Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miket vittél magaddal, amikor elköltöztél a szülői házból? fórum

Miket vittél magaddal, amikor elköltöztél a szülői házból? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. aug. 27. 07:06
én szépen fokozatosan először a ruháimat pakoltam át ide a páromhoz, utána jött a szobabicikli és a sztepper, hétvégén a könyveim. Anyunál már csak az üres bútorok állnak, elhozom az ágyamat, mert vadiúj és úgy kaptam, és a szekrényemet valamint a tv-álványomat, mert azt meg én vettem. Anyuék szeptemberben költöznek, amúgy a bútorokat nem hoznám el, így viszont muszáj. Beteszem a páromék pincéjébe őket.
2008. aug. 27. 07:02
Csak a cuccaimat:-(
2008. aug. 26. 21:55
Hát a saját minden napos használatú cuccaimat...
2008. aug. 26. 21:53
mindent, ami az enyém volt
7. Pumpu (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. aug. 26. 21:44

Én most készülök elköltözni itthonról :)

Egy másfél szobás lakásba költözünk a lányommal.

Én mindent fogok vinni, kivéve a szezonon kívüli ruhákat, mivel úgyis lesz mit pakolni, de a kétlaki életet nem kedvelném, ha már elköltözöm, elmegyek. Korábbamn laktam én is pasimnál, csak annyi cuccot vittem el, amennyi csak kellett.

Az olyan egyik lábbal itt-másikkal ott feeling volt.

Én bútort semmit nem viszek itthonról, mert mindent újat veszek, sőt, a ruhákon és a személyes dolgaimon kívül csak a számítógépet viszem.

Semmi konyhai bizbaszt, semmi függöny, semmi szőnyeg... már nagyon várom.

2008. aug. 20. 13:46
Én először a plüssállataimat, a szakácskönyveimet meg a szobabiciklimet vittem. A ruháim fokozatosan kerültek át, mindig az évszaknak megfelelő. Ja, és a kedvenc fehér polcom költözött. Hogy legyen min tartani a könyveket meg az állatkákat...
2008. aug. 19. 18:46
Én már korábban is önállóan éltem, de eleinte nem adtam fel a teljes önállóságomat, szépen apránként átkerültek a ruháim, és fél év múlva felszámoltam az addigi albérletet. Bútort nem vittem, volt a páromnak. De azóta már együtt lecseréltük az egészet.
2008. aug. 19. 18:39
Én minden ruhámat hoztam magammal. Mondjuk mi már akkor a saját lakásunkba költöztünk, de az is csak 1 szoba, konyhás lakás volt. Meg én hoztam a szekrény soromat is és a tv-t is, és még egy csomó apróságot.
2008. aug. 19. 08:09
igazából a bútort le akarja cserélni a párom, tehát azt majd egybe fogunk inkább venni, csak egy kisszekrényt gondoltam elvinni ideiglenesen... mert hát a nőknek mindig több ruhájuk van, mint a pasiknak:)
2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. aug. 18. 08:48
Szerintem ne egyszerre akarj költözni. Először csak a legszükségesebbeket vidd, rendezkedjetek be, aztán majd apránként, ha kell, a többit. Hogy bútort vigyél-e? Hát ez attól függ, mennyi hely van és a barátodnak milyen bútorai vannak. Beszéld meg vele, hogy Ő hogy gondolja. Ha nincs elég bútora, lehet, hogy inkább vesz olyat, ami illik a már meglévőkhöz. Beszéljétek meg!
2008. aug. 18. 08:43

Hamarosan elköltözök a szüleimtől a páromhoz egy 1 szobás panellakásba. Nem tudom, hogy mindent vigyek-e vagy tényleg csak a legfontosabbakat? Persze vinnék én elég sokmindent... de ugye korlátozva is vagyok, főleg ruhák terén... Arra is gondoltam, hogy a nagyon meleg, téli ruhákat egyenlőre becsomagolva is hagyom és úgy raktározom...

Te mindent (mi mindent) vittél magaddal, amikor elköltöztél? Egyszerre költöztél vagy apránként? Szekrényt vittél?....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook