Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor teszteljek LH-t? fórum

Mikor teszteljek LH-t? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 31. 18:22
Érdeklődnék akinek már van tapasztalata, nekem 8.an fog megjonni, így 5.e után érdemes tesztet csinálnom, viszont a kérdésem az lenne, hogy nekem alapból fáj a cici 7-10 nappal Menses előtt, ahogy most is. Akkor vajon a terhesség tuti kizárva? Vagy attól fájhat most is a megszokott időben? Köszönöm előre is aki hozzá szól.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2020. jan. 23. 08:14

Szia,

Most fogok menni 7.-én megint terhelésesre + Hormon laborra. Majd akkor meglátjuk, hogy mit mutat. Ha rosszabb lesz akkor megkérdezem a dokit, hogy más nincs e amit lehet e szedni az Inozitol helyett :/

2020. jan. 23. 07:51

Köszi csajok a tanácsokat :)

Hőmérőt rendeltem. 2 tized fokig mér /36,23 pl/. Tegnap megszámoltam hány db ovu teszt van otton. 32-34 db. ONESTEP-es.

Jobbulást Macskossz :)

Amúgy a hőmérőzéssel nekem annyi a bajom, hogy éjszaka legalább egyszer felkelek pisilni. Gondolom ez, azért befolyásolja a reggeli hőmérőzést nem?! /hajnali fél3kor nem nagyon szeretnék csipogó hőmérővel feküdni az ember mellett :D :D :D/

2020. jan. 22. 19:18
A papírcsíkos hosszában kettévágva két tesztelésre is elég 😀
2020. jan. 22. 15:25

Nekem is IR-em és PCOM van és tökéletesen működik az LH teszt. Amikor még nem volt rendes ciklusom (már alakul, szóval fel a fejjel), akkor én elkezdtem a 12. naptól és addig csináltam, amíg pozitív nem lett. Nekem a ONESTEP zöld végű tesztjei váltak be, nem is drága, így azokat el lehet lőni.

Nekem is volt ciklus, amikor vettem még digitálisat (érdekelt), azt akkor lőttem el, amikor láttam a másikon, hogy pozitív/majdnem pozitív, és akkor pozitív lett a Clearblue is.

8. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 14:01
Én anno a vaterán vettem. Lh teszt eleve olyan hogy több napig kell nem csak egyszer.
7. macskossz (válaszként erre: 5. - Macskossz)
2020. jan. 22. 14:01
Most látom... :-) költség :-) bocsi, de 39,5 fokos lázzal fekszek itthon, kicsit zizi az agyam :-)
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 14:00
Inkább hőmérözz. Ir pco mellett sokszor fals pozitív az Lh teszt az amugyis emelkedett Lh szint miatt. Na meg drágább mulatság mint a hőmérözés (tudom van olcsó teszt) így kb egész ciklusban tesztelgethetsz. Inozitol neked javított az ir-en? Ez volt tesztelve? Csak mert kb 60%-nak ront.
2020. jan. 22. 12:10
Hallottál már a hőmérőzésről? Nagyon egyszerű és kölcségmentes módszere a ciklusod megfigyelésének és annak a kiderítésére, hogy van-e egyáltalán peteérésed.CSak egy ovulációs hőmérő kell. Én anno vaterán találtam valakit, akitől olcsón lehetett LH teszteket venni. Arról viszont tudnod kell, hogy az csak azt mutatja, hogy valószínűleg mikor fogsz ovulálni, De ez még nem jelenti azt, hogy ovulálsz is.
2020. jan. 22. 12:07
Szia! Megnyugtatásként: 100 nőböl kb 1, akinek fogamzásgátló után visszarendeződik a ciklusa azonnal ÉS nem lesz később rendszertelen, vagy éppen olyan, hogy meg sem jön. Vagy megjön, de nincs peteérése. SAJNOS ,ez egy teljesen normális dolog, ami veled történi, csak a nőgyóügyászok ezt a tényt, hogy ez így működik elfelejtik közölni a nőkkel. Én is átmentem rajta. Viszont jó dolog a rosszban, hogy nem kell aggódni, helyre fog állni, de időt kell adnod magadnak és a szervezetetdnek, hogy magához térhessen a rengeteg hormon és a ngay "szünet" után. Ugyanis eddig nem menstruáltál és ciklusod sem volt, "csupán" véreztél. Persze az nagyon jó, ha vitaminokkal, ásványi anyagokkal segíted a szervezetedet. És ha IR-es vagy, akkor a diéta is kell. De szerintem a türelem és az, hogy hagysz magadnak időt..ez a legfontosabb.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2020. jan. 22. 11:28

Szia Magdi985,

Van bőven. Viszont van a Clearblue is, de azt nem akarom ellőni, mert ahhoz drága.

Hol lehet itthon venni LH tesztet ami nem túl drága de normális is?

2020. jan. 22. 11:07
Ha van bőven LH teszt, akkor màr szerintem a 8-9. Naptól is lehet. Hogy lásd, miujsag odabent.
2020. jan. 22. 11:01

Sziasztok,

A történetem röviden: IR-es vagyok, menzesz össze vissza. Tavaly hagytam abba február végén a fogamzásgátlót 16 év után babatervezés miatt. Amióta abbahgytam elég rendszertelen a menzeszem. Egyszer megjött augusztusba, utána pedig Norcoluttól októberben és azóta pedig múlthét pénteken /54. napra/. Diétazom, barátcserjét szedek plusz JutaVit-Mioinozitol+Folicacid.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyen esetben ki mikor LH tesztelne? Melyik ciklkussal számoljak? 28 napos vagy 35 vagy ezzel az 54-gyel? Van appom is a telefonon. 2 is :D A biztosnág kedvéért.

7.-én megyek hormolaborra megint, mert a doki kérte decemberben, hogyha megjön akkor a 21-23 nap között irány horány megint nagylabor terhelésessel együtt.

Köszönöm előre is a válaszokat. /légyszives ne oltsatok le :( /

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook