Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a spa méregtelenítő készülékről? fórum

Mik a tapasztalatok a spa méregtelenítő készülékről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. jún. 18. 18:38

sziasztok!

Nagyon megköszönném ha valaki elküldené nekem email-ben a magyar színskálát a méregtelenítőhöz mert nekem csak angolul van meg! Sürgős lenne és nagyon fontos!

Előre is köszönöm!

Email:

opalroz@citromail.hu

23. Csiga78 (válaszként erre: 22. - Szeszipuszi)
2007. jún. 8. 21:39

Ezzel én is így vagyok.Mostanában kicsi országunk felett csak úgy futkosnak át a frontok.Máskor már régi öngyi hangulatba kerültem volna,de amióta megcsináltam én is egy kúrát teljesen jó a közérzetem.


Sajna én a férjemet nem bírtam rávenni,de hát ez az ő baja,sajna.

2007. jún. 8. 13:11

Tapasztalatok:

Karácsonykor vettük a gépet, akkor végigcsináltam egy 15 alkalmas kúrát, azóta pedig havonta 2-4 alkalommal használom. 14 éves korom óta szénanáthás vagyok tavasszal a korai fáktól és a pázsitfüvektől...idén még egyet sem tüsszentettem és egy szem gyógyszert sem vettem be. Az idejét sem tudom, mikor voltam akár csak megfázva is. A közérzetem pedig remek. (Még a szkeptikus, műszaki végzettségű férjem is hisz benne)

21. Szeszipuszi (válaszként erre: 12. - 4b6a2525df)
2007. jún. 8. 13:06
A felvetett kísérlet nem működik, mert ha a vízben nincs benne valamelyik végtagod, akkor a testeden keresztül nem záródik az áramkör. Nekem is van gépem és az enyém jelez, ha nincs meg a zárt kör. A só a víz vezetőképességének a javítására szolgál.
20. edb6c38cef (válaszként erre: 15. - Csiga78)
2007. jún. 5. 20:21

Kedves Csiga, igen, érdekel a telefonszám, ha nem gond, légyszi írd meg priviben, ha nem akarod a fórumon.

Nagyon köszönöm.

2007. jún. 4. 03:11

Sziasztok!


Én is vewttem egyet annak Detoxi-Spa a neve.



Lényeges szerintem hogy ne csak méregtelenitsünk, hanem utána ne is kenjük magunkra a mérgeket, trycoslan, Sodyum lauren Sulfat. EDT, stb tusfürdő meg testápoló formájában.

Ennek leghatékonyabb módja ha természetes alapanyagu termékeket használunk, Pl Holt-tengeri termékeket. Ezek garantáltan "kóserek" méreg mentesek.

2007. jún. 3. 21:08

Sziasztok! Mi is most akarunk ilyen gépet venni. Én egyszer próbáltam még a bnőmnél és én ajánlottam itthon... viszont nem tudjuk h melyiket is vegyük. Tudtok segíteni? Ilyenek érdekelnének h nektek milyen van és mik a tapasztalatok, ill h hol és mennyiért lehetne kapni... Várom privi üzis segítségeteket!!

Köcce, puszi

2007. jún. 3. 20:25

Kedves Lányok,

lassan tízféle spa-készülék van forgalomban Magyarországon. Bár a működési elv azonos, a hatékonyság nem. Alaposan járjátok körbe, próbáljátok ki a gépet, amit meg akartok venni. Van olyan készülék, amelyik a kezelés idejének utolsó pár percében színezi a vizet.... Az is fontos, hogy desztillát vízzel vagy csapvízzel működik-e a gép - nem biztos, hogy ötliteres kannánként jólesik a T*scoból hazakeccselni a desztvizet.

Ja, és naponta semmi szín alatt ne használjátok. Aki egészséges, heti egy alkalommal, a beteg heti kettő-három. Fontos a vitamin- és ásványianyagpótlás és a sok víz ivása. 10-15 alkalom után pedig annyi szünetet kell tartani a kezelésekben, mint ameddig a kezeléssorozat tartott.

16. 7130b15964 (válaszként erre: 14. - Edb6c38cef)
2007. jún. 3. 18:43
Mi lenne, ha mielőtt megrendelnéd, megkérnéd a férjedet, hogy egy picit nézzen utána a gép működésének a neten. Ő mint szakember jobban eligazodik a működés alapelvén.
15. Csiga78 (válaszként erre: 14. - Edb6c38cef)
2007. jún. 3. 18:04

Hát én csak azért dobtam fel,hogy miért az elektródára kenik,amikor fél óráig áztattam benne a lábam és akkor nem színeződött el csak azután,hogy beleraktam a sót(mert ugye az kell,hogy szétválassza az ionokat).Meg,hogy tudna felelni az elektróda azért a sok olajos trutyiért???


De szerintem azért beszéld át a férjeddel nehogy családi háború legyen belőle:))))


Ja és ha érdekel tudok adni egy telcsiszámot,ahol 54990.-ért meg tudod venni ugyanazt a gépet,mint amit a www.pappandras.hu/spa oldalon látsz.

2007. jún. 3. 11:38
Örülök ennek a topicnak, mert: ismerősöm is vett ilyen méregtelenítőt, naponta használják a férjével, azt mondja, olyan trutyik jönnek ki belőlük, hogy csúcs. Én elmondtam az elektromérnök férjemnek, akinek az első ötlete az volt: nem az elektróda színezi el? Ezért kezdtem én is kételkedni, de most meggyőztetek, szerintem én is beruházok.
13. Csiga78 (válaszként erre: 12. - 4b6a2525df)
2007. jún. 3. 08:35

na ezt már sikerült kipróbálnom,mert tegnapelőtt is méregtelenítettem és már 20 perc letelt,amikor ránéztem a vízre és semmi változás nem volt.Már kezdtem örülni,hogy jé,de jó alig van bennem méreg,amikor beugrott,hogy nem tettem bele sót,tehát nem színeződött el a víz és benne volt a lábam.Állítólag a só azért lényeges,mert az választja szét az ionokat,ami a méregtelenítéshez kell.Úgyhogy ha csak az elektróda miatt színeződik el a víz,akkor nálam miért nem?

Na ennyit a nagy okos fújolokról:)))))))))))

12. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Csiga78)
2007. jún. 3. 07:42

Próbáld ki úgy a gépedet, hogy nincs benne senki.

Tedd bele a melegvizet, meg az elektródát, ha akarsz félidőben tegyél bele sót. Akkor meg fogod látni, hogy elszineződik-*e a víz vagy sem.

Egyébként erre én is kíváncsi lennék, mert a sok rosszat én is hallottam róla, de ennek ellenére én vettem 22 ezerért 15 alkalmas bérletet, és végig is csináltam, heti 2 alkalommal jártam, télen.

Látod arra nem is figeltem fel, hogy nem voltam náthás:) Mivel a térdeim fájtak, én csak arra figyeltem, hogy az nem változott.

11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Csiga78)
2007. jún. 2. 23:57
Helyes, ne hagyd magad! Csak pozitívan!
10. Csiga78 (válaszként erre: 9. - Zizisicc)
2007. jún. 2. 18:26

Na ez az én is ezért bízok ebben a gépben,de olyan idegesítő tud lenni,amikor meg akarnak győzni,hogy akkor is hülye vagyok,mert nem értek a fizikához.

Nekem is ez a véleményem,hogy mindig más milyen színű a víz és nekem ne mondja senki,hogy az az olajos meg darabos trutyi,ami a vízben van az az elektróda műve.


Most hála égnek megnyugtattatok,mert már kezdtem elkenődni,hogy hülyeségre vettem rá az egész családot.Sajna elég hamar le tudnak törni a negatív emberek.


És azt tegyük hozzá,hogy tavaly novemberbe fel kellett vágatnom a lábujjamat,mert benőtt a köröm.Megint úgy festett a dolog,hogy mehetek dokihoz,mert fájt és már genny is kezdett jönni belőle(valamint vadhús is elkezdett kinőni,mint az első esetben),amikor elkezdtem használni ezt a gépet és teljesen rendbehozta a lábam így megúsztam,hogy megint felvágják,ami persze nem leányálom.



Úgyhogy nem érdekelnek mostantól a negatív emberek!!!!!:)))))))

9. Zizisicc (válaszként erre: 7. - Csiga78)
2007. jún. 1. 22:37

Ha csak az elektróda szinezné meg a vizet, akkor mindig egyforma színű és állagú lenne a trutyi, de ha használjátok, akkor tudod, hogy személyenként, ill uannál az embernél alkalmanként is változhat a szín és az állag.

A kínai orvoslásban egyébként régóta alkalmazzák a talpon keresztüli méregtelenítést, ennek modernkori leszármazottai a tapaszok és a gépek.

2007. jún. 1. 21:42
Szerintem ezt csak az ellendrukkerek, irigyek, tudatlanok mondják. Nem hiszem hogy elterjedhetne ennyire egy gép, aminek nincs hatása. Ráadásul elvileg gondolom be vannak vizsgálva, engedélyezve....
2007. jún. 1. 11:14

Igazából azért tettem fel a kérdést,mert kiscsaládommal mi beruháztunk a spa detox márkájú méregtelenítő gépre.Az én tapasztalatom,hogy mióta rendszeresen használom jobb a közérzetem,depressziónak se híre,se hamva.Viszont mostanában annyi rosszat hallok róla,hogy kezdek elkedvtelenedni,mert állítólag a talpon nem tud távozni a méreganyag és csak az elektróda színezi el a vizet,méreganyagnak ehhez semmi köze.Na akkor most mi igaz az egészből?Fölöslegesen kidobtunk az ablakon egy csomó lóvét?Bár hozzáteszem,ahogy már említettem én azóta sokkal jobban érzem magam.


Hát akkor szerintetek?

2007. jún. 1. 00:56

Én használom és dolgozom is vele. Magánemberként nekem nagyon bevált, a pácienseim közül azoknak akik, nem egy alkalomtól várják a csodát, szintén sokat segít.

Sok függ attól, hogy ki milyen gépet használ, hány programosat, hogyan váltogatja a programokat, milyen időközönként ismétlődik a kezelés, szed-e mellé belsőleg vmilyen kiegészítőt, ami rásegít az emésztőrendszer méregtelenítésére, megfelelő mennyiségű (sok)folyadékot iszik-e (lehetőleg jó minőségű vizet), mert ez nagyon fontos és nem utolsó sorban, hogyan étkezik mellette az illető. Ha továbbra is egészségtelenül táplálkozik vki, nem lehet igazán hatékony ez a terápia sem. És persze az sem mindegy, kinek mennyire van elsavasodva, méreganyagokkal telítődve a szervezete. Minél többa méreg, annál tovább tarthat a kezelés sorozat.

2007. máj. 31. 19:32
Én is csináltam 5alkalmat, nekem nagyon jók a tapasztalataim. Biztos mindenkire másképp hat, de én már a 2,-3.alkalom után éreztem hogy energikusabb, "tisztább", vagyok, javult a közérzetem.Most is hiányzik, tervezem folytatni.
2007. máj. 31. 19:21
Én még nem használtam,de másoktól azt hallottam,hogy jók!
2007. máj. 31. 19:17
Igen én ismerem és nnagyon jó a tapasztalatom róla mert rendszeresen használom is és mióta használom betegségnekn se hire se hamva még meg sem fáztam a használata óta Ildikó29
2007. máj. 31. 18:36
Igen. Végigcsináltam 15 kezelést. Igazán semmi változást nem tapasztaltam az állapotomban.
2007. máj. 31. 18:25
Ismeritek-e a spa méregtelenítő készüléket?És ha igen milyen tapasztalatotok van róla?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook