Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor kell fogadóórára menni a szülőnek? fórum

Mikor kell fogadóórára menni a szülőnek? (beszélgetős fórum)


13. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 19. 22:40
tudom mi a fogadóóra, a szülőit egyéb okból írtam. Továbbra is tartom, hogy a gyerek életkorátül függ, én pl. szerettem bemenni, ha új a tanár, vagy ha bár gond nincs, van olyan tantárgy, amit nehezebben tanul...
12. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 19:39

a nagyobbik gyerekem egyetemista, osszesen egyszer voltam fogadooran otodik osztalyban, mert konkret kerdesem volt a tanarhoz.

nem kell menni egyaltalan, ha nincs gond, bar a legtobb szulo minden sz.rert bemegy😬😬

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 19:22
Nem. Én sem voltam sosem. Oda csak annak kell menni, akinek az adott tanárhoz kérdése van.
10. Sirga
2021. nov. 18. 14:45
Ha gondod, vagy olyan kérdésed van, amit egy konkrét tanárral kell megbeszélned (tehát nem tartozik a többi szülőre, nem érinti az egész osztályközösséget). Személyes probléma, tanulási gond - de én mentem olyankor is, ha csak hallani akartam, hogy a lányomat dicsérik. ;)
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. nov. 18. 12:57

Amiről írsz, az a szülői értekezlet.


Én a fogadóórát kérdezem, amikor 1 db szaktanárral tudsz beszélni.

2021. nov. 18. 11:01

Szerintem fogadó órára felesleges menni ha nincs semmi gond.

A szülői értekezlet az más, ott elhangzanak fontos dolgok.

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 10:56
Nem kötelező, de ha van bármilyen kérdésed, ott nyugodtan felteheted. Nem igaz, hogy semmire nem vagy kíváncsi :)
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 10:44

Nem "kell", de szerintem ennyi bele kell férni, ha már szülő az ember. Nem árt tájékozodni az iskolai eseményekről, osztályon belüli változásokról, gyerekekkel kapcsolatos feladatokról, gondokról, fizetendő tételekről.

Nem tudom, hogy hány éves a gyereked, de a legtöbb esetben a szülőin olyan dolgok is felmerülnek, amikről a gyerekdtól nem kapsz információt.

Egyébként majdnem minden ember "kedv nélkül" megy el, de én sosem értettem, ha valaki nem megy el, utána meg pislog mint ha a szatyorban, hogy most ez, vagy az miért így, vagy úgy van...

Pár havonta az az 1 óra belefér...

5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 10:14
Azért tájékozódni nem árt.
4. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 10:03
Elmúltál 18? Van személyid? Semnit se kell! :)
2021. nov. 18. 10:02
Régen volt rendszeresen, akkor meghirdették és ment minden szülő.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 18. 09:59
Ez neked kell eldöntened, te tudod mi az elvárás az iskolában.
2021. nov. 18. 09:51
Ha nincs a gyerekemmel gond, jól tanul, sosincs balhéja, akkor ugye nem kell fogadóórákra mennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook