Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor célszerű megvenni/ bérelni az esküvői ruhát? fórum

Mikor célszerű megvenni/ bérelni az esküvői ruhát? (beszélgetős fórum)


15. delbuk
2019. jún. 18. 12:52
Nekem májusban volt az esküvőm, és előtte októberben már megvettem a ruhát. Én viszonylag egyszerűbb ruhát akartam, és abból kevesebb volt.
2019. jún. 18. 10:54
Én próbaképpen adtam meg szeptemberi időpontot az egyik szalonnál, az egyik ruhára, omline, és még volt, de elég magas árakat láttam.
13. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 18. 10:46
Szerintem már le van maradva. Hiába van a szalonokban sok ruha, ha bemész megkérdezik az időpontot, és kiderül, hogy a ruhák nagy része arra már foglalt.
2019. jún. 18. 10:01
Én már serénykednék e téren is.
11. 312b9aa1b9 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 18. 09:21

Ma kérjen időpontot valahova!!! Mivel nem időben kezdte el nézegetni őket lehet nem is talál olyat ami tetszene neki mivel már esküvőszezon van. 1 hónappal előtte már igazíttatni kell stb...

Nekünk augusztus elején lesz és már tavaly szeptemberben vagy októberben voltam kiválasztani a ruhát.


Ha szerencséje van talál.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 18. 08:51
Most.
9. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 18. 08:47

Szia!

Szerintem sem jó az utolsó pillanatra hagyni, mert lehet, hogy amit kinézne ruhát, azt már arra a napra valaki lefoglalta. Ha megveszi és nem bérli, akkor talán még ráér, de ha bérli, akkor kezdjen el már most keresgélni.

8. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 18. 08:34
A Kedves húgodnak már keresni kell a ruhát. Ha szépet akar, ha azt még rá is kell igazítani, akkor le kell foglalni szeptemberre. Az a biztos. Nem tudom merre laksz, de a környéken is nézd meg az esküvői ruhaszalonokat, és ha nem találtok ott, menjetek messzebb. Van ahol a szalonnak vannak újabb ruhák és van ahol egyszer - kétszer már átalakított ruhák vannak. Ez árakban is látszik.
7. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 18. 08:21
Nálunk szeptember végén volt az esküvő, de áprilisban már meg volt a ruha. De szerencsénk is volt, mert elsőre sikerült lányomnak álmai ruháját megtalálni.
2019. jún. 17. 23:19

Nyilván egyedi a dolog, mert függ attól, mennyire forgalmas, mennyire menő az adott szalon, illetve mekkora az árukészletük.

Lehet, hogy ami a húgodnak jól áll és tetszik neki, nincs a méretében...

Jobb a válogatást nem az utolsó pillanatban megejteni.

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Biborcsiga)
2019. jún. 17. 23:17
Jobb előbb, mint később, szerintem.
4. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. jún. 17. 23:15
Ruhapróba is kell az esetleges igazítás miatt.
3. Biborcsiga (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. jún. 17. 23:15
De mennyi idővel előtte? A szalonok már ki vannak nézve.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2019. jún. 17. 23:09
Én a szóba jöhető kölcsönzőket hívnám fel. Sorban, kezdve a legkönnyebben megközelíthetővel.
2019. jún. 17. 22:52

Sziasztok!


A hugom most megy férjhez. Bérelni szeretne ruhát. Én mondtam neki, hogy célszerű lenne a ruhát már kinézni, szeptemberben megy férjhez. Szerinte mindig lehet ruhát bérelni.


Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook