Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tünetei a nyitott gyomorszájnak? fórum

Mik a tünetei a nyitott gyomorszájnak? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 14. 18:42
Köszönöm mindenkinek a választ! Nem gondolom, hogy ilyen baja lenne a pici fiamnak, de pénteken elmegyünk az orvoshoz, és kérem, hogy ultrahangozzák meg.
2010. dec. 6. 20:00
2010. dec. 6. 19:59
2010. dec. 6. 19:58

[link]


Ez csak egy a sok erről szóló cikkek közül..

2010. dec. 6. 19:55

Sajnos nekem felnőttként alakult ki.

Sajnos szép csendes dolog.

Nekem tartós rekedtséget okozott,meg folyamatos kehelést,köhécselést.

Sokaknak csak a fül-orr-gégész veszi észre és bizony okozhat asztmát.

Ugyanis tartósan fennállva okozhat kr. bronchitist és onnan egy lépés.

Nem kell teljesen nyitottnak lenni,azt észrevetted volna kicsiként,sokat bukott volna.

Elég ha kicsit renyhe az izomzata a zárógyűrűnek és nem zár jól.

13. 0a969f72e1 (válaszként erre: 12. - Kisszsuzska83)
2010. dec. 5. 18:51

Gondoltam, hogy észrevetted volna a tüneteket, mert szerintem egyértelmű lenne, ha nem zárna rendesen a gyomor.

De ha gondolod, egy sima hasi ultrahang kiderítheti és az nem is jár fájdalommal, legalább kizárná az orvos is, ha tényleg nincs semmi baj.

12. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 7. - 0a969f72e1)
2010. dec. 5. 15:20
Hányni nem szokott, vagyis nem sűrűn, évente kétszer háromszor, mint más normális ember, ha elrontotta a gyomrát. Legutóbb egy hónapja, de az azért volt, mert este nagyon bevacsorázott. Még mondtam is, hogy ennek nem lesz jó vége.
11. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 9. - Pirosalma)
2010. dec. 5. 15:18
Krónikus bronchitis. Egy éve kezdődött. Azóta sűrűn befullad.
10. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 8. - 0a969f72e1)
2010. dec. 5. 15:17
3 éves múlt. Szerintem nincs rossz szájszaga. Biztos észre vettem volna már. Néha viszont lepedékes a nyelve.
9. Pirosalma (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2010. dec. 5. 12:06
Ki állapított meg az asztmát? Milyen asztma?
2010. dec. 5. 11:53

Azt nem tudom mennyi idős a babád, de szokott rossz szájszaggal is járni, meg lepedékes nyelv is jelentkezhet tünetnek.

Szegénykémnek mindig savanykás szagú volt a szája, azóta meg semmit nem lehet érezni.

2010. dec. 5. 11:51

A reflux nálunk torokgyulladást okozott, havi szinten 2 alkalmat. Hánytunk is, szinte minden másnap. A gasztron mondták, hogy ez mind a rossz emésztés miatt van és hogy a sav kikezdte a nyelőcsövet meg a torkát.

Szerintem ha nyitott lenne a gyomorszáj, a visszaáramlott dolgokat észrevennéd és a tüneteket is.

6. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 4. - Szanya)
2010. dec. 5. 11:46
Remélem igazad van, én sem gondolom, hogy attól lenne. Nem értem az orvos miért mondta, hogy esetleg az a baj.
5. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 3. - 0a969f72e1)
2010. dec. 5. 11:44
Értem, nálunk ilyet nem tapasztaltam. Rendesen eszik darabosat is. Soha nem mondja, hogy fájna valamije. Esetleg olyan tünetre gondoltam, ami feltűnő lenne. Amit esetleg én is észre vennék.
4. Szanya (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2010. dec. 5. 11:43
Biztosan nem attól van. Most kérdeztem meg több orvost, a reflux max tüdőgyulladást okoz, ha folyamatosan belélegezné valaki a savat, asztmát semmiképpen. Gasztroenterológus mondta.
3. 0a969f72e1 (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2010. dec. 5. 11:43

Szia!

Nekünk nem volt teljesen nyitott a gyomorszáj, csak laza volt az izomzat. Folyamtos refluxunk volt, játék közben többször felsírt, mert fájt a torka a sok visszaáramló ételtől. Lefeszített fejjel ült sokszor. Emiatt folyton be volt dagadba a torka, nem bírt rendesen nyelni, darabosat enni. Később derült ki, hogy tejallergiás és amióta nem kap tejet, elmúltak a tünetek.

Nekünk ultrahanggal nézték meg, hogy nem zár rendesen a gyomor.

2010. dec. 5. 11:36
Kérlek segítsetek! A kisfiam már hónapok óta asztma miatt szenved. Most felmerült a gyanú, hogy talán nyitott a gyomorszája és emiatt fullad be sűrűn. Le tudnátok írni, hogy milyen tünetei vannak még a nyitott gyomorszájnak?
2010. dec. 5. 11:34
Mik a tünetei a nyitott gyomorszájnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook