Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor növesztetted a hajad, nem volt rendetlen kinézete?:) fórum

Mikor növesztetted a hajad, nem volt rendetlen kinézete?:) (beszélgetős fórum)


2011. jún. 7. 19:23
Nekem is hullámos a hajam és épp növőfélben van :) sokszor nem áll sehogy,de kivárom amig eléri azt a hosszúságot amikor már lehet belőle frizurát csinálni,itthon általában fölvan fogva,hogy ne súrlódjon,törjön a vége.
2011. jún. 7. 19:19
Nekem is hullámos hajam van. Nekem a hajhab segített, így nem kellett csatolgatnom. Egy napszemcsi is jó szolgálatot tud tenni, hogy ne lógjon az arcunkba a hajunk.. na meg a jó vágás! :))
2011. jún. 7. 18:59
Amikor elől növesztettem,én mindig hátra fogtam valamivel...Hullámos a hajam,és minden alkalommal ki kellett húznom,mert különben kunkorodott össze vissza.
10. Huldra
2011. jún. 7. 10:52

Bizony ám, de mennyire rendetlen volt (-:

18 évesen, főiskola előtt levágattam a gyönyörű derékig érő hajamat, mondván nekem most változtatásra van szükségem az új élet előtt. Egy ideig örültem az új frizurámnak, de hamarosan kezdett hiányozni a loboncom. Amikor elért egy bizonyos hosszúságot, nagyon nem állt jól, semmi formával, stlussal nem rendelkezett, az a fajta viselet, ami már nem rövid, de még semmit sem lehet kezdeni vele. Így mindig visszavágtam, kezdődött előlről.

2011. jún. 7. 10:41
én is éppen növesztem a hajam..de én havonta másfél havonta igazíttatok rajta.Inkább teljen több időbe a növesztés de azért nézzen ki valahogy:)
2011. jún. 7. 08:19

Rengeteget szenvedtem vele, mikor növesztettem. Legrosszabb az volt mikor 8-10 cm-es hosszúságú volt.

Reggelente mindig olyan volt, mint egy jól elrendezett szénás szekér.

Ráadásul nekem gyárilag még göndörödik is, úgyhogy sok mindent nem tudtam vele kezdeni.

7. db78bacc4f (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2011. jún. 7. 08:16
Pontosan így voltam én is, mikor megnövesztettem. Nem lehet vele semmit tenni. Ki kell várni azt az átmeneti hosszt, addig meg fixálók, hab, zselé, szárítás, ami segíthet rajta.
2011. jún. 6. 14:04
Nekem mindig hosszú volt a hajam, csak egyszer vágattam le életemben tüsire, de nagyon megbántam.. Még állig nem ért, elég bohócos fejem volt, de enyhített a körülményeken 1-1 csinosabb hajpánt. Utána már nem volt probléma vele, pakolásokat tettem rá, szépen beszárítottam, feldobtam cikk-cakkos választékkal, akkor már egészen jól nézett ki.
2011. jún. 6. 13:06
2010 szept. óta növesztem, nem volt soha rendezetlen, mivel szög egyenes a hajam. A frufru növesztés maceránsabb volt.
2011. jún. 6. 11:15
Én már 4 éve növesztem de már nagyon le kéne vágni a végét mert hullik és töredezett is tudom hogy nem szép de annyira sajnálom,
3. 3fdb4c042d (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2011. jún. 6. 11:13
Néha kell rajta igazittatni.Két- három évente én is megnövesztem, aztán ha megunom, levágatom.Nem szokott rendetlen lenni.
2011. jún. 6. 10:02

Második hónapja nem vágattam le a hajamat, (teljesen rövid 4-5cm hosszú)de már most borzasztóan érzem magam. Valahogy sehogy nem áll, ill. áll csak annyira formavesztett.

Mit tehetnék?

2011. jún. 6. 10:01
Mikor növesztetted a hajad, nem volt rendetlen kinézete?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook