Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor vált át a szerelem szeretetre vagy mindig megmarad? fórum

Mikor vált át a szerelem szeretetre vagy mindig megmarad? (beszélgetős fórum)


21. syria (válaszként erre: 20. - Szöszipanna)
2009. jan. 31. 21:05

Vannak szerencsés párok, akiknél évtizedek múltán is valóban kölcsönösen lángol a szerelem, de azt gondolom, ez elég ritka.

Semmi baj nincs, ha a szerelem elmúlik – kiknél előbb, kiknél később, nem lehet időben meghatározni -, de a helyébe igazi, mély szeretet lép. A szerelemnél talán még fontosabb is a szeretet, mert az már szélsőségektől mentes, stabil, komoly kapcsolatot jelenthet.

2009. jan. 28. 10:52
2 éve együtt vagyunk, együtt élünk. Ő azt mondta aegelején, ha már nem szerelmes, akkor lelép. Éreztetni, hogy szeret, szinte mindent megbeszélünk, vannak rossz napok, de megoljuk valahogy. Szeretem szerelemmel, de már nem nyelek le mindent. Mi lesz ha tényleg nem lesz szerelem a részéről? Tényleg elhagy? De hiszen olyan nem lehet, hogy lángoló szerelem...
2009. jan. 28. 10:42
Idén leszünk 31 éves házasok:-) Titok nincs. Hullám völgyek és hegyek vannak jócskán. A lényeg a tolerancia és a kölcsönös tisztelet, egymás iránt.
2009. jan. 23. 22:40
6 év után is van szerelem. Nem egyfolytában. De nagyon sokszor érzem úgy,hogy szerelmes vagyok a férjembe:))
2009. jan. 23. 22:33
Remelem nem valt at szeretette es mindig szerelem marad......en ugy szeretnem ha mindig szerelem maradna...:) kedves forum indito...van egy ilyen szavazas is..:) (en irtam ki) ha segit persze velemenykutatasodhoz...:)
16. 852308703c (válaszként erre: 14. - Maco792)
2009. jan. 23. 22:32
"letudnám ütni egy lapáttal" jajj de jot kacagtam ezen...:) vicces...megfogalmazas...
2009. jan. 23. 19:51
Nem lehet megmondani,szerintem.17 év,3 gyerek,mélypontok,feszültségek.Mégis úgy érzem,ő a másik felem.Ez már nem szerelem,ez egy mélyről jövő,igazi szeretet,amit semmi másért oda nem adnál.Az,hogy mikortól van így?Meghatározhatatlan!
2009. jan. 23. 19:40
Mi lassan 9 éve vagyunk együtt,nem mondom néha letudnám ütni egy lapáttal,de a mai napig imádom. Úgy gondolom,az idő csak mélyített a kapcsolatunkon. Ez az a bizonyos félszavakból is értjük egymást.
2009. jan. 23. 19:26
Ezt befolyásolja a másik fél is,hogy mennyire szeret,hisz azért valjuk be nem esik jól,ha mindig csak mi adunk és egy jó szót nem kapunk.
2009. jan. 23. 19:21

Sziasztok. Asszem én kilógok a sorból...

Mi idén lesz 20éve, hogy együtt vagyunk a párommal és őszintén mondhatom, hogy ennyi év és két gyerkőc után is még mindig őszinte a szerelmünk.

Bár ami igaz az igaz, van, hogy a bánatba kívánja egyikünk a másikat. Akkor ez már nem szerelem??? Nem hiszem... :-)

2009. jan. 23. 19:19
Nem meghatárózható. Egyén és kapcsolatfüggő.
10. dezi69
2009. jan. 23. 19:16
5 éve a férjem,de imádom és eddig nem hagyott alább a tűz.Minden gondolatomban ő az első,alig várom,hogy munkából haza érjek és csak hozzá szólhassak.Azt gondoltam,hogy idővel csitul,de csak mélyebb és erősebb,mert ő is viszonozza.Azt hittem ilyen csak a mesében van,de ezek szerint egymás mesevilágát éljük.Imádom!
9. mama_gold (válaszként erre: 6. - Flependzsi)
2009. jan. 23. 19:10

Veled kell, hogy egyet értsek:)

Nem lehet ezt évekhez kötni!

Néha úgy imádom, majd megeszem, máskor meg melegebb éghajlatra kívánom:-D

2009. jan. 23. 19:09

Sztem 5-10 év, mert 3 éves házasok voltunk mikor a fiam megszületett, de már előtte 4 éve együtt voltunk (összesen már 7 évet áltüónk együtt) és ahogy a fiam pocakon kívülre költözött, minden megváltozott. Nem tudom megmondani, hogy mi. Azóta csak "romlik" vagy csúszik lejjebb, de ...

Azt mondja szeret, én imádom, de már nem olyan igazi az a tűz:(

2009. jan. 23. 19:08

Kinél hogy!

10 hónap az én részemről!

2009. jan. 23. 19:07
szerintem a szerelem végig megmaradhat, csak néha parázslik, néha fellángol. Én 8 éve vagyok a férjemmel, és néha most is úgy érzem, hogy olyan, de olyan szerelmes vagyok belé; néha meg menjen a fenébe.
2009. jan. 23. 19:06
3-4 év szerintem
2009. jan. 23. 19:06

Jó a kérdés... Nyilatkozni sajnos nem tudok, mivel nem hagytak időt ennek kiderítésére. :((


De minden bizonnyal alkati kérdés, függ attól is, hogy a két ember között mennyire mély a kapcsolat. Ha hirelen fellángolással indult, lehet, hogy hamar ki is alszik, ha szépen fokozatosan a másik megimerése után kezdődött, akkor talán reális esélye van az 1-3 évnek.

2009. jan. 23. 19:05
3-4 év
2009. jan. 23. 19:04
szerintem 10 év után
2009. jan. 23. 19:02
Szerintem 1-3 év

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook