukkal és értelmesebb társasággal vannak.

Egyébként egy dolog kiderült a cikkíròròl,nagyon konfliktuskerülő.Ebből már könnyebben lehet hihetőbb mesét kreálni.

116. csokvihar (válaszként erre: 114. - A2571c53fb)
2013. jún. 11. 08:26
Hat ezek aztan igen merèsz kovetkeztetèsek,nem gondolod?Fix idoket megadni,hogy mikor mi fog tortènni,levetiteni hajlèktalan alkoholistàvà vàlàsànak tortènetèt,hàt nem mondom...Talàn Isten megsugta Neked,hogy mi a terve a fickoval,hogy ilyen tutira irod a jovojèt?
115. pandrea39 (válaszként erre: 68. - 55416fb8e2)
2013. jún. 11. 06:15
ott a pont :)
114. a2571c53fb (válaszként erre: 113. - Útkészítő)
2013. jún. 11. 03:40

Felébredtem és nem tudtam visszaaludni, így most reagálok az egészre, hogy mi fog következni nálad!


Ott küzdesz a dilemmában, hogy mit tegyél, ha tegyél. Ha döntesz, akkor úgymond a közvetlen környezeted feleséged, rokonok szemében te leszel az aljas ember, hogy csak a saját érdekedet nézted és nem voltál tekintettel a gyerekre, és a te feleségere. Megpróbálsz majd alkalmazkodi ehhez fejezethez, de azt látod, hogy egyre mélyebbre süllyedsz, míg el nem érsz egy olyan pontra, ahol már te nem tudsz változtatni. Ekkor jön a következő fázis, hogy el tudd ezt viselni ezt az állapotot, elkezdesz majd piálni, mivel a ffiak 90%, így kezeli ezt a problémát, mivel más értelmes alternatívát nem látnak csak hogy bódítsák az agyat és ne gondolkodjanak! Ekkor jön a nő és két torokból kiabálni fogja a környezetében, hogy nézzétek meg ilyen piással nem lehet együtt-élni, tehát elkezdődik a szép lassú kiforgatásod minden vagyonodból, te pedig megadod magad és már kérni fogod az Istentől, hogy érjen már véget mindegy, hogy milyen áron csak legyen. Innen már nagyon kevés pasi tud felállni, mivel ez már a vége és a ha feleséged kerít egy jó ügyvédet, akkor aztán találod magad nincstelenül, kiforgatva mindenedből és se lakásod se pénzed, sőt még az állásodat is elvesztheted. Ezért van ennyi hajléktan és ők zömmel férfiak.


Amikor elkezdődik az a pont, hogy vivódásaidból más kiutat nem látsz mint pia, ott kezdődik majd teljes lecsúszás és onnan megfordítani csak nagyon kevés embernek sikerül pontosabban egynél láttam. De ott volt egy nagyon kemény akarat és volt egy vad idegen nő aki lelkierőt adott neki, hogy megtegye...és sikerült neki és felépült túljutott mindene és már minden tekintetben nyerésre áll, de erre nagyon kevesen képesek.


Most amíg még nem jutottál el odáig, hogy droghoz vagy piához nyúlj, addig tudsz józanul gondolkodni, amikor ezt elkezded egyre nehezebb lesz...és minél tovább tartod ezt az állapotot, annál nehezebben sikerülhet! Csalódni fogsz önmagadban és gyereked is egy olyan apát fog látni, akire felnézni nem tud majd, tehát ő is elítél majd ezért téged...és azt veszed észre, hogy senki sincs körülötted...még mélyebben vagy!!!


Tehát menekülj ebből az állapotból de nagyon gyorsan! Amit ilyenkor tenni lehet, hogy agyadat kikapcsolod, de olyan mértékben, hogy keresel valami olyan elfoglaltságot amit érdekel és teljes erőből ráállsz erre, hogy ne legyen időd gondolkodni a máson. Ha ezt meg tudod tenni, akkor kb fél év kell, hogy azt fogod érezni, hogy elkezded látni a múltadat másképp látni, és akkor már nem arra kell koncentrálnod, hogy mi volt az előző életedben, hanem egyre inkább letisztulnak a dolgok és másképp fogd látni mindent. Kb két év kell majd, mire megérted, hogy milyen szerencsés voltál, hogy megtetted, mivel akkor tudsz újra kezdeni és nyugodtan nyitni mások felé!


Ha valóban szeretsz, akkor két év után tisztán mérlegelve még mindig vissza mehetsz az előző életedhez, de akkor egészen másképp fogod látni az egészet, és azt is érteni fogod, hogy miért mentél vissza.


Fél év után elkezdődik majd csajozós korszak és fogod mondani majd, hogy ide az összes nőt és látszólag felszabadulsz leszelsz. Aztán mikor azt látod, hogy csak jönnek mennek felteszed majd kérdést magadnak, hogy miért. Te vagy képtelen szeretni benned van a hiba vagy olyat keresel, amit senki másban nem láttál meg. Megint itt a kérdés, hogy akkor mit keresel, ha ekkor arra jutsz, hogy az előző feleségedet, akkor menj vissza nyugodtan, üljél le vele és mesél az érzéseidről neki, és ő is gondolkodni fog ezen. De most hagyj időt magadnak és lépj, ha menned kell most akkor jól tetted, de ha lesz még időd korrigálni mindent, ettől nem kell félned!

2013. jún. 11. 01:22

Egyrészt szeretném megköszönni a tanácsokat és véleményeket mindenkinek aki konstruktív, építő jellegű reakciót préselt ki magából. Ide értve az olyan kritikát is amiből le lehet vonni a tanulságot.


Másrészt meg abszolút nem értem, hogy aki vitatkozni akar, az miért itt teszi.


Harmadrészt tényleg pasi vagyok. Akinek nem tetszik, vagy nem hiszi el, az...:)

112. Krisz42 (válaszként erre: 111. - 9b68993820)
2013. jún. 10. 21:11
Jò lenne,ha elolvasnád a többit is,mert ezen a részen rég túl vunk,tisztázva lett pár részlet,h ne legyen félreértés.
111. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Útkészítő)
2013. jún. 10. 21:02

Az, hogy hajhászod a szerelmet, azt jelenti, hogy külső kapcsolataid vannak? Nem a feleségedet kellene büntetni azért, mert te mást szeretnél, vagy talán mert sosem voltál belé szerelmes. :( Ha nem tudod befogadni őt, még ha ő próbálkozik is, tisztességtelen áltatnod. Ahogy te is, ő is megérdemelne egy új esélyt mással, ha részedről már vége, csak félsz a változástól.

Nem értem a dilemmádat. Szerinted milyen választásod van?

110. a2571c53fb (válaszként erre: 85. - B62e6311d6)
2013. jún. 10. 20:33

Pontosan erről van szó! Bátorítást és megerősítésre vár itt, de a lépést neki kell megtenni! Neki kell döntenie, és másképp gondolkodnia. ..na ezt nagyon nehéz meghozni, de ha nem lépi meg, akkor beleragad egy állapotba és utána már változtatni se lesz képes!


Én a helyében mennék...és nem gondolkodnék többet!

109. 55416fb8e2 (válaszként erre: 108. - 16b5d6ae34)
2013. jún. 10. 20:22
nem megbantani akartalak, a humor is izles dolga szerintem, kell az egy hullamhossz :) (inkabb viccelodjunk, mint sirjunk! :))
2013. jún. 10. 20:15

Sokkat több a humorom, mint ami lejött a Te mondatodból.

Most viszont, hogy már a fórum indítója sincs itt és ennél többet senki nem tud úgysem írni, én befejezem, mielőtt nagyon viccesbe átmennénk:))

107. 55416fb8e2 (válaszként erre: 105. - 16b5d6ae34)
2013. jún. 10. 20:00
tudod ez a jel -> :) mosolygast jelent, ezert is raktam oda az irasomhoz mar akkor is. a te hozzaszolasod meg a humorerzek hijat minositi :(
106. 55416fb8e2 (válaszként erre: 104. - Ittmost)
2013. jún. 10. 19:57

a szakitas mindig nehez, akkor talan meg nehezebb, ha nincs olyan konkret oka, mint peldaul harmadik, alkohol, eroszak stb. en egyszeruen celtalannak erzem az egesz tortenetet, mert ha valaki nem tud es nem akar mar tenni semmit egy helyzet javitasaert, akkor ott nem lehet tanacsot, segitseget adni.

szerintem az ilyen helyzeteket legtobbszor az ido oldja meg, mert egyszer csak az egyiknek vegleg elege lesz a helyzetbol :)

105. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 102. - 55416fb8e2)
2013. jún. 10. 19:26

Egyáltalán nem tűnt viccesnek, amit írtál... már ne is haragudj, ez sértés volt.

Utólag magyarázod?... a "humorodat" minősíti:(

104. ittmost (válaszként erre: 97. - 55416fb8e2)
2013. jún. 10. 19:08

Neked szerencséd van,mert vannak olyan barátnőid,akiknek nyavalyoghatsz ÉS akik hasznos tanácsokat adnak.

Lehet,h neki pl a barátai azt tanácsolták(kinézem a ffiak többségéből..) hogy üljön csak a langyosban,örüljön,h ilyen felesége van,az izgalmat meg keresse titokban.De ő valamiért ezt nem akarja,úgy tűnik.Tisztán akarja csinálni,csak nehéz otthagynia egy amúgy kedves-rendes nőt.

103. ittmost (válaszként erre: 99. - Krisz42)
2013. jún. 10. 19:06
Szerintem is arra vár,hogy valahonnan-bárhonnan-akár innen is kap egy végső lökést
102. 55416fb8e2 (válaszként erre: 101. - B62e6311d6)
2013. jún. 10. 18:40
a melegezest viccbol irtam, nem gondoltam, hogy barki komolyan veszi :)))))))))))) van egy ilyen ferfiismerosom, aki velt iroi ambicioit eli ki noi forumokban hol provokativ hol nyalas stilusban. valahogy rogton ez jutott eszembe, annyira nem eletszeruen van leirva a tortenet. ha valakinek ennyire fontosak a csaladi ertekek, a hazassag, a gyerek, furcsa hogy nem akar mar semmit tenni erte. ha a felesege ennyire nem vonzza mar nokent, milyen jovot remel? azon kivul, hogy talan szeretot tart majd
101. b62e6311d6 (válaszként erre: 100. - 55416fb8e2)
2013. jún. 10. 18:28

Szítani tilos:)

Mi értelme?

Miért nem lehet kulturáltan beszélgetni?

Elsősorban lemelegezted, aztán jöttél a többivel.

Még 60 hsz - ig sem jutott el a fórum.


Az eleje viszont tetszik, igen, ez a Te véleményed, teljesen rendben van így.

Nem csak egyezőt.

Az én nemtetszőm is vált ki felháborodást.

C'est la vie.

Csak ne bántsuk a másikat.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook