Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mikor mérlegeljünk a fogyókúra alatt? Naponta?Hetente?Havonta? fórum

Mikor mérlegeljünk a fogyókúra alatt? Naponta?Hetente?Havonta? (tudásbázis kérdés)


10. e7611a7fb0 (válaszként erre: 9. - Jersseygirl)
2010. márc. 31. 09:12

:-D

Köszönöm!

2010. márc. 31. 06:37
Szerintem is elèg hetente én màr megőrültem mert szerintem túl gyorsan fogytam le jó sokat az agyam nem tudta felfogni ezèrt volt hogy naponta töbször rààltam hogy biztos annyi-e mèg :) Te ne lègy ilyen:) Bízz magadban :)
2010. márc. 30. 23:12
A heti érvek szimpatikusak...
2010. márc. 30. 23:12
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 30. 23:09
Hetente!!! Felesleges naponta ráállni a mérlegre, mertcsak elmegy a kedv... Ha heti egy kg lemegy az már jó!!!
2010. márc. 30. 23:07
ja, én amúgy heti kétszer szoktam, mert nem bírom kivárni az egész hetet. De ha úgy érzem egy nap után, hogy biztos fogytam akkor is megmérem. Ha meg úgy érzem tuti nem fogytam, van hogy két hétig nem állok rá. :)
2010. márc. 30. 23:05
Szerintem hetente elég! Mert napi szinten lehet 20 dekával több vagy kevesebb és ettől vagy szomorúak vagy boldogak leszünk. De a szomorúság nem segít a folytatásban! Én csak hetente mérlegelek, mert úgy biztos megy le valamennyi!!!
2010. márc. 30. 23:05
Mindegyik mellett számos érv szól. Hetente: nem túl ritka de szépen látszik a fogyás, viszonyítható. Naponta: így ki tudod tapasztalni milyen ételek vannak rád jó és rossz hatással, illetve ha egy nap bűnöztél akkor másnap reggel egyből látszik, és másnap visszafogod magad. Havonta: nem akarsz gyors eredményt, inkább tartósat. ha kibirod, biztosan mindig meglesz a sikerélmény. dönts te melyiket választod :)
2010. márc. 30. 23:05
elég hetente.
2010. márc. 30. 23:03
Mikor mérlegeljünk a fogyókúra alatt? Naponta?Hetente?Havonta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook