Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik az elvárások egy 1, 5 éves bölcsistől? fórum

Mik az elvárások egy 1, 5 éves bölcsistől? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 19. 13:25
Nekem már van egy 16 éves lányom és ő nem járt bölcsibe. Az ovit viszont annyira könnyedén vette, hogy nem volt semmi gondom vele, de ő más típusú, mint a kisfiam. A picinek sokkal nagyobb igényei vannak és tud hisztizni is ami nekem nagyon furcsa és nem mindig tudom kezelni.
2008. nov. 19. 13:20
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat. Akkor nem izgatom magam, hogy még nem tudunk egyedül enni sem inni sem. Valószínű, hogy menet közben majd mindent megtanul.
2008. nov. 19. 13:19
Anyukám is bölcsiben dolgozik!Ne aggódj,mindenre megtanítják majd,nem kell neked semmit erőltetni!!!
2008. nov. 19. 13:17
Nincs semmi elvárás.Sokmindent fog ott megtanulni.Nekem mindhárom gyerekemnek a hasznára vált, hogy jártak/járnak ( a legkisebb jelenleg is ott van ) bölcsibe.
6. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 4. - Mrs.dry)
2008. nov. 19. 13:17
Én is nagyon szeretem őket (a lányommal egyetemben)! Mindent meglehet beszélni velük és elég normálisan állank az emberhez!
5. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2008. nov. 19. 13:15
Szia! Az én lányom 2 éves. Nem gond a pelus, de ahogy látja a többiektől hogy ráülnek a wc-re ő is utánozza őket. Cumija is van, de szóltam, hogy csak alvásnál legyen nála ha kéri (addig a szekrényében "pihen", vagy ha beviszi magával reggel, akkor szem előtt van egy polcocskán.
2008. nov. 19. 13:14

Semmit!!!!


Majd szeretgetik és megtanítják az alapdolgokra. Aztán meg majd magától is ragad rá minden...


Ne félj semmit, nekem 2 csajom is bölcsis volt, most ment a kisebbik nov-től oviba. Nem volt semmi gond a bölcsiben, imádták! Ha kellett naponta 15x ölben babusgatták!!!!

Mi is imádtuk/juk a bölcsisnénit!!!!!

3. 43287dec91 (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2008. nov. 19. 13:05
szia. egy bölcsiben nincsenek elvárások, ott majd mindent megtanul amit kell. hidd el én gondózónő vagyok és tudom...
2. Ivett 1 (válaszként erre: 1. - Ilicica)
2008. nov. 19. 13:04

Szerintem semmit.Mi dec.1-én kezdjük a beszoktatást.2 éves lesz 18-án.Ő még kicsi.Még ennie sem kell tudni egyedül.Majd megetetik.

Ezért ne izgulj.

2008. nov. 19. 13:01
Sziasztok! Januárban kezdjük a bölcsit, akkor lesz a kisfiam 1,5 éves. Mi az amit már tudnia kellene mire megy a közösségbe? Aki tud kérem segítsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook