Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor lesz végre természetesebb a szépségideál? fórum

Mikor lesz végre természetesebb a szépségideál? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
9. 130454e42d (válaszként erre: 5. - Grizus)
2014. márc. 14. 22:44
Nagyon kevés ember tesz meg mindent a testi egészségért. A divatok követését messze nem nevezném annak. Kevesen vannak akik napi szinten mozognak például. Nem edzésre gondolok, hanem pl. tömegközlekedéshelyett bicó vagy gyaloglás.
8. barbylove (válaszként erre: 5. - Grizus)
2014. márc. 14. 22:44
ez nagyon igaz. Nagy divat lett ez a nagy "testápolás", edzés és társai. Azt hirdetik, h így egészségesebb leszel lelkileg is. De miért is? Mert minden nap güzül megfelé h elérje a divatideált? Ez jót tesz az embereknek? És sztem egyáltalán nem szép a férfiaknál sem a felfújtatott izmok, a sok szerrel megnőtt izom...
2014. márc. 14. 22:43

Mikor lesz vége? Szerintem sose.


A héten próbáltam egy szép nadrágot. Abszolút nem vagyok túlsúlyos, de csípőben, fenékben erősebb. Az M-es gombjait (kivéve a felsőt) nem tudtam begombolni. Nagyobb méret nem volt... Azt nem tudom, hogy némelyik üzletben mire rendezkednek be. Nem igaz, hogy nem lenne másra (nagyobb méretekre) kereslet.

6. grizus (válaszként erre: 3. - SDitti)
2014. márc. 14. 22:42
Nem azt mondom, hogy ne legyen olyan, valahol irígylésreméltó, csak ne tegyék meg abszolút ideálnak.
5. grizus (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2014. márc. 14. 22:41
Lehet, hogy épp azért gondolom, mert ezzel stresszelnek, hogy legyél sovány, mert csak akkor vagy (jó) nő. De az igazság az, hogy én se tetszem így magamnak, de egyszerűen már képtelen vagyok emiatt úgy utálni magam, mint régen, kamaszkoromban, amikor bele is betegedtem a dologba. Az agyam egyik fele azt mondja, ha kellek, így is kellek, a másik azt, nem, le kell fogyni, ez ciki... egyébként meg, tényleg lusta vagyok, hisz legalább meg kéne próbálni. De egyébként az egészségmániából is elegem van, a testi egészségért sokan mindent megtesznek, miközben a lelki épség háttérbe szorul, pedig abból ered minden!
2014. márc. 14. 22:40
tapasztalatom = tapasztalom
2014. márc. 14. 22:40

A kép "vicces".

Én pedig azt tapasztalatom, hogy a szült nők közül egyre többnek van tinis alkata. Hogy (oktalan) fogyókúra, stressz vagy mi ennek az oka, nem tudom. Némelyik úgy néz ki, mint egy tini.

2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. márc. 14. 22:37

Bocs, nem a kérdésre válaszolok: miért gondolod, hogy csak akkor lesz pasid ha lefogytál?

Tapasztalat, nem a kilókon múlik. A párom több, mint 80 kilósan ismert meg és szeretett belém, most 68 vagyok, de az se fog semmit változtatni ha sikerül 60 alá mennem végre. Nem azért, mert ez az elvárás, hanem mert úgy tetszettem saját magamnak.

2014. márc. 14. 22:34

Ami engem illet, van rajtam felesleg, de az alap alakommal semmi bajom, bár nem vagyok modellalkat. Utoljára gyerekkoromban volt 90-es a csípőm és nem tudom, hogy ez miért probléma? Széles a csípőm, van fenekem, derekam, mondjuk most nem nagyon látszik... de elegem van abból, hogy a mai napig mindenütt kiphotoshoppolt, "tökéletes" alkatú nőkkel stresszelnek. Jó, tudom, másképp látnám a dolgot, ha lenne egy pasim, majd ha lefogytam, lesz... mondjuk erről is beszélhetnénk, hogy a husibb nőknek erről mi a tapasztalatuk. De az eredeti témánál maradva: mi a véleményetek pl. erről a képről? Miért kell ilyesmivel fruszrálni a nőket, csak azért, hogy valami sz.r terméket eladjanak? Mikor lesz már ennek vége?

[link]

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook