Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor fogy el a mosoly? fórum

Mikor fogy el a mosoly? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mikor fogy el a mosoly?

1 2 3
2015. szept. 17. 16:58
Régi a a cikk de manapság aktuálisabb mint valaha.
2015. szept. 17. 16:54
Hova lettél?
2013. dec. 29. 19:16
Amikor a könnyek...
2013. febr. 25. 21:06
amikos kiürül a mosolyzsák.
2013. febr. 25. 21:05
Egy mosollyal még az ellenséged vitorlájából is kifoghatod a szelet. :) Tapasztalat.
2013. febr. 25. 20:53
most
57. Változó (válaszként erre: 50. - Dragon77)
2009. márc. 31. 17:28

Végig olvastam a hozzászólásokat, és én is csak ennyit tudok mondani!


Mosolyogjunk, itt a tavasz, mosollyal könnyebb élni :) mosolygós további szép napokat nektek :)))


:D

56. Franc22 (válaszként erre: 55. - 7d6a4534c5)
2009. márc. 3. 14:02

ez igaz!

Nekem volt egy munkatársam, akit gyülöltem és ö is engem! Ezt mindenki tudta, és sokszor hallottam azt vissza, hogy az illetőt zavarja, az hogy én mindig mosolygok. Akár rá, akár a kollégáimra vagy csak azért mert jól érzem magam.

2009. febr. 27. 23:20
Még a lenagyobb ellenfeledd is kiakad ha rá mosolyogsz,annyi mindenre jó................
54. 8ee31e318f (válaszként erre: 53. - Franc22)
2009. febr. 27. 16:59

ez kedves. :)


sok sikert :)

2009. febr. 27. 16:53

Én is azt vallom, hogy két ember között a legrövidebb út a mosoly. Én is dolgoztam pénztárosként és én is hiába volt rossz kedvem, mindig mosolyogtam, és sok ember megkedvelt. Sokan vissza mosolyogtak, és sokan a mai napig megismernek az utcán és mosolyogva köszönnek rám, vagy vissza. Dolgoztam szoláriumban is és sokszor volt, olyan, hogy vendégek, ha nem szolizni jöttek, akkor beszélgetni, és azért hogy meghallgassam öket. Mindig mosolyogtam és sok barátot ismeretséget szereztem. Minden régi munkatársam a mai napig azt vallja/mondja, hogy hiányzom a csapatból, mert én voltam az a személy, aki ha valakinek rossz napja volt, akkor annak is mosolyt csaltam az arcára és egy jó napot szereztem neki. Ennek én nagyon örülök. Most sajnos nincs állásom, de gőz erővel keresem, és remélem újra mosolyoghatok és újra a szomorú arcokra mosolyt csalhatok

Derüs Napot Mindenkinek!!!

52. dragon77 (válaszként erre: 51. - 8ee31e318f)
2009. febr. 15. 13:32
1etértek!!!!!!:DDD
51. 8ee31e318f (válaszként erre: 49. - Nőci1)
2009. febr. 15. 11:02

ne torodj a szamlakkal. tudom nem konnyu. de elrontja az ember kedvet, kapcsolatat, eletet. nem er ennyit. en mar csak tudom...


szep, es mosolygos napot, mindenkinek ;)

50. dragon77 (válaszként erre: 49. - Nőci1)
2009. febr. 14. 19:40
Azt kívánom neked, hogy soha ne fogyjon el:D
49. Nőci1
2009. febr. 14. 18:59
Szép gyerekeimre nézek ,soha!!Ha a számlára akkor,már lefagy a a mosoly.
48. Zizisicc (válaszként erre: 36. - Változó)
2009. febr. 14. 18:50
:o))
2009. febr. 14. 18:47
Nagyon jó a cikk! Abszolút jól leírtad a magyarok mentalitását, ill. hozzáállását ebben a témában. Sajnos az emberek elfelejtik a mosoly lélekgyógyító erejét! Szerencsére én abba a kis csoportba tartozok, akik mindig mosolyognak. És ha mosolyt adsz, többségében mosolyt is kapsz vissza!
2009. jan. 30. 10:51

:) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :):) :) :) :) :)


O O


. .

. .

. . .

45. judit71 (válaszként erre: 44. - Változó)
2009. jan. 24. 16:38

Köszönöm és hatásos volt! Viszonzom én is. :)))) Még most is mosolygok. Megy ez nekem, csak a megfelelő indok kell hozzá. Igyekszem ezen változtatni, mert tudom hogy sokat számít. Jobb a lelkemnek, a környezetemnek. Tényleg köszönöm a bíztatást.

Régóta próbálom már helyretenni magam ebben a világban és a legnagyobb gondom az állandó megfelelés, ahogyan Te is írtad! De ez sajnos ugyanúgy, mint a bármikor mosolygásra való képesség, genetikus is lehet.


További szép napot Neked!

44. Változó (válaszként erre: 43. - Judit71)
2009. jan. 24. 15:36

Ha nem görcsölnénk mindig valami aktuális valamin, szerintem az lenne a baj...

Teljesen természetes, hogy igyekszünk megfelelni, "hol magunknak, hol másoknak, hol a külvilágnak"! Túlgörcsölni nem szabad...

ami elmúlt, azt megváltoztatni nem tudjuk :( abból legfeljebb tanulni tudunk...

Szerintem az nem álszenteskedés, ha valaki akkor is mosolyog, ha vérzik a lelke, vagy csak "csupán" tele van a hócipője, hanem genetikának hívják. Van aki képes rá, van aki kevésbé, van aki direkt arra gyúr, hogy sosetöbbet ne mosolyogjon... egyikünk sem jobb, vagy különb ettől a másiktól, csak mosollyal könnyebben túl lehet élni.


Én drukkolok neked, és remélem, hogy amikor szeretnél mosolyogni, vagy lesz min mosolyogni, akkor az viszont igazán feltöltsön, és erőt adjon a mindennapokhoz!


Ez a mosoly csak a tiéd:

:)))

43. judit71 (válaszként erre: 39. - Őzgida)
2009. jan. 23. 17:25

Ha az görcsölés, hogy keresem az okokat az életemben félrement dolgok miatt és igyekszem ezeken változtatni, akkor igen. És amíg ezt nem tudom rendezni, addig nem tudok önkéntelenül mosolyogni sem, mert az álszenteskedés lenne. Ha valami bajom van, akkor valahogy nem megy a mosolygás...


Mindenki görcsöl valamin, csak nem biztos hogy be is vallja... Szerintem...

2009. jan. 23. 14:50
Nekem akkor fogy el a mosolyom, ha valaki lekezlő (velem, vagy bárki mással), ha valaki agresszív. Ilyenkor az a legfontosabb, hogy gyorsan újra erőt tudjunk meríteni valamiből. És ilyet eddig mindig találtam magam körül:)
41. Őzgida (válaszként erre: 40. - Változó)
2009. jan. 23. 14:17

Mindenképpen sort kerítek rá!

:-)))

40. Változó (válaszként erre: 37. - Őzgida)
2009. jan. 23. 12:55

Zizisiccnek nem véletlen írtam köszönetet...

olvass bele a naplójába, érdemes!

Nekem is volt, hogy elfogyott a mosoly, igaz, akkor a lakásból sem voltam képes kimozdulni...

itt a hoxán a lányok nagyon sokat segítettek, hogy a "mosoly" visszataláljon hozzám! Zizisicc naplója pozitív, olyan, mint egy duracell :)

és hajrá :D

39. Őzgida (válaszként erre: 38. - Judit71)
2009. jan. 23. 12:34

Nem lehet, hogy túlgörcsölöd az életet?

Mármint, hogy mindig keresed az okokat vagy igyekszel valamin?

2009. jan. 23. 12:21

Mostanában én is kevesebbet mosolygok, pedig az gyógyít és jobb lenne nekem is és a környezetemnek is... És itt jönne a DE...


Már csak akkor mosolygok, ha van miért. "ok nélkül" csak úgy már nem megy...

37. Őzgida (válaszként erre: 32. - Változó)
2009. jan. 23. 12:16

Köszönöm a mosolyt -s a támogatást!:-)

Valahogy tényleg jobban érzem magam attól, hogy mosolygok. Kipróbálhatná más is, még ha néha nehéz is.

Valamiféle nyugalom száll meg azzal, hogy pozitív vagyok. Tudom, hogy minden úgy fog alakulni, ahogy a legjobb. Candide is valami olyat mondogatott, hogy a világok legjobbikában élünk. Vagy ilyesmi:-)

36. Változó (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2009. jan. 23. 11:58
Seretlek :D
35. Zizisicc (válaszként erre: 34. - Változó)
2009. jan. 23. 11:51

Khmmm ... ugyan már .... még a végén elpirulok! :o))

Magadnak köszönhetsz mindent, én csak segítettem, de Te voltál az, aki megdolgozott a sikerért! :o))

Legyen szép napod! :o))

34. Változó (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2009. jan. 23. 11:33

Hja! És nem elfejtendő, hogy a "köszönöm" tudod, hogy miért szól külön neked!?

Sokszor fogtad a kezem, és nagyon jó, hogy vagy! :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook