Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor kell használni az ovulációs tesztet? fórum

Mikor kell használni az ovulációs tesztet? (tudásbázis kérdés)


2016. júl. 22. 21:53
Bocsi az előző helyesírási hibákért, véletlen volt! Csak kicsit siettem! :o) Szép estét, remélem, hogy segítettem!
2016. júl. 22. 21:52
És tesztelés előtt 2 órával ne igyál sokk folyadékot...! :o)
2016. júl. 22. 21:51
Ja, és 12 és este 20 óra között csinálj tesztet, reggel soha!! Az csak a terhességi tesztre érvényes!
3. L.Niki18 (válaszként erre: 1. - Szintópia)
2016. júl. 22. 21:51
Szia! Én is ovu tesztezek, a Gabriel nekem bejött! Nekem is 28-30 naposak a ciklusaim. Pl. nekem tegnap full erős 2 csíkos lett (pozitív) és amit ma is csináltam ott a teszt csík már nagyon halvány (negatív)! A halvény teszt csík negatívat jelent ez tuti! Egyébként nekem az utolsó menzesz első napja 7-e volt. Állítólag ha pozitív napon/napokon (úgy tudom max. 2 napig lehet pozi az ovu teszt) vagytok együtt és a következő nap már negatív a teszt, akkor reped meg a tüsző, aznap is érdemes együtt lennetek! ;o)
2016. júl. 22. 20:58
Simán elképzelhető, hogy nem középidőben van. Nekem pl. a 28-30 napos ciklusaim 18. napján. Reggel csinálj ovu tesztet, és ha jól emlékszem, csak akkor jó, ha erős a csík. Csak a terhességi tesztnél pozitív a halvány dupla csík is.
2016. júl. 22. 19:37

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni!

Általában 27 napos a ciklusom, de mostanában nem rendszeres.

A 11. napon csináltam egy ovulációs tesztet, ami halvány pozitív lett. Ez nap voltunk is együtt párommal.

12. nap és 13. nap ovulációs teszt negatív. Mind 3 napon délután fél 5 felé csináltam.

Ezek szerint nem középidőben lenne nálam a peteérés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook