Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a természetes alapú hajszínezésről? fórum

Mik a tapasztalatok a természetes alapú hajszínezésről? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 6. 18:48
Mármint a diót... 😁😊
3. lauralaura11 (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. szept. 6. 18:46

Akkor már nem lesz szükségem rá, hogy bármivel is színezzem! 😁 Egyébként épp ez a célom, hogy lenövesszem, és hagyni a saját hajszínem...


Előzőleg már leírtam, hogy azt a sok ilyen-olyan festéket már eltávolítottuk "színlehúzóval", még március elején, akkor az a szőke haj be lett festve világos barnára, azóta nem festettem. Nyáron ez a szín szépen lassan eltűnt, szép nagy lenövésem van, a többi része pedig kb. megint szőke lett, ami a természetadta sűrű fekete szemöldökömmel valahogy nincs összhangban. 😁 Ezért szeretnék picit sötétíteni rajta valami teljesen természetes dologgal, és hátha valaki már próbálta...


Azért köszönöm a választ!

2. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Lauralaura11)
2016. szept. 6. 16:54
Mi lenne, ha eloszor hagynad a hajadrol lenoni azt sok ilyen-olyan festeket?
2016. szept. 6. 16:51

Sziasztok!


Keresgéltem a témával kapcsolatban, de nem sok mindent találtam tapasztalatokat illetően. Itt két fórum van ezzel kapcsolatban, az egyik szőkítés, a másik pedig vitába ment át a hennáról, úgyhogy nem sokmindent tudtam meg.


PRÓBÁLTA MÁR ESETLEG VALAKI?


Annyi biztos, hogy a diófalevél, illetve a dió zöld héja tökéletes erre a célra, sőt még erősíti is a hajat, főzet formájában kell öblíteni vele a hajat. A kávét és a fekete teát próbáltam már, de nem sok változást láttam, és a dió egyébként is szimpatikusabb volt, ha már úgy befogja az ember kezét, bízom benne, hogy a hajamra is jó lesz. 😀😊


Én személy szerint fél éve nem festettem a hajam. Kiskoromban szőke voltam, majd szépen lassan bebarnult, de a fodrász-unokatestvérem unszolására hagytam magam rábeszélni a szőke melírre. Gondolhatjátok! Később a sötétebb színeket használtam, de ez sem volt a legjobb választás, és csak egyre több festék halmozódott fel a hajamon. A vége majdnemhogy fekete volt, felül jóval világosabb. Márciusban leszívattam a sötét festéket és egy viszonylag világos barnára festettük, amit nap szinte szőkére szívott a nyár folyamán. Festeni semmiképp nem akarom, úgyhogy kiváncsian várom, ti mivel oldottátok meg. 😊


Segítsetek, légyszi! 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook