Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor fogant a baba? fórum

Mikor fogant a baba? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 9. 17:01

Ovu teszt, UH követés vagy hormoneredmények nélkül erre senki nem fog tudni neked válaszolni!


Nekem az utsó mensim jún. 30-án volt, júl. 14-én (ekkor volt pozitív az ovu tesztem) és 15-én voltunk csak együtt az adott ciklusban, ápr. 6-ra voltam kiírva és 10-én szültem, szóval még a kiírt időpont sem ad támpontot, főleg nem pár nap esetén ...

12. eunuch
2022. jún. 9. 11:45
Ahol csak kívánod, de nem tőlem.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Scherlock)
2022. jún. 9. 11:12
Nőgyógyász sem tud erre biztosat mondani ahogy senki. Egyedül a ciklus hosszból lehet következtetni, de azt még nem írta meg.
2022. jún. 9. 11:01
Gondolom nőgyógyászt semmiképp nem akarsz megkérdezni ez ügyben.
9. Bless the child (válaszként erre: 8. - Timycat)
2022. jún. 9. 10:31
Gondolom a Bahamákon. Kicsomagolt, másnap meg becsomagolt. Egy álom volt
8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 09:59

A 2 napos karácsonyi álomnyaraláson. Egyértelmű.


Magyarországon élsz? Csak azért kérdezem, mert a decemberi 2 napos álomnyaralást nem értem.

7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 09:52

Ha neked elég az, hogy itt valaki azt mondja, hogy igen, az álomnyaraláson, akkor akár eleve gondold azt és kész. Pont annyira lesz biztost, mint itt a sok hozzáértő találgatása egy olyan esetben, amire még egy doki sem tud választ adni.

Az ilyen kérdésekre amúgy nem csoda, hogy lenéző válaszokat adnak bárhol...

2022. jún. 9. 09:27
Az álomnyaraláson. Úgy szokott lenni. Nekem is, mindahány van.
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 09:21
Akkor kedvesen mondom, mosolyogva, hogy ez már Xarrágás. Biztos karácsonykor a szentlélektől és akkor a férjed indíthat apasági keresetet....
2022. jún. 9. 09:09

Gratulálok:))


Nem most szültem,,de hogy egy két napos eltérést tudnak e "látni" vagy számolni,,,hát:))

2022. jún. 9. 09:06
Hány naposak a ciklusaid?
2022. jún. 9. 09:02
Annyi lemaradt hogy kislány lesz ☺️
2022. jún. 9. 08:58

Sziasztok. Remélem itt kedvesebbek az emberek, mint más oldalon. Aki tényleg tud válaszolni, az segít, aki meg beszólogatni tud, kérem ne tegye! Köszönöm :)

Dec10 volt az utolsó menstruáció.

Nem használtam ovulacio tesztet, de szerettünk volna babát. Elmentünk nyaralni 24-25 feltételezhetően ekkor fogant.

Viszont utána voltunk megszakítasosan is együtt 26,30. Szeretném tudni hogy az álomnyaraláson fogant e babónk, vagy már itthon utána.

A terhességi kor mért adatok szerint:

Dec14,dec18,dec16,dec14. Ha ehhez adjuk hozzá azt a “2hetet” gondolom akkor jönne ki nagyjából a fogantatási dátum. És mivel 12hetes uhn is dec 14volt az adat. Ezért el is tolták a szülést 4nappal későbbre. Az orvos azt mondta h így is belefér még a 24-25 dátum, lehet 3nappal később fogant meg, vagy esetleg nem annyira pontosak a CRL méretek.

A kérdés puszta kíváncsiság, mellesleg a lelkünknek plusz egy melegség lenne. A másik pedig, hogy nagyon sokan érdeklődtek már ilyen kérdésekben, de sajnos mindenki lenéző nagyképű kioktató válaszokat kapott. Remélem itt nem lesz így. Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook