Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mondtad el a környezetednek(család, barátopk stb.), hogy terhes vagy? fórum

Mikor mondtad el a környezetednek(család, barátopk stb.), hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 19. 15:52
kb. 12 éve...
2009. febr. 27. 14:28
Most a 3 babát várom, és a nagylány ma fogja megtudni. Nagyon izgulok. Várja már, de kiskutyát ígértünk tavaszra, amit most így visszavonunk. Anyám, tesóm már tudja, más nem. A férjem szerint várjunk még egy kicsit-10 hetes vagyok.
2009. febr. 27. 10:18

A 4 . teszt után azonnal ment mindenkinek a telefon...melóhelyen 2 hónapig titkoltam...

Sokat vártunk a babára, muszály volt kikiabálnom a világnak, hogy végre sikerült!

2009. febr. 2. 11:02
12 hetesen mondtuk el a nagy családnak és ismerősöknek.
55. vikasz
2008. jún. 22. 12:36
A párom azonnal tudta, itthon volt mikor tesztet csináltam. Családnak csak miután orvosnál voltam és megerősítette, hogy tényleg babánk lesz. Az ismerősök azután tudták meg mikor már letelt a kritikus 12 hét. Munkahelyen 14. hét körül.
54. suagi
2008. ápr. 1. 16:03
6 hetesen.
2008. ápr. 1. 15:55
egyutt csinaltuk a tesztet a parommal, a csalad elott viszont nem lehetett titkolni mert nem viseltem vmi jol
52. RLindi
2008. ápr. 1. 15:31
10.hét után mondtuk el a kislányuknál,de legközelebb később fogjuk az tuti..jóval
2008. ápr. 1. 15:30
családnak rögtön ,másoknak 14hét
50. Lili13
2008. ápr. 1. 15:26
Paromnak rogton (4+3 -nal teszteltem), legjobb baratnomnek par nap mulva, csaladnak csak a 15. heten, munkahelyen a 17. heten.
2008. ápr. 1. 14:26
A Páromnak 1 napra rá,hogy megtudtam a tesztekből a családnak viszont csak akkor mikor voltunk orvosnál és megerősitett benne!
2008. ápr. 1. 14:23
A páromnak rögtön a terhességi teszt pozitív eredménye után. A családnak meg, amikor úgy éreztem, hogy most már lehet.
2008. márc. 24. 08:27
A párom egyből megtudta,a családnak a héten mondtuk el,mert betöltöttem a 12 hetemet.Babonából az elsőt sem mondtam el a családnak,csak a 12uh után.Volt nagy öröm.
2008. márc. 23. 20:22

Pozitiv lett a teszt es elmondtuk mindenkinek. Orult a hirnek az egesz csalad. Plane, amikor kiderult, h ikreknek neznek ki! A munkahelyemen is bejelentettem, mert elhuztam tappenzre (egeszsegugy, fertozo betegek, emelgetni a magatehetetleneket..), nem akartam kockara tenni az aldott allapotomat.

Sajna vetelessel vegzodott a terhesseg a 7. heten, korhazba kerultem. Mivel nem zajlott le teljesen mutettel kellett befejezni.

A parom epp kulfoldon volt, s csak 1 honap elteltevel tudott haza jonni. A csalad vigyazott ram, s tamogatott.

En jo otletnek tartom elmondani. Sokan azert nem akarjak tudatni, mert "mi van, ha nem marad meg".

Miert? Utana jobb azt elmondani, h "terhes voltam, de elveteltem" ?! Vagy eppen orizni, mint szomoru titkot?!

Szerintem jobb egyutt orulni a jo hirnek! Persze ez nem azt jelenti, h azonnal tudatni kell meg a hentessel is...Mondjuk, ha o az apa, akkor igen! ;)

45. Munya
2008. márc. 6. 11:58
Páromnak még aznap este! Anyu-apu rá két napra tudta meg. De párom annyira lelkes volt, hogy az egész haveri körünk, már másnap tudott róla!
2008. márc. 6. 11:22
Anyukámnak,férjemnek azonnal!De a többiekkel sem vártam meg a három hónapot!Nem bírtam volna ki!
2008. márc. 6. 11:04
Én babonás vagyok,az elsőt is csak a 12 uh után mondtuk el a családnak.Most 10 hetes vagyok,még 2hét van az uh-ig,addig nem mondjuk el.
2007. nov. 19. 13:04
5 hetes voltam amikor pozítivat teszteletem!A férjemet egyből felhívtam mert külföldön dolgozik!Másnap anyuéknak is elmondtam,1 hét múlva 6 hetesen anyosoméknak,barátnőmnek is elmondtuk! 7 hetes uh-án kiderűlt elhalt a terhesség,ezért legközelebb kivárunk a 12. hétig!
2007. nov. 17. 14:55
A 7. és a 10. hét között a legtöbben megtudták.
2007. nov. 17. 14:43

Én most vagyok 7 hetes, a férjemmel együtt csináltuk a tesztet, a barátnőm, aki 2 hónapja szült és a nővérem tud a babáról. Orvoshoz csak jövő héten megyek. A családnak és a barátoknak csak Karácsonykor (12 hetesen) mondjuk el.

Volt már egy vetélésen 10 hetesen, utáltam, hogy utána mindenki sajnált.

2007. nov. 5. 09:17
Ja, és előre is köszönöm a segítséget!!
2007. nov. 5. 09:16
Nekem egy kérdésem lenne hozzátok! Olyannyira fáj a cicim hogy hason egyáltalán nem tudok aludni, de ez még nem is lenne olyan nagy probléma! Nagyon zavaró hogy már a kabát is szorítja és ez nagyon kellemetlen! Mit tanácsolnátok nekem? Milyen melltartót hordjak? Még sose voltam babás és nem is gondoltam volna hogy a mell így fáj terhesség alatt!!:) Olyan mintha 1-1 tégla lenne bennük:)
2007. okt. 30. 18:08
5 hetes voltam amikor orvos is megerősítette a terhességem, előtte 2 tesztet is csináltam, először a Párom tudta meg, majd 7 hetesen egy családi nagy ebédelés alkalmával bejelentettük a szűkebb családnak. Meglepődtek, de nagyon örültek. Most vagyok 13 hetes, de van olyan barátnőm aki még nem tudja a babám.
2007. okt. 29. 09:53

nagylányunknak elmondtuk, miután voltam dokinál és minden ok volt (kb 5-6 hetse voltam) Ő pedig úton-útfélen hangoztatta, hogy juhéjj kistesója lesz :DD Így hamar megtudta mindenki.

Igaz a tágabb családban és barátok közt van aki még nem tudja :)

2007. okt. 29. 09:47
Én most vagyok az 5. héten, de még csak a párom, és anyukám tudja. 12 hétig sztem biztos nem fogok várni, de kb még 2 hétig tutira titkolom.
2007. okt. 29. 09:45
Mi kivártuk a 12. hetet mind a két babónál, bár elég nehéz volt tartani a számat :)
2007. okt. 29. 09:08
Én ahogy megtudtam hogy babát várok egyből a páromat és a barátnőmet hívtam! Kimondhatatlanul boldog voltam/vagyok!! Nem birtam magamban tartani:) Most 7 hetes terhes vagyok, nem vagyok olyan nagyon babonás csak félek szétkürtölni mert már hallottam rosszakat:( sajnos.
2007. okt. 27. 15:34
aki fontos volt,hogy tudjon rola annak rögtön. más meg ráért megtudni!
2007. okt. 26. 15:12
Mi elutaztunk egy honapra mikor mar terhes voltam, de meg nem tudtunk rola, telefonon senkivel nem akartuk kozolni, tehat mikor hazaertunk, 7 hetes voltam. Akkor az elmenybeszamolohoz csatoltuk, de csak a szuk csaladnak, es 1 baratnomnek. Baratok csak akkor tudtak meg, mikor valahogy kiderult. Sokan meg most sem tudjak. Pl. a parom nagyija:))
2007. okt. 26. 15:05
A páromnak rögtön,viszont a többieknek család és barátok csak 12hetesen az uh után.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook