Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikor érdemes Calella-ba utazni, június vagy szeptember? fórum

Mikor érdemes Calella-ba utazni, június vagy szeptember? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 20. 20:28
köszönöm a hozzászólásokat :) Nehéz döntés, a szeptember felé hajlok, mert a hideg tengervizet nem igazán tudjuk elviselni. Jelenleg a szeptember 9-i indulás ami nyerőhelyzetben vagy úgymond :) Van még június 10-el is, de azt nagyon korainak érezzük ...
6. petka (válaszként erre: 1. - Bahama Mama)
2017. febr. 20. 19:36

Szia!

Én többször voltam ott, különböző hónapokban.

Ha most mennék, akkor inkább júniusban mennék. Szeptemberben később világosodik, korábban sötétedik, és addigra már elég túlterhelt a csatornahálózat, tehát kellemetlen szag van. Az oroszok szeptemberben is ott vannak, tehát nem mondanám hogy nincs tömeg.

2017. febr. 20. 19:24
Szia! Én voltam Calella-ban június végén két alkalommal is, a tenger hideg volt, bár az időre nem panaszkodhatunk. A Hotel Presidentben voltunk. Tavaly július végén voltam Tossa de Mare-ban, de mivel mindkét helyen gyorsan mélyül a tenger, szintén eléggé hideg volt, bár azért ki lehetett bírni. Apró kavicsos a part, 3-4 méter után már, 2,5-3 méter mély is a víz. Viszont búvárkodni kitűnő. Ha valamiben tudok segíteni, nyugodtan írj.
4. Bahama Mama (válaszként erre: 3. - NomNom)
2017. febr. 20. 18:21
Köszönöm szépen NomNom, neten olyan ellentétes infók vannak. én is szeptember felé hajlottam inkább :)
2017. febr. 20. 18:02

Szerintem szept-ben lecseng a nagy tömeg és még meleg a tenger. :)

Júniusban még lehet, hogy hideg lesz a víz. Én legkorábban májusban voltam Spanyolországban (azon a környéken), hát nem sokáig pancsiztunk, szinte hasogatta a lábunkat a víz. :)

2017. febr. 20. 17:50

Sziasztok!


Ebbe a spanyol városkába szeretnénk elutazni, leginkább egy klasszikus tengerparti nyaralás keretében. Melyiket ajánlanád? Lehet e már/még fürdőzni pl a tengerbe? Elkerülhető e még a nagy tipikus tömeg? stb


Köszönöm

2017. febr. 20. 17:48
Mikor érdemes Calella-ba utazni, június vagy szeptember?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook