Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miként legyek sikeres? fórum

Miként legyek sikeres? (beszélgetős fórum)

2015. ápr. 11. 22:18
köszönöm a hozzászólásokat!
2015. ápr. 11. 19:22
Apukám pincér, imádják a vendégek, sok havert szerzett évekkel ezelőttről, köztük dánokat. A titok: laza,nyitott, humoros. Benne van a vérében :) de ne akarj te a legleg lenni, mert a kollégáid nem fogják értékelni, pincsinek fognak tartani. Ha náluk is be akarsz vágódni, akkor legyél közvetlen, ne pletykálj (!!), és maradj a semlegesebb kérdéseknél.
6. anya4005 (válaszként erre: 2. - Agnetalie92)
2015. ápr. 11. 18:58

Hát...Ha nincs gyakorlatod,a kollégák agyhugykövet fognak kapni tőled!

De,ha így is felvettek,akkor a főnököt a szorgalmaddal,a vendégeket a kedvességeddel és a pontosságoddal nyűgözd le.

20 évig vendéglátóztam,a nagyapám volt a legjobb tanára az egykori tanáraimnak,és igaz: erre születni kell,ha hivatásodnak választod,nem csak túl akarod élni.

:-)

5. kisj (válaszként erre: 2. - Agnetalie92)
2015. ápr. 11. 18:44

Erre szerintem születni kell.

Te pedig nem valószínű, hogy erre születtél,mert különben nem tetted volna fel ezt a kérdést.

(mondom ezt úgy, hogy dolgoztam én is hasonló munkakörben)

2015. ápr. 11. 18:38
Te dolgoztál?
2015. ápr. 11. 18:22
A fonoknek akkor leszel jo, ha dolgozol mint egy igavono zokszo nelkul latastol-mikulasig.
2015. ápr. 11. 17:58
én nekem nincsen végzettségem, se gyakorlatom, de felvesznek egy étterembe, nagy forgalmúba. Tudnátok tanácsokat adni? pultos, felszolgálói munkakör. Hogyan nyűgözzem le a vendégeket, meg a főnököt is :D
2015. ápr. 11. 17:56
Sziasztok! Vendéglátásban dolgozók, felszolgálók, pincérek! Tudnátok tanácsot adni, miként legyek sikeres?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook