Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az AHA Force 7 fogyókúra-kezelésről? fórum

Mik a tapasztalatok az AHA Force 7 fogyókúra-kezelésről? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 24. 15:37

Néhány női újságban olvastam az AHA diétáról.

Esetleg ismeri valaki ezt a fogyókúrás módszert?

2007. okt. 25. 12:07

Sziasztok!

Tegnap a kezembe akadt a prospektug.Gondoltam utánanéze,hogy mi ez.A cég nem létetik,legalábbis nem találtam sehol.De már az is feltünt,hogy miért postafiokot jelöl a cég a címe helyedt.De ez csak egy.A tatóanyagokat megnéztem és neincs bizonyíték hogy valóban tartalmazná a prosin feltüntetett gyümölcsök azokat a hatóanyagokat amire hívatkozik.A harmadik a kékmoszat bizonyítottan toxikus anyagot tartalmaz.Betiltották az alkalmazását.A szervezeten belűl lappangó ráksejtek burjánzását megerősíti vagy a már jó indulató dagamntokat rossz indulatúvá teszi.Tehát rák keltő anyag.Ezt a készítményt már csak ezért sem lehetne forgalomba helyezni.De szerintem ez az egész csak arra megy ,hogy lehuzzák az embereket és utána a cég felszívódik.A csalódott emberek pedig nem tudnak senkihez fordulni,hogy a pénzüket visszakapják.

A prosin a képek is árulkodóak.Eggyik ember arcát sem lehet beazonosítani,hogy a változás bizonyíható lenne.Egy túlsollyos ember nem lesz soha top modell vagy táncosfiú rövid idő aladt. Elötte-utána képekre gondolok.

Az egész prosi elég kezdetleges.Szóval senki ne dőljön be!!!!

2007. okt. 23. 12:37
Ez egy kapszula.Állítólag gyümölcssavból és kékmoszatból áll és sokat lehet vele fogyni.Legalábbis ez állt a küldeményben,amit kaptam.Idézek belőle:"Ez a kitörő erejű koktél idézi elő a szinergikus hatást,ami letiltja a kalóriák felszívódását és elégeti a tartalék zsírokat...a kapszula édessavtartalma összekeveredik az étellel és nagy mennyiségű kalóriát ejt fogságba,ami így könnyen áthalad az emésztőrendszeren,anélkül,hogy felszívódna."Rákerestem a neten,kidobott egy másik fórumhozzászólást,ahol írta valaki,hogy neki bejött.De nem tudom,hogy ő "beépített" ember-e?Mert amúgy gyanús,hogy senki nem tud róla semmit.
2007. okt. 23. 05:31
Tudsz róla többet mondani?
2007. okt. 20. 13:39
Próbálta valaki az AHA Force 7 fogyókúra-kezelést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook