Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a LuxLash 3D műszempilla viseléséről? fórum

Mik a tapasztalatok a LuxLash 3D műszempilla viseléséről? (tudásbázis kérdés)


11. Násfa (válaszként erre: 9. - B113a33d05)
2013. nov. 19. 10:38
Az még nem olyan vészes. :)
10. Násfa (válaszként erre: 8. - Judit87)
2013. nov. 19. 10:38

Nekem a tincses műszempilla szúrt, arra én is emlékszem.

De ezt elvileg nem tőhöz rakják... Érdekes, hogy mégis szúr.

Akkor gondolom ez is jó ár. :)

9. b113a33d05 (válaszként erre: 7. - Násfa)
2013. nov. 19. 10:33
nekem olyan volt utána, mintha le lett volna vágva a végéből.
2013. nov. 19. 10:33
Én raktam is, meg én is viseltem már.Nekem amikor hunyorogtam szúrta a szemem, meg számomra kényelmetlen volt, pedig tapasztalt kozmetikus rakta fel.Ez a 4-5 hét emberfüggő, kinek milyen gyorsan váltódik a szempillája.Valakinek már 2 hét után tölteni kellett, másoknak meg 5 hétig is bírta.Én 8000 ért raktam tavaly amikor dolgoztam a szakmában, vidéken.
7. Násfa (válaszként erre: 6. - B113a33d05)
2013. nov. 19. 10:31

A lényeg az lenne, hogy ne tépje ki a sajátomat.

Mert utána ricinussal szép helyre lehet hozni, ha mondjuk csak rövidebbek lesznek...

6. b113a33d05 (válaszként erre: 5. - Násfa)
2013. nov. 19. 10:29
Olyan műszempillát nem fogsz találni, ami nem károsítja a sajátodat. :S
5. Násfa (válaszként erre: 4. - B113a33d05)
2013. nov. 19. 10:27

Vidéken lakunk, bár megyeközpontban... Gondolom ezért olcsóbb, mint mondjuk a fővárosban.


Ettől félek azért, mert nem szeretném, ha a sajátom is kárt szenvedne...

4. b113a33d05 (válaszként erre: 3. - Násfa)
2013. nov. 19. 10:22
4 hetet simán kibír, és ha ennyiért megcsinálja, akkor nagyon olcsón dolgozik. Én tizenezres árakat láttam mindenhol érte. Töltés nélkül, első alkalmas feltétel. Arra viszont készülj, hogy nincs olyan műszempilla, ami nem károsítja a sajátodat leszedés után. Nekem nem téptek ki mindent, de rövidebbek és vékonyabbak lettek. Ezt nem tudod kikerülni, ha műszempillát szeretnél. És mindenképpen kozmetikussal szedesd ki, ne te magad.
3. Násfa (válaszként erre: 2. - B113a33d05)
2013. nov. 19. 10:18

Szia!

Nagyon örülök, hogy pozitív dolgokat írtál róla. :)

Én megkérdeztem egy kozmetikus aki foglalkozik ezzel és ő 7ezerért vállalja a fölrakást, a töltés árát nem kérdeztem.

De gondolom azért 4-5 hetet kibír, nem?

Kismama vagyok és nagyon jó lenne, ha ennyi könnyebbségem lenne. Mert nagyon sok dolgot nem kellene tennem az arcommal. :)

2013. nov. 19. 10:14
Szia! Nekem egyszer tették fel, egy barátnőm kozmetikusnak tanult és én voltam a vizsga alanya. Nagyon jól nézett ki, több, mint egy hónapig fennmaradt. Semmi problémám nem volt vele, az egyetlen kicsit kellemetlen, hogy reggel mindig összeakadtak, de adtak hozzá kis fésűt. :) Szerintem nagyon jó dolog, ha nem lenne ilyen piszok drága, mindig feltetetném. És teljesen természetes hatása van. Nem csíp, nem szúr, amikor pislogsz. Puha, frankó!
2013. nov. 19. 10:09

Sziasztok!


Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi a LuxLash 3D-s szempillahosszabbításról.


Volt már műszempillám évekkel ezeleőtt, de a hagyományos tincses formában. Az nem is vált be, mert leszedéskor kitépte a saját pilláimat is és ricinus olajjal növesztettem őket vissza...


De elvileg ezzel a módszerrel, ilyen probléma nem adódhat mivel nem a tőhöz, hanem a saját pillákhoz van ragasztva - így engedi őket kihullani is, ami ugye természetes.


Várom mindenki tapasztalatát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook