Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az almaecetről? Használ? fórum

Mik a tapasztalatok az almaecetről? Használ? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
104. Éva82
2013. júl. 29. 09:33

Sziasztok! Nem tudom, olvassa-e még valaki ezt a topicot, de azért leírom a tapasztalataimat.

Én egy hónapja kezdtem inni az almaecetet, és ezzel egyidőben egy mályvatea kúrába kezdtem. A kúrának már vége, maradt az almaecet. Én a mézeset vettem, nem olyan vad az íze. :) Reggel és este iszom, kb. fél decit öntök egy pohár vízbe, és gyorsan leküldöm. Mellette tornázni kezdtem, Rubint Réka egyik nem túl durva dvdjét csinálom majdnem minden nap. (3 éves lányommal jó szórakozás :D) Étkezésben ugyanazt eszem mint eddig. Nem mértem magam, annyira nem veszem komolyan a dolgot. :) Nem akarok rágörcsölni, mert rövidtávú célom a teherbeesés, akkor viszont úgy is abba kell hagynom. :) Viszont most pár napja többen megdícsérnek, hogy milyen sokat fogytam, jól nézek ki. Ezért felpróbáltam pár régebbi nadrágomat, amit azért nem hordok, mert már kényelmetlen volt, és most JÓÓÓÓÓÓ!!!! Szóval szerintem jó az almaecet, iszom tovább szorgalmasan. :)

2013. ápr. 27. 16:38
hello én hígítás nélkül iszom az baj és utána iszom vizet
102. Nadi74
2012. febr. 29. 16:05

Sziasztok!

Én napi egyszer ittam vacsi után és fél óráig nem ettem és nem ittam utána. -10kg. (8 hónap alatt)

Ja és mindent ettem és nem tornáztam ez idő alatt.

Nálam így hatott az almaecet. :o)

101. Bibbancs (válaszként erre: 100. - Bibbancs)
2011. máj. 18. 10:11

A munkahelyemen többen kezdtük inni. Az egyik férfi kollégám 4 nap alatt 2kg-t fogyott tőle. Hozzáteszem, ő sportol mellette.


Egyéb pozítív tapasztalat valakinél?

100. Bibbancs (válaszként erre: 89. - Ibi!)
2011. máj. 16. 10:40

Sziasztok! Én 2 hete iszom az almaecetet, főétkezések után. Jelenleg tiszta pattanásos a bőröm tőle, de az emésztésemnek nagyon jó, kávé nélkül sem vagyok fáradt délután, kilóban még nem mérhető eredmény, de sokkal jobban érzem magam.


Kérdés: megoszlanak a vélemények, hogy evés előtt vagy után kell-e inni.

Fogyott valaki nagyon sokat úgy, hogy evés után itta?

10 kilótól szeretnék szabadulni.

Ibi, neked mi a tapasztalatod, te februárban kezted?

2011. febr. 26. 17:16

Sziasztok!

Tény, hogy az almaecet nagyon egészséges, de ésszel kell alkalmazni, megfelelően tájékozódni róla.

Az általam olvasott információk alapján, naponta 3x egy evőkanál vízben feloldva, édesítés nélkül kell fogyasztani és kúraszerűen. AZ sem mindegy, hogy milyen almaecet.Fontos, hogy bio és szűretlen legyen.

Én már az almaecet előtt is sokat fogytam, de aztán több mint két hónapig stagnált a súlyom. Viszont mióta almaecetes vizet iszom, kb. 2 hete, újból beindult a fogyás. -2kg. Hozzá kell tennem, mellette egészségesen táplálkozok és rendszeresen testmozgok, de kiegészítésképpen kiváló.

Nálam semmiféle gyomorpanaszt nem okoz, az emésztésemre rendkívül jó hatással van. Csak jókat tudok mondani róla. Hejhó!

2011. febr. 3. 12:14
Sziasztok!1 hete iszom az almaecetet kb.1 kg minusz. Nem tudom attól e vagy sem. Elég türelmetlen vagyok, többet szeretnék. Próbálkozom...
2011. febr. 3. 11:37
Én hónapokig ittam,nem tapasztaltam semmi változást.
96. 211d16142a (válaszként erre: 94. - 6f731e9185)
2011. febr. 3. 11:00
Sziasztok, az almaecet nem csinálhat savat, mert lúgosít.
95. Mzsuka (válaszként erre: 94. - 6f731e9185)
2011. febr. 3. 10:57

Szia!


Mivel előtte nem volt savam és ahogy abbahagytam az almaecet kúrát,már nem is volt gondom,így attól volt.És van ismerősöm akinek ugyanez a tapasztalata.Biztos nem mindenkinek jön ez elő.


De amúgy tényleg használ,persze mozgás és diéta mellett.

94. 6f731e9185 (válaszként erre: 89. - Ibi!)
2011. febr. 3. 10:49

Nekem jó volt....jót tesz az emésztésnek....

Egyébként az előző hozzászólónak üzenném: nem csinál savat az almaecet:)

Ez egy tévhit, lehet neked mástól volt:)

2011. febr. 3. 10:37

Almaecet kapszulát szedtem,én ettől fogytam le.

Több mint 30 kilótól szabadultam meg!

Na persze minden nap mozogtam, tornáztam.

2011. febr. 3. 10:14
Nálam nem volt eredmény így abbahagytam.
2011. febr. 3. 10:08
Én kb 2 éve ittam, és használt! Épp a napokban gondoltam rá, hogy inni kellene megint!
90. Mzsuka
2011. febr. 3. 10:06

Szia!

Nekem igaz nem friss/terhesség előtt próbáltam/,de van tapasztalatom. Nekem használt,viszont abba kellett hagynom 3hét után,mert rengeteg savat csinált.

89. Ibi!
2011. febr. 3. 10:04

6 napja elkezdtem inni.Várom a pozitív eredményt.

Valaki issza most?És van friss tapasztalata?

88. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 87. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 29. 20:32
Az adagolás változik csak.
87. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 86. - Peszter0121)
2009. aug. 29. 20:31
A biot biztosan.
2009. aug. 29. 20:28

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy az almaecetet gyerekek is fogyaszthatják-e? Egy 9 éves fiatalemberről lenne szó.

Köszi előre is.

85. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 83. - Ee8f0b2419)
2009. aug. 8. 12:49
Igen, tényleg lúgosítja a szervezetet, ezt belgyógyásztól hallottam. A zsírlebontást nem tapasztaltam, viszont nagyon jó étvágycsökkentő és karban tartja a gyomrot és a bélrendszert.
2009. aug. 8. 12:39

[link]


Az almaecet citromsavat tartalmaz, amely könnyen emészthetővé teszi az a kalciumot, és jelentősen javítja a felszívódását. A többi élelmiszerben jelen lévő kalcium felszívódását is növeli, ha almaecetet adunk hozzájuk. Egy kevés almaecet egyébként a csontleves kalciumtartalmát is növeli. Az ecet ugyanis kivonja a csontokból a kalciumot. Már fél liter csontleveshez adott két evőkanálnyi almaecet is jelentősen növeli a leves kalciumtartalmát, mégpedig ha két órán át főzzük. Ezután már nem oldódik ki több kalcium a levescsontokból

2009. aug. 8. 07:12

Én úgy tudom,hogy az almaecet lúgosít mivel a benne levő ecetsav egy gyenge sav, és könnyen felhasználódik. A megmaradt anyagok lúgosítanak.Tele van kálciummal, magnéziummal...stb.

Én is ittam napi kétszer, szerintem a legjobb zsírbontó.

82. Avana
2009. aug. 7. 20:52

Almaecet helyett inkább friss citromlé. Ásványvízbe belecsavarni.Az almaecetet inni csak kálcium szedésével együtt lehet, hisz teljesen kivonja a szervezetből - nemcsak a fogakból.

Külsőleg viszont nagyon jó az almaecet.

A legjobb az lenne ha semmi nem kellene, hanem természetes úton, helyes étkezéssel és sok mozgással javulna a testsúly.

2009. jún. 14. 16:35

Igen.. de csak akkor ha nem erőlteti az Ember nagyon:),én 1 idő után megundorodtam az ecettől.

Mert a Szervezeted igazán tudja, hogy mi hiányzik, milyen izt viselsz el a fogyókúrában.

Nekem keserű íz segített.

Sok sikert MINDENKINEK MINDENHEZ:))

80. Tikka
2009. jún. 14. 16:22
Ma vettem én is egy üveg almaecetet.Holnap reggel már akarok inni belőle.Egyszer próbáltam,akkor annyira rossz ízűnek találtam,hogy nem voltam képes tovább csinálni.Most erőt veszek magamon.Fogynom kell!!!
79. badonyimariaeva (válaszként erre: 73. - 2bc7365ec9)
2009. jún. 14. 15:43

Én reggel és este vettem be belőle,a hatékonyság érdekében.

Majd később,mikor már látszott az eredmény,akkor már csak napi egy szemet.

Én ettől fogytam le több mint harminc kilót!

2009. ápr. 6. 20:21
Én akkor szoktam inni, ha megrontom a gyomrom. Vízzel hígítom, és befogom az orrom, úgy hajtom le egyszuszra:) Kissé büdös, de iható. Csak abban a pillanatban rossz, de kb. 2 perc és már érzem is a javító hatását.
2009. ápr. 6. 20:17
Én főétkezés előtt iszom az almaecetet vízzel hígítva - egy kis pohár vizzel - úgy érzem használ, lehet fogyni tőle.
76. Sunet
2009. márc. 16. 11:00

Ha valaki tunha, segítene?


Mi a különbség Almaecet és Almaborecet között?

75. katácskák (válaszként erre: 32. - Cukilany)
2008. szept. 26. 07:27
Köszönöm, használt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook