Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor van itt a baba ideje? fórum

Mikor van itt a baba ideje? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. nov. 15. 08:50
Kb. amikor jön.
58. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Sziszkusz)
2022. nov. 15. 07:55

Alapvetően igen. Egy ideális világban igen. De a mai valóság az, hogy ha ember lánya addig vár a családalapítással, amíg megtalálja a tökéletes apajelöltet, akkor jó esetben bőven 40 fölött fog szülni. Vagy inkább soha. Persze, én is megmentés párti vagyok, és azt is tudom, milyen fontos egy apa egy gyerek életében. De ahhoz szerencse kell, hogy minden tökéletes legyen a baba érkezéséhez.

Amúgy meg nem csak akkor maradhatsz egyedül a gyerekkel, ha elhagynak. Több anyát is ismerek, akinek meghalt a férje mikor a gyerekek még kicsik voltak. Az ember azt hiszi, hogy vele ez nem történhet meg, pedig de, könnyen megtörténhet.

57. b24e024c70 (válaszként erre: 56. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 20:39
Az nekem is nagy felismerés volt, hogy inkàbb egyedül, mint rossz kapcsolatban. Volt egy pont az életemben, tisztán emlékszem pedig 10 éve volt, hogy elhatároztam több langyos, ártó helyzetet nem vagyok hajlandó elviselni, utána jöttek rendbe a dolgok, tényleg jobb egyedül akkor, mint egy olyan kapcsolatban ami mondjuk méltatlan, kijutott nekem is, csak én sem meg te sem maradtunk benne, ami jó. Sokan viszont képtelenek ebből szabadulni sajnos.
56. f7f780f355 (válaszként erre: 55. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 19:34

Jaja en is igy vagyok ezekkel. Tudatosan beleesek ugyanazokba a peldakba. Pl anyamat is leutanoztam kapcsolatok teren de apamtol is vettem rossz mintat. Most kezdem tudatosan alakitani ezeket, meg most mar eljutottam arra a pontra hogy inkabb vagyok egyedul, mint rossz kapcsolatban es ez rohadt nehez volt.

Majd talán felkotheted a gatyafag 15 ev mulva😆🤭😘

55. b24e024c70 (válaszként erre: 54. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 19:04
Igen bevallom én is ezektől a mintáktól a 20 as éveimben kezdtem tudatosan eltérni, és évek voltak meg egy csomó lelkigubanc kigölgyölitése mire azt tudtam mondani, hogy van egy gödör elsétálok mellette , már nem esek bele ès át tudom ugrani. Van egy ilyen tanmese, először beleesel, nem is tudod, hogy rossz. Majd rájössz, hogy rossz, de ugyanúgy beleesel, majd megpróbálod átugrani/ kikerülni, de nem megy. És jóval később van, hogy felismered és ki tudod kerülni, de mondjuk ez èvek, meg erős elhatározás, hogy máshogy akarom csinálni, mint a szüleim. Nálunk női ágon 5.generàció vagyok, aki nem császárral szült, és a férje úgy néz ki az elmúlt hosszú évek alapján, hogy kivételesen jó és összapasszolunk. Ezek is érdekes dolgok, miket hozunk magunkkal, milyen berögződéseket. Köszi egyébként☺️ Imádnivaló, vagány zabagép a lányom, és iszonyat nyugodt természet, meglepően könnyű vele, majd megnézzük kamaszon persze😂😂♥️
54. f7f780f355 (válaszként erre: 53. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 17:06

Sajnos igen. Sokan az ennel sokkal gazabb szituaciokat is termeszetesnek veszik es az sem ritka ha ugyanugy jarnak el felnottkent a sajat kapcsolataikn, sajat gyerekeikkel. Pl verve, utve volt nevelve az apuka gyerekkent ezert a sajat gyereket is veri. Es ez szornyu.

Jo, oke van olyan is h latja h mit csinaltak rosszul a szulei es direkt mashogy jar el, de ugye ez elindulhat a fent emlitett rossz iranyba is. Rohadt sok a torz csalad😕😕😕😕

Szval foruminditonak is ajanlatos lenne megismerni a faszit egyutteles szempontjabol.


Na, ja. Ez tok normalis hozzaallas. Amugy cuki baba a kepeken. -mondom tavolsagtartoan😆🤭

A buszon erdekes dolgok vannak. Meg a villamoson. A tivornyazo kamaszoktol kezdve az orjongo ket evesig lassan minden irrital. Szval lehet hogy en vagyok begyoposodve csak amikor rugja a csorompolk femcsovet a gyerek es melle visitozik es az anyja ra se szol, az elegge irritalo. Teljesen mas eset ha egy kisbaba sir es meg igyekszik is megnyugtatni az anyja.

53. b24e024c70 (válaszként erre: 52. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 17:01
Gyerekként persze,az a természetes amiben élünk, később felnőttként realizálódnak ezek, hogy milyen gáz dolgok is mentek otthon,amikor már felnőtt kapcsolataid vannak. Én sem rajongtam a gyerekekért, sőt rosszul vagyok ha valaki gagyog meg hülyén beszél a lányomhoz, mert pici😂😆 nem értelmi sérült, csak baba , a cukiskodástól főként idegenektől egyenesen rosszul vagyok. Mondjuk engem a csoportos buszos gyerekek szoktak mai napig kiborítani, szóval tudom mire gondolsz👍 Saját azért egészen más, ha sír , őt sajnálom és próbálok rajta segíteni , mert tudom hogy én felelek érte és nem tudja még megoldani, ezzel szoktam magam nyugtatni😄 ha éppen az idegrendszerem fel akarja mondani a szolgálatot. Viccet félre téve nincs azzal baj,ha beismered hogy nem akarsz, annyi hogy jó önismereted van és racionálisan állsz a dolgokhoz, tök jó!
52. f7f780f355 (válaszként erre: 51. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 16:53

Uh sajnalom :s na az pont ugy szarugy

En mondjuk gyerekkent ebben nem lattam kivetnivalot most felnott nokent latom h mennyit szivott az anyam

Dolgozott, haztartasvezetett gyereket nevelt

Apam meg munka utan csak doglott. Es ezert baszom ugy fel az agyam az ilyen peldakon mert meg mindig sok ilyen van.

Ja en is. En pl ezert nem akarok gyereket. Csak szenvedne szerencsetlen. Idegen gyereket is sokszor legyzivesebben leorditanam csak nem tehetek ha hangos sajatom lelkibeteg lenne. :S

51. b24e024c70 (válaszként erre: 49. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 16:51
Sajnálom, hogy apàd ilyen volt, nekem mondjuk hol eltűnt hol előkerült, de hasonlóan nem foglalkozott velünk. Én azt is megértem, aki úgy pottyant, hogy biztos háttér, gáz, nem tenném, de az ő élete. Gyerek meg úgyis kiérzi majd, csak őt sajnálom a sztoriban.
50. b24e024c70 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 16:47
Egyèbként szerintem nincs jó időpont rá, mármint biológiailag max, a gyerekre. Szerencsés ha minden klappol, de általàban nem szokott, de ettől még azért vannak boldog családok. Egyik nagybácsink anno 30 éve egy bőrönddel vette el a felesègét 18 évesen. Lett két gyerek, egymàs után , szoba konyhában laktak, nem éltek jól.Majd rá 10 évre kb saját vállalkozásból, spórolsan szerencsèvel az átlag feletti jó módban élnek. Pont erről szól az élet, rohadt nagyokat tudsz bukni, de nyerni is, csak újra neki kell állni, bármi is van. Egyènként ha valakivel együtt vagy évek óta ès nem laposodott el, jó csapat vagytok, kiegèszititek egymást ezek a legfontosabbak, kibírjàtok egymás hülye szokásait akkor kell szerintem. Még akkor is előfordul, persze hogy a pasi teljesen rosszul reagál, pedig akarta, de olyat is tudok ahol a pasi annyira nem akart, most meg elolvad a gyerektől. Tényleg szerencse:
49. f7f780f355 (válaszként erre: 48. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 16:41

Igen. Sok az ilyen pocs. En apam is kicsit ilyen de o anyammal van 35 eve 😆😆 mondjuk o nem narcisztikus csak kb mutterom nevelt minket apam meg nezte a tv-t.

Jajj hagydmar. Szard le ki mit gondol. Amugy attol h idosebb valaki nemfeltetlen gazdagabb. Nem is gondoltam h kihasznalod. Pl akiket irtam az elejen ott a csajszi idosebb a fiunak meg a csaladja gazdag. De ott egyertelmu h miert lett fel ev utan gyerek.

48. b24e024c70 (válaszként erre: 47. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 16:38
Igen apàmat írtad pont le, aki az 5. házasságát “koptatja” tudom mire gondolsz, amikor valaki évekig képes jó pofozni, majd bekattan. Ismerem az ilyen típusokat, hosszabb ideig színlelik, majd belegabalyodsz a hálóba, végén meg te égsz ki egy s*ggf_j miatt👍 És akkor jön ki a nárcisztikus, pszicho énjük én is csináltam.Nem dicskedni akartam, csak én meg tudom a szokásos forgatókönyvet, ha idősebb nálad a férjed, akkor megfogod mérgezni ès és gazdag özvegy leszel duma , legalábbis megítélnek, de ez van😂
47. f7f780f355 (válaszként erre: 45. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 16:33

Igaz szerencse kell hozza. Nekem ket komoly kapcsolatom volt mindket pasi hulye volt de nem azonnal mutattak ki, hogy milyenek, nehogyazthidd. Egyikkel harom masikkal ot evet eltem. Aztan ott meg nem is volt gyerek (szerencsere mert mos jo nagy szarban lennek) En mar kiabrandultam ezvan. De azert latom, hogy mashol is mik mennek x ido elteltevel.

Jaja anyagiakkal jo dicsekedni az en csaladomnak is van nyaraloja, igaz az csak Hvar szigeten van nem a balatoni rivieran, meg az nem az enyem dehat igy jartam 🤦🤦🤦

46. b24e024c70 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 16:29
Köszönöm♥️
2022. nov. 14. 16:28
Tévedsz, hosszabb ideje vagyunk együtt😀 de egyébként ezen jót nevettem ,ez jó😄 szerintem szimplán szerencse kell hozzá, ja meg igen az is, hogy idősebb nàlam.Nekem így alakult és összepaszolunk, mondjuk kellően hülyék vagyunk mindketten ès türelmesek, meg elnézőek egymás agymenèseivel. Meg pènz is kellett hozzá nyilván , gondolom most ez futott rajtad végig hogy kihasznàltam😂de mondjuk itt nekem is meg neki is volt Budapesten lakása, nekem meg Balatoni nyaralóm plusszba,szóval azért ez is egy olyan dolog, sosem tudhatod két ember miért működik jól együtt, csak ők😄 és nem minden a pénz, persze mondom jól élünk, de ha vidéken kéne élnem akkor is jól érezném vele magam egy kis hàzba, mert egymás mellett állunk. Néha szoktalak làtni, tudom hogy gyerekellenes vagy stb😄 nincs ezzel baj, mindenki úgy csinálja ahogy neki jó😎
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 16:17
Nagyon jó kapcsolatotok lehet és gyönyörű családotok. Gratulálok hozzá! :)
43. f7f780f355 (válaszként erre: 43. - Jankalany_)
2022. nov. 14. 16:16
Attol meg kifejezes😆😃🤭
42. b24e024c70 (válaszként erre: 40. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 16:13
Akkor sajnos sok rossz példát ismersz. Mondjuk erről a nők is tehetnek, ha hagyják. Kicsit őskori felfogás ez, mondjuk itt Magyarországon még ez megy, nem véletlen, a pasikat is így nevelik ez igaz. Mondjuk két felnőtt ember, akik támadzkodnak egymásra párként, nem csak szülők lesznek, ott azért le lehet ülni, meg lehet beszélni. Nálunk mondjuk ez így van. Férjem gyakran főz nekünk, mert szeret, de sosem kérem olyanra amit tudom, hogy utál mondjuk a porszívozás. De a mosogatás után pl ő pakol el, mert én csak halmozom fel a tiszta edényket, és a szemetet is ő viszi le. De ezek ilyen kiegèszítések, hogy észre veszed, hogy a màsik is ember, és mondjuk utál logisztikázva pakolni. 😆 nálunk így megy.
41. f7f780f355 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 16:07

Hat akarhogy nezzuk pulyad lesz

Az is egy kifejezes ra

40. f7f780f355 (válaszként erre: 39. - B24e024c70)
2022. nov. 14. 16:07
Hat pedig ez a nagy atlag. Hogy en mennyi ilyet ismerek. De meg ha csaladkent is gondolkodnak sok asziszi h az o feladata a penzkereses es ennyi a no meg csak sikalja az okadast meg a fosast a szonyegbol meg szorakoztassa a kolykot
39. b24e024c70 (válaszként erre: 27. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 16:05
Azért vannak ellenpéldák is férfiaknál, csak agyban meg kell hozzá érni, mondjuk a többségnek soha nem sikerül, de azért vannak néhányan akiknek mégis és nem a tökük vakarják, hanem családként gondokodnak. Szerintem szomorú, ha az a normális, hogy egy nőre hárul minden és ezt mindenki elkönyveli.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 16:05

Nekem nem "pulyám" lesz, ha lesz.

Vidéken vettem, Budapesttől kb. 40 percnyire.

37. f7f780f355 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 16:03

Meg az se mindegy h Mucsarocsogen veszel egy kadart vagy XII kerben egy uj lakat lakoparkban

Mondjuk a pulya mindket helyen felno

36. b24e024c70 (válaszként erre: 23. - Jozsi.38)
2022. nov. 14. 16:01
Ez nagyon nagy igazság. Ott nagyon sok minden kiderül, ami esetleg így nem feltétlen, ideig-óráig lehet viselkedni, de szürke hétköznapokban mutatja meg mindenki az igazi arcát. Gyerek pedig egy életere összeköt, szóval ha nem egyedül akarja az ember felnevelni vagy mozaik családokban,ami most nagy divat, akkor azért nem árt kiismerni a másikat.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 16:00
Nem most vettem(akkor még barátibb árak voltak) és nem, nem egymilliókat kaptam, de minden egyes fillért eltettem. Világéletemben spórolós voltam, anyuék másfél millióval egészítették ki.
34. f7f780f355 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 15:58

Aztan szulinapokra mennyit kaptal? Egymillliokat?

En is vettem egy lakast amyamek es hozzafizettek de meg igy is van hitelem

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 15:57

Igen. Fél év múlva tudunk összeköltözni. Addig még van dolgom itthon és a munkahelyem sem engedi. Utána szabad az út, az én házamat pedig ki tudom majd adni.

Ő is hasonló háttérrel rendelkezik, mint én

32. f7f780f355 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 15:56

Hat tavkapcsolatbol inkabb csak donorod lesz.

Apajeloltnek van haza v lakasa?

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - F7f780f355)
2022. nov. 14. 15:54
Ebben sajnos igazad van. Mázlim van, h spórolós vagyok és, h anyuék eltették nekem a gyerekkoromban szülinapomra kapott pénzt is :D Így egy kicsit gyűjtve hozzá tudtam venni egy kis házikót, jogsit most csinálom, nincs hitelem, ellenben van egy kis megtakarításom. Ennyi+egy stabil kapcsolat talán elég is lehet egy család alapításához, de meg kell győződnöm a partnerem megbízhatóságáról. Apát szeretnék, nem donort.
30. f7f780f355 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 15:50
Az a velemenyem h lassan dolgothatsz barmennyit nem lesz megfelelo hattered🤣
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook