Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatok a Yasminelle abbahagyása után? fórum

Mik a tapasztalatok a Yasminelle abbahagyása után? (tudásbázis kérdés)

4. Edy6
2013. júl. 11. 06:50
Én is szedtem évekig a Yasminelle tablettát, kutya bajom nem volt tőle. Aztán abbahagytam, és különösebb gondom nem volt, minthogy pár pattanás megjelent az arcomon, rá pár hétre teherbe is estem. Szóval nekem nincs negatív tapasztalatom róla.
2013. júl. 11. 05:21

Diane 35-t szedtem, utána tértem át a Yasminell-re. Állandóan rosszul voltam, szédültem, hánytam, a gyógyszer se maradt meg benne. Így felesleges volt szednem, és abbahagytam. Nagyon ronda lett a bőröm, azóta is szép pattanásos vagyok, pedig jópár év eltelt már, és kb. 15 kiló felugrott rám pillanatok alatt.

A második dobozból a harmadik csomagot már nem szedtem be, nem bírtam.

Ja, és menzesz is hol volt, hol nem volt. Kellett pár hónap amíg visszaállt. Azóta megint óramű pontosan 28 napra jön meg.

Nem biztos, hogy nálam a gyógyszer váltotta ezt ki, de én abba hagytam, és nem bántam meg. Azóta se szedek semmit.

2013. júl. 10. 22:20

sziasztok! 4évig szedtem a tri-regolt aztán a doki javaslatára Yasminellre váltottam.Rettenetes migrénjeim vannak és szeretném abbahagyni.

Tapasztala van valakinek hogy mire kell számítsak?

2013. júl. 10. 22:19
Tapasztalatok a Yasminelle abbahagyása után...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook