Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a YANTRA kristályról? fórum

Mik a tapasztalatok a YANTRA kristályról? (tudásbázis kérdés)


9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 16:00
Való igaz, hogy a Yantránál fajintosabbat is össze lehetne állítani, ha valaki szeret kreatívkondni óccsóért... :))
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - RedSnake0111)
2014. máj. 1. 15:58

Szerintem maguk a kövek egy meghatározott frekvencián rezegnek. Ezt érzik is az érzékenyebbek a kézbevételkor. Van durvább és finomabb rezgés. Például a rózsakvarc egészen finom. Megtanulni együtt rezegni? Szerintem nem kell megtanulnia, mert a kő maga átrezegteti a testi-energetikai-lelki rendszert. Ez akkor is így van, ha nem hisz benne az illető. Nekem is van szkeptikus ismerősöm és magán horja. De mélyen lévő, "bekövesedett" :), tudatalatti problémákat nem a kő fogja megoldani, úgy hiszem.

Ahhoz kell egy intenzív lelki munka, módszer. A kő csak egy mankó, ami hajlandságot biztosít a változáshoz. Támogat, védelmez, regenerál.


Aurafotó amúgy kimutatja, hogy egy kristály közelsége mennyire átszínezi az aurát. Tehát hatással van az emberre. Lényeges szempont. :)

2014. máj. 1. 15:51
Köszönöm az eddigi válaszokat.
6. RedSnake0111 (válaszként erre: 1. - M6507)
2014. máj. 1. 15:40
Ha érdekelnek a kristályok,drágakövek,látogasd meg a blogomat :)
2014. máj. 1. 15:34

A kristályok igenis nagy hatalommal bírnak,és nagyon is segíthetnek minket. Ám az valóban igaz,hogy a Yantra kristály helyett jobb a csakra karkötő.

Marokkőként ha valaki megtanul velük együtt rezegni,akkor hatalmas erejük van.

2014. máj. 1. 15:17

Nagyon szép, de az ára is. Ha neked megéri. A csakrák kövei vannak szép alakzatba kirakva. De a megváltás tőled függ, nem a kövektől. Az csak a maszlag. Egy kis segítség. Tény hogy jó hatással lehet rád.


De kristályboltba vannak csakra-nyaklácok, csakra-karkötők, funkciójában ugyanaz, és még talán olcsóbb is.

2014. máj. 1. 15:13
mi az?
2014. máj. 1. 15:13
Valaki rendelt már?Mik a tapasztalatok?
2014. máj. 1. 15:12
YANTRA Kristály

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook