Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikor tegyem rá a sajtos tejfölt a csirkére? fórum

Mikor tegyem rá a sajtos tejfölt a csirkére? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 4. 11:10

Én készre sütöm, leveszem a fóliát vagy a cseréptál tetejét és akkor teszem rá. A sütőben marad még és tökéletesen ráolvad.


...tejfölt nem használok, csak sajtot .)

5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - BAdry)
2014. okt. 4. 10:59
En alufolia alatt szoktam sutni, de avege elott teszem ra kicsivel a sajtot :)
2014. okt. 4. 10:54
Én ha ilyesmit csinálok mindíg az elején teszem rá ahogy írod, de lefedem alufóliával, pici olaj és víz alá ezzel 30 percig sütöm majd leveszem a fóliát és kb 15 percig míg pirítom.A fólia szerintem fontos így nem szárad ki, jah és én bőr nélkül sütöm.
2014. okt. 4. 10:26
Szerintem rá mehet, csak az elején fedd le valamivel. Alufóliánál vigyázz, ne ragadjon rá a sajtos cucc.
2. Mion
2014. okt. 4. 10:25
Én akkor tenném rá a tejfölt, amikor a combok már megpárolódtak, tehát amikor leveszed róla az alufóliát. Így a tejföl sem szárad ki és a csirke is tuti átsült :)
2014. okt. 4. 10:15

Szeretnék sajtos-tejfölös csirke combot készíteni. Úgy gondoltam, hogy a húst, megmosom, befűszerezem és amikor ez kész a reszelt sajtot összekeverem a tejföllel és ráteszem. 50 percig megy a sütőbe aztán leveszem és pirítom egy kicsit. Ez így jó? Ilyenkor jó, ha a sajtos tejfölt ráteszem?

Még nem csináltam ilyet, köszönöm a segítséget. (gáz sütőm van)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook