Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor lesz végre természetesebb a szépségideál? fórum

Mikor lesz végre természetesebb a szépségideál? (beszélgetős fórum)


99. gribedli*** (válaszként erre: 96. - 25800e2d09)
2014. márc. 17. 17:19
:DDD
98. 13088ab26e (válaszként erre: 96. - 25800e2d09)
2014. márc. 17. 17:18
nő vagy, úgy viselkedsz, annak érzed magad
97. gribedli*** (válaszként erre: 95. - 13088ab26e)
2014. márc. 17. 17:18

Senki nem mondta, hogy nincs. De letezik minden sulycsoportban hordocska is meg homokora fazonu no is, es a ferfiaknak az utobbi tetszik jobban. Ezt nem divatdiktatorok probaljak belenk sulykolni, ez genetikusan kodolt minden pasiban:)


A masiknak nyugodtan utananezhetsz (a szivbajos cuccnak), mert igaz. Rohogni lehet, attol meg igaz marad:)

96. 25800e2d09 (válaszként erre: 95. - 13088ab26e)
2014. márc. 17. 17:16
tényleg van. ma reggeli állás szerint 65,4 vagyok XD
95. 13088ab26e (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 17:13
AMIT FELSOROLTÁL, MIND BAROMSÁG, BOCS.hADD NE RÖHÖGJELEK KI. 50 KG FELET IS VAN ÉLET,
94. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 25800e2d09)
2014. márc. 17. 17:10

:DDDD


Persze. De valamilyen ideal csak van, mai merteke ennek a klikkelesek szama! Mert azt klikkelik a legtobben es tartosan, ami szexi. Nem a pillanatnyi szenzacios hirekrol beszelek, hanem az evekig meno tipusokrol es ez bizony akar tetszik, akar nem, nem a tulsulyosok, hanem a fitt nok. A kicsattano egeszseg, a szep formak mindig divatban lesznek.


Mellesleg ha mar itt tartunk, a homokora fazon nagyon szexi, es gyakran klikkelt, es lass csodat, a homokora fazonu noknek kevesebb eselyuk van szivbetegsegekre es termekenyebbek is! Szoval sok esetben egy szepsegkanon egybeesik egy testi egeszsegben kozrejatszo faktorral is, megis mindenki azt gondolja, hogy ez csak azert jott letre, hogy frusztraljak a ducikat. A szimmetria is szep, egy szimmetrikus test is az egeszseges fejlodes jele.

93. 13088ab26e (válaszként erre: 91. - 25800e2d09)
2014. márc. 17. 17:04
de jó vót
92. 13088ab26e (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 17:03
Kedves, ez keserédes dolog.Nem vok mai ideál, de eszem van. Még szép is vagyok.Nincs szabott cicim, ha rákos leszek,lesz.
2014. márc. 17. 17:02

Angol tudósok megállapították hogy 89,7%-ban hülyeség ideálokról beszélni hiszen az emberek 67,4%-ának eltérő az ideálja.


(mennyire tudományosan hangzik hm? :) )

90. 13088ab26e (válaszként erre: 88. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 16:59
minden az angol tudósokééééé
2014. márc. 17. 16:53

A masik, amit nem ertek Grizus nagy belazadasaval kapcs, az az, hogy neki is volt egy mellmutetje, szoval o sem mindenben termeszetes. Most az, hogy ennek ellenere neki nem volt eleg, biztos, hogy frusztralo, marmint megsem eleg 2 jol szabott cici a szepseghez.


Vannak nok, akiket meg hibaztatnak egy szilikonmellert, holott ha az osszkepet nezzuk, mindenuk szinte tokeletes, NEM a szilikonmellek miatt szepek. NEM azert azok, mert van ra penzuk, hogy megengedhessenek maguknak egy mutetet. Grizus is megengedhette, megsem lett tole az a szep, amilyen szeretne

88. gribedli*** (válaszként erre: 86. - 13088ab26e)
2014. márc. 17. 16:49
Ezt nem az angol tudosok talaltak ki
87. 13088ab26e (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 16:09
Arról van szó, h vagyunk egy páran, akik egyszerűen olyanok...h nem tudnak ropik lenni, de attól még szépek.Nekem pl.68 kg-ra történő lefogyásom a sport mellett úgy történt, h napi 1 kiflit, meg 1 kefirt ehettem.Az ismerőseim azt mondták, össze vagyok szakadva. Folyton azt figyeltem,mit eszem. Ma is nem szeretek enni, tehát nem ez volt a baj.Megbékéltem magammal. Nem mondom, h szeretem magam, de megtanultam sok mindent.
86. 13088ab26e (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 16:02

De az angol tudósok megállapításai alól is van kivétel.....

nem azt akarom mondani, hogy az életüket válogatás nélkül végigzabált, narancsbőrös, elfolyós, igénytelen,zsíros hajú nők volnának ideálok. Vannak ilyenek is, nem sokan.

85. gribedli*** (válaszként erre: 84. - 13088ab26e)
2014. márc. 17. 15:28

Nem, azok a nők ráncosodnak kevésbé, akiknek nincsenek drasztikus súlyváltozásai, nincs sok hízás, vagy sok fogyás, mert mindig normális súlyúak, egész életükben, valamint úgy élnek, hogy megfelelően garantálják a bőr oxigénellátását és vizet a bőrnek. Minden, ami ez ellen irányul, ráncokat okoz, és minden, a bőrnek káros dolog, már önmagában e kettőt akadályozza.


Pl. a dohányzás miatt csökken a bőr oxigénellátása (kötőszövet romlik, ráncok), a napfény erősen kiszárítja a bőrt és a bőr mélyebb rétegeit (mert a kollagén, amit a napsugárzás elpusztít, felelős a bőr vízellátásáért is), a kevés folyadék, a kevés mozgás, stb.


Szóval nem az számít, hogy duci valaki, inkább az összes többi. Mellesleg a túlsúly miatt eleve több szabadgyök is képződik, ami az öregedéshez leggyorsabban vezető út.

84. 13088ab26e (válaszként erre: 83. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 15:20
a duci nők meg később ráncosodnak
83. gribedli*** (válaszként erre: 64. - A0c1361e44)
2014. márc. 17. 15:17
De azért követik a nők, mert mindig van egy többség, aki beletartozik a szépségideálba és nekik több sikerük van. Egyszerűen csak ezért. Mert hiába nyomatnák a médiából a duci nőket, ha az életben igenis a pasiknak a normál tetszene, senki nem hízna meg direkt. Ez ugyanolyan, mint ahogy a lógó bőr az öregség szinonimája, nem lesz divatban, mert ellentmond annak, hogy a fiatalság=termékenység, és a fiatal bőr feszes, ezért nem lehetne eladni azt sem, hogy legyen lógó a bőrünk. Vagy más hasonló dolgok. Mivel a szexualitás és szaporodás elemi ösztönök, minden, ami körülvesz minket, erre alapul és ez a jövőben is így lesz, és ez már maga természetes, ezért nem megy ki a divatból.
82. 13088ab26e (válaszként erre: 81. - Gribedli***)
2014. márc. 17. 15:14
Én meg tudom állni, h ne egyek. Meg is tettem, s hozzá a számomra elérhető futást, meg kerékpározást választottam. Nem járhatok szépségszalonba-inkább eszünk, családilag.Nem érdekel, kinek milyen vékony a dereka, mekkora a melle, Szeretem magam, meg a családom is. A család is engem.... b, ennyi kell
81. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. márc. 17. 15:05

A kép szerintem is vicces:) Nem azért, mert nem létezik a valóságban ilyen vékony dereka ilyen csípővel, hanem azért, mert ritka gyatra Photoshop ez, annyira elhúzta a köldökét...:D


Linkelek pár képet, ahol nincs retusálva semmi, a sportos nők különböző fajtáiról, a számomra normálistól az extrém kigyúrtig. Meg lehet nézni, hogy az első képen a természetes szépségideált látod, vagyis olyan nőket, akik csak mozgással, tiszta étkezéssel ilyenek (ezeknek a képen pont nincs is annyira műmelle, vagy amelyiknek van, nem tette ki nagyon), az extrémebbek pedig a minél több kiegészítőt, hormonokat szedő csoportok, szerintem te is egyetértesz, hogy az első csoport, a Bikini-modellek igenis nem anorex, hanem szexi, vonzó csajok (és több korosztályból is vannak, ez a kép csak egy korosztályt, illetve ugyanolyan magas csajokat mutat)


1. kép: Bikini modellek


2. kép: Fitness modellek

3. kép: Figure modellek

4. kép: Phisique modellek

5. kép: Női body builderek (képtelen vagyok ezeket modellnek nevezni, szerintem már férfiak, telenyomva tesztoszteronnal)


[link]


A valóságban végülis a Bikini modellek is úgy végzik, hogy természetes úton jutnak el addig, hogy megnyerjenek egy-egy versenyt de végül pénzkeresés lesz a vége, úgy értem, termékeket fognak velük reklámozni, amit valószínű, sosem használtak, de eladható az ötlet, hogy ha megiszod ezt, megiszod azt, felkened ezt, akkor ilyen leszel:) Csak legalább ők tényleg megdolgoztak érte és nem kell rajta annyit photoshoppolni mert a valóság is vállalható

80. 13088ab26e (válaszként erre: 79. - Stephenie Queen)
2014. márc. 17. 14:23

soha hát

ha van elegendő élelem,a csonti

ha nem lesz elegendő élelem, a husi,

2014. márc. 17. 13:47

Először a kérdésedre válaszolok. Soha.


Mindig az lesz a trend hogy legyen valaki alaktalanul sovány, (ha felszedtél 1 kilót, nem kapsz enni típus....) hisz a tervezőknek az a jó, ha minél kevesebb anyagot kell használniuk a modelljeikre:) = annál többet tudnak spórolni:D

És persze ezt az ideált rengetegen fogják követni.... főleg a fiatalabbak körében. Fiatalabb koromban még én is ilyen nagyon vékony akartam lenni... persze a közelébe se kerültem:D


Én ezzel a dologgal úgy vagyok, mint a márkás ruhákkal. Rohadtul nem érdekel hogy nem hordok márkás ruhákat. Illetve annyiból érdekel, hogy nem fogok pénzt kidobni arra hogy márkásan megvegyek több 10 ezer forinttal drágábban, mondjuk egy farmert, ha egy sima mezei változatot is vehetek mondjuk ötezerért.


Engem nem érdekel már nagyon rég óta, hogy a trend az lenne pl az én esetemben, hogy a 175 centis magasságomhoz 50 - 55 kiló az elvárt testsúly.

Csak azért sem leszek annyi...1részt a kövérséget leszámítva is erős alkatú vagyok, másrészt, mert nem fogok holmi divat miatt éhenpusztulni.

1 hónapja váltottam életmódot, szépen lassacskán fogyogatok, a centik mennek le, jobban érzem magam, lazán mozgok is. Bele fog telni 2 évbe a dolog.

Belőttem egy általam jónak tűnő súlyt amire le szeretnék fogyni a bmi értékeimen belül. Aztán ha majd elértem akkor még változtathatok rajta, hogy nekem jó e úgy, vagy kicsit még fogynék. De 65 kiló alá nem akarnék menni egyáltalán. Mert nem érdekel, ha valaki szerint sok lenne a súlyom akkor. A változtatás az én döntésem volt, ahogy a megfelelő súly kiválasztása is. Akinek nem tetszik, lehet másfelé nézni. Vagy nézzen végig magán....mert nem hiszem hogy ő aki ilyen formán kritizál valakit, hibátlan lenne...


A túlsúlynak meg nincs sok köze ahhoz hogy valakinek van e párja vagy nincs. Férjnél vagyok, és a férjem így,túlsúllyal ismert meg és szeretett belém. Tudja hogy miért változtattam és miért harcolok. Azért hogy én jobban érezzem magam:)Ő engem szeret, nem az épp aktuális testsúlyomat, vagy a kisminkelt, sminktelen arcomat, egészséges, beteg arcomat...engem. Ő csak annyit kért, hogy ne éheztessem magam, ne legyek rosszul meg ilyesmi...magyarul ne koplalással fogyózzak és ne legyek túl sovány:D


pl baráti körben van egy lány aki 174 centi és 53 kiló. Na rá már azt mondta hogy nagyon nagyon sovány, formátlan...mondjuk egy ilyen súlyt én sose tudnék megtartani mert ahhoz éhen kéne halnom...


Nagyjából ennyi jutott eszembe így hirtelen. Ne foglalkozz az ilyesmivel. A kép meg nevetséges, mert süt róla hogy meg van szerkesztve...

2014. márc. 17. 13:27
A divatokhoz alkalmazkodunk, vagy merünk nők lenni és élni?
77. Seeed
2014. márc. 17. 12:57

Itt páran eléggé fekete-fehérben látjátok a dolgokat. Mintha csak két kategória létezne: az elhízott, magával nem törődő és kigyúrt vagy műcicis egészségmániás. Holott pont ezekből van a legkesevesebb, az emberek többsége valahol a kettő között van.


Az ilyen képekkel pedig nem kell foglalkozni. Van modell ismerősöm, nem is egy, egy ilyen fényképben rengeteg munka van. Tény, hogy a valóságban is csinos lányok, de szerintem az utcán szembesétálva egyikükről sem mondanád meg, hogy mi a szakmájuk.


Fogyni érdemes, de nem azért mert mindenütt a vékony lányokat látod, hanem mert neked lesz jobb.

2014. márc. 16. 20:31
Ki nem sz.rja le mi az ideal?! Magad miatt valtoztass ha zavar a kulsod, ne azert mert most a photoshopos csajok a menok.
75. syria (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. márc. 15. 21:24

Sose. De minimum két dolgot tehetsz a stressz ellen.

1: lefogysz, és akkor (talán) nem merülnek fel benned ilyen kérdések

2: tojsz az olyan képekre, amik csinos fiatal nőket ábrázolnak. Pl. photoshoppal. :)


Egyébként szerintem valami mentális problémád lehet, ha egy ilyen kép frusztrál téged.

74. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. márc. 15. 19:12
szerintem szép lány bár kicsit erős a photoshop utómunka de mindegy :) remélhetőleg pár hónap és hasonló kinézetem lesz.. :)
73. 25800e2d09 (válaszként erre: 12. - Grizus)
2014. márc. 15. 19:10
ez egy elég csúnya sztereotípia..
2014. márc. 15. 12:51

Kinek mi a természetes?

A belinkelt kép a lánnyal teljesen normális.

71. Inezróka (válaszként erre: 69. - Spinneli)
2014. márc. 15. 10:22
Egyetértek. Én a sminktetoválástól, amitől azt hiszem, hogy rákos szegény, vagy leégett a szemöldöke szegénynek vagyok rosszul, egy rosszul feltöltött szájról pedig allergiára asszociálok. A férfiak pedig szeretik a teltebb, de a vékonyabb nőket is. Én például vékony vagyok, és általában kétajtós szekrény méretű férfiaknak jövök be. Gondolom a természet kiegyenlít... DE egy ideálnak úgy sem tud mindenki megfelelni. Az orosz barbie imitátor szerintem nem szép, hanem pszichés beteg. A férfiak pedig okosabbak annál, hogy az újságban leírt és bemutatott szépségideál alapján válasszanak párt maguknak.
70. spinneli (válaszként erre: 8. - Barbylove)
2014. márc. 15. 09:58
A felfújt izmok, és a normális testépítés, edzés között semmiféle kapcsolat nincsne, ezt remélem tudod.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook