Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor tini voltam és nem az volt, amit én akartam akkor... fórum

Mikor tini voltam és nem az volt, amit én akartam akkor... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. c85d1d200b (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2022. máj. 13. 15:26

Igazabol csak a boszme majam mentett meg, es a szerencse mikor kicsapongtam.

Egyszer a tarsasagban volt valaki, akinek volt alkohol alkohol szonda (a munkajabol adodoan). En olyanokat fujtam, hogy annal mar a hanyasukbol kaparva szoktak kiszedni az eszmeletelen embereket, es tok meg volt rokonyodve, mert bar hulye gondolataim voltak, de indegen nyelven is meg mindig ertelmesen beszelgettem, normalisan alltam, es egyenesen jartam. Egy labon allva is az orromra talaltam barmelyik ujjammal.


Nem bantani akartam az anyam, hanem egy boszme bazmegnemerdekelsz erzest generalt ez bennem, amit igy vezettem le.


A mai fejemmel sajnalom, mint irtam. De ezeken tulleptunk, ahogy azon is, hogy o sem volt tokeletes. feldolgoztuk, es jo a viszonyom az anyammal is.


Te pontosan mennyire is vagy agyoniskokazott a pszichiatriai temaban?

9. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - C85d1d200b)
2022. máj. 13. 14:10
Ez ám a problémamegoldás magasiskolája. Ha ennél komolyabb probléma ütötte volna fel a fejét, akkor mit csináltál volna? Túllőtted volna magad?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Auróra2010)
2022. máj. 12. 21:11
Igen és egészséges is szerencsére!
7. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 17:45
Tini, kamaszkorban mondunk hülyeségeket. Szégyelled, bűntudatod van. Rég volt. Most szeresd őt.
2022. máj. 12. 16:37
És él még az édesanyád ?
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 15:47

Ne rágódj ezen, tini-kori botlás. Reméljük él még erőben, egészségben, és még sokáig együtt lesz veletek.

Ez lehetőség neked arra, hogy amíg él, addig cselekedj minél több olyat, ami boldoggá teszi, aminek örülni tud.

Hidd el, neked is megnyugvást hoz, és ő is boldog lesz.

2022. máj. 12. 11:50
Nem is tudom, ez azért durva. Kevés anyámhoz hasonló erőszakos, szűk látókörű, konzervatív szülő volt(talán nem is volt) a korosztályom felmenői között, de soha nem kívántam a halálát. Szerintem a szíved mélyén te sem gondoltad komolyan, most már ne rágódj ezen.
3. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 04:02

En 16 evesen 2-3 napra eltutem, es akkor Tele voltam extasival


Ha "kekeckdt" velem az anyam musors ment, elhuztam.


10-es skkanan 15-re banom, denez van az evekkel.

2022. máj. 11. 23:48
A tinik gondolnak és csinálnak hülyeséget, bár ezt tényleg erős egy kicsit. Én is sokszor kívántam anyámat a hátam közepére, még most felnőtt fejjel is, de a halálát sosem kívántam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook