Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor hogyan érdemes megbocsájtani, hogy tiszteljenek? fórum

Mikor hogyan érdemes megbocsájtani, hogy tiszteljenek? (beszélgetős fórum)


1 2
42. birebora (válaszként erre: 39. - Mézes-Krémes)
2019. júl. 25. 15:56
Az, gáz, de mindkettőnek.
41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 27. - Moniszka)
2019. júl. 25. 13:12
Azért vagyok gyökér, mert túlságosan szerelmes vagyok beléd?! :D Ez olyan, mint amikor valakit azért hagyok el, mert "jobbat érdemelsz nálam". Ugyan mááár
40. Mézes-Krémes (válaszként erre: 20. - Atari)
2019. júl. 25. 13:11
Igazad van. Viszont ideális esetben az ember fia és lánya olyan 20-25 éves korára túljut ezen az egybites életszakaszon, már bocsánat. Ha valaki 36 évesen még itt tart, akkor ott baj van. Lévén már középkorú, ha ez eddig nem változott, később se fog. De aki szagolni akarja, hát szakítsa le magának az ilyet. :)
39. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. júl. 25. 13:08

Összegezzük.... 36 éves vagy, 3 évet voltál valakivel, akivel ezen idő alatt egyszer SE sikerült elélvezned. Majd ő elhagyott valamilyen oknál fogva. Most békülni akartok, de féltékenységi rohama van (egy szintén 36 éves állítólag felnőtt FÉRFI EMBERNEK) attól, hogy ki lájkolta a képedet?! Majd azzal henceg neked, hogy 18 éves lánykákat d*gott meg?


Figyelj, alapjaiban van a gond. Inkább tiszteld magadat azzal, hogy nem állsz le egy olyan emberrel, aki 3 év alatt még arra se volt képes, hogy normálisan kielégítsen, és még ezt is a te számládra írja. Ráadásul 15 évesek szintjén kommunikál, féltékenykedik. Gáááz

38. Moniszka (válaszként erre: 31. - Vivo44)
2019. júl. 24. 21:25
Vakahogy így...tudtam hogy mit akarok csak azt nem hogy megteszi e a kívánt hatást = több megbecsülés
37. andi6020 (válaszként erre: 28. - Moniszka)
2019. júl. 24. 21:22
Nem.
36. 0adc8842b1 (válaszként erre: 28. - Moniszka)
2019. júl. 24. 20:41
Tündérke! Nem! Felejtsd el a tiszteletet. Vagy szeret, és szeressen, vagy nem szeret és kész, vége. Olyan, hogy tisztelet? Nem Anyukád, nem a tanárod. Ha egy,vagy több hónap vezeklés, akkor az megint megcsalás lesz, mindig fog találni akár 18, akár más leányzót. Ha figyel a facebookon, akkor meg még féltékenyebb lesz és ha gyenge a vérmérséklete akkor akaratlanul is megbánt. Te meg oda vagy érte és félek, hogy zsákutcába mész. Legyen a 2 hónap próbaidő, de úgy hogy melletted van. Különben takarodjon.
35. kisj (válaszként erre: 21. - Moniszka)
2019. júl. 24. 20:00

Szerintem a legjobban úgy tudnád megmutatni neki a határokat, hogy többet szóba se állsz vele.


Hidd el, ezért még tisztelni is fog.

34. Amaunet (válaszként erre: 28. - Moniszka)
2019. júl. 24. 19:44
Ez a kettő együtt létezik. Ha szeret, akkor tisztel is. Ha nem tisztel, akkor nem is szeret.
33. Amaunet (válaszként erre: 21. - Moniszka)
2019. júl. 24. 19:41

Határokat nem 3 év együttélést követően kell húzogatni. Ilyenkor már megette a fene.

A tiszteletet, megbecsülést sem 3 év után kell kizsarolni. Az vagy van az elejétől kezdve, vagy sosem lesz.

32. wei wei (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. júl. 24. 19:39
Tök mindegy meddig bünteted, ő már soha nem fog megbecsülni téged. Aki így beszél a párjával (szerelem/féltékenység ide vagy oda), nem fog megváltozni egy kis passzív-agresszív játszmázástól. Talán majd akkor, amikor már egy másik férfi vezet az oltár elé. Az pedig végképp nem megoldás, hogy én bántalak téged, mert te is bántottál engem és fordítva. Én azt tanácsolnám, hogy ne fogadd vissza, de tisztában vagyok vele, hogy a szerelem nem így működik. Ahogy az előttem szólók már leírták, a fórumindítóból kiderül, hogy mit fogsz tenni. Jó párszor porig fog még alázni téged, mielőtt nálad végleg betelik a pohár.
31. vivo44 (válaszként erre: 28. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:57

Szia.

Úgy éred el egy pasi tiszteletét, ha annyira tiszteled csak, mint ő téged.

Semmi szükség az ovis megoldásokra, hogy nem válaszolsz 3 napig, vagy 3 hónapig, mert természetesen vannak a pasiknak sokkal nagyobb szükségleteid és nem egy ilyen nőre fog várni, aki űzi a kis dedós játékát.

Te valóban már a géphez ülve tudtad a válaszokat is a kérdéseidre, csak szeretnél megbizonyosodni, hogy a játékod helyénvaló vagy sem.

Hát nem!

30. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:44
Szerintem te a fórumnyitás előtt is tudtad hogy mit lépsz ez ügyben. Csak olyan jó erről beszélni...
2019. júl. 24. 18:41
Sok boldogságot, 1 hónap múlva várunk vissza szeretettel... 🤐
28. Moniszka (válaszként erre: 26. - Gabi44)
2019. júl. 24. 18:40
De ahogy mondod, a tisztelet hiánya nagyon gáz szeretet ide vagy oda... :-/ ezért kérem a tanácsotokat, hogy szerintetek elérhetem e h jobban tiszteljen
27. Moniszka (válaszként erre: 26. - Gabi44)
2019. júl. 24. 18:39
Szerintem nagyon szeret igen. Túlvagyunk már nehéz dolgokon, ő is megbocsájtott nekem durva dolgokat (én se vok egy szent). Az ominózus beszólás előtt közös életet programokat terveztünk, azt is mondta h szeretne feleségül venni. Szerinte pont az a baj h túl szerelmes belém és túlreagál dolgokat, mert érzékenyen érinti. Komolyan sajnálja, ráadásul spicces állapotban volt. Nem kérdés, hogy szeret!
26. gabi44
2019. júl. 24. 18:33
Nem fogadnám vissza, nem tudnák a helyedben megbocsájtani neki , szerintem nagyon megalázóan viselkedett. Ez a férfi soha nem fog kellően tisztelni. Az is kérdés , hogy szeret-e?
25. Moniszka (válaszként erre: 24. - Birebora)
2019. júl. 24. 18:27
Minimum he he he
24. birebora (válaszként erre: 23. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:27
Hogyne ne viccelj, 2 hónapon át térden állva könyörgés, 3 havi fizuját költse rád, facéról csak férfiak képét lájkolgassa, halmozzon el minden jóval, legalább egy európai körúti nyaralás és kérje meg a kezed. Minimum.
23. Moniszka (válaszként erre: 20. - Atari)
2019. júl. 24. 18:20
Pontosan! Köszönöm ! Én tulajdonképpen megértem és ezért is vagyok hajlandó megbocsájtani neki. A kérdésem viszont az hogy mikor...meg kelljen e vezekelnie?
22. birebora (válaszként erre: 20. - Atari)
2019. júl. 24. 18:18
A férfi meg képzelje bele magát a női agyba. Tudja? Nem, csak nagyon kevesen.
21. Moniszka (válaszként erre: 19. - Mezei Virág)
2019. júl. 24. 18:18
Pont ettől félek, hogy nem fog jobban megbecsülni és azt gondolom ez azon is múlik, hogy egy nô mennyire tiszteli magát és hogy mit enged meg másoknak, hol húzza meg a határvonalat...Nem szakítani szeretnék hanem megmutatni neki h hol vannak a határok
20. atari
2019. júl. 24. 18:17

Férfiként, mint aki megért pár dolgot az áletében:

A féltékenység nagyon vacak dolog. Amíg fiatal a férfiember, addig hiányzik belőle a bölcsesség, csak az indulatai, a vére hajtja. Aztán amikor rátalál a bölcsesség, akkor lehiggad, másképp látja a dolgokat. Nem mentegetni akarom a pasidat, csak egy kicsit képzeld magad az ő helyébe, az ő férfiagyába. Megértem a féltékenységét, nincs férfi, aki ne esett volna ebbe a hibába. (Egyébként nincs értelme féltékenykedni, aki meg akarja csalni a másikat, úgyis megteszi.) DE! Ez nem ad felhatalmazást arra, hogy akár bosszúból, vagy indulatból -ráadásul ok nélkül- "visszacsalja" a másikat. A lényeg: Ha valamelyik fél nem biztos a másikban, a kapcsolatban, ott baj van a kapcsolattal. Nincs értelme megboCSÁtani.

19. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:15

Szóval, akkor te nem is akarsz szakítani?

Meg akarsz bocsájtani.

Te tudod...

Megbecsülni jobban, biztosan nem fog.

18. birebora (válaszként erre: 17. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:13
Jézusom!
17. Moniszka (válaszként erre: 16. - Mezei Virág)
2019. júl. 24. 18:10
De jó volt vele, csak visszafogottabb vok mint a legtobb csajszi mar tobb pasi megjegyezte én ilyen vok es kesz. Csendesen élvezem a dolgokat mondjuk ugy nem visitok
16. Mezei Virág (válaszként erre: 14. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:08
Ha vele nem igazán volt jó, nem az "embered"!
15. birebora (válaszként erre: 8. - Moniszka)
2019. júl. 24. 18:07
Ha nehezebben engesztelődsz 2 nappal később lesz tahó, de nem biztos, lehet, hogy 3 nappal előbb:)
14. Moniszka (válaszként erre: 12. - Mezei Virág)
2019. júl. 24. 18:05
Itt nem akarok belemenni abba hogy miért dobott, mert most nem ez a kérdés, de a lényeg hogy békülési szakaszban elvileg mindenkét fél igyekszik a legjobbat adni - elvileg
2019. júl. 24. 18:05

Kutyából nem lesz szalonna!

Mást nem talált csak 18 éves pipit?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook