Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a Lorelli Smarty babakocsiról? fórum

Mik a tapasztalatok a Lorelli Smarty babakocsiról? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 15. 13:01
Nekünk most a harmadikkal Caretero Spacer van. Elég stabil.
2017. jún. 14. 21:37
vegul a lorelli foxy 2017es tipusanal dontottem. ma kiprobaltam es nagyon tetszett es nem utolso sorban a kislanyomnak is. nagyok a kerekek es eleg stabilnak tunt. nem tudom ki hasznalt mar ilyet de elegge megoszlanak a velemenyek rola. mindenesetre nekem nagyon tetszik. picike akarcsak en :) varom azert a velemenyeket meg. koszonom
2017. jún. 12. 15:53
Espiro babakocsik ultrakönnyűek. Ha városban használod, és nem mondjuk macskaköves utakon, akkor tökéletes választás.
2017. jún. 12. 15:28
esetleg milyen lapra csukhato ultrakonnyu kocsit ajanlanatok?
2017. jún. 12. 14:26

Nekem Lorelli Foxym van lényegében egykutyafing :D mert minden évben nagyon minimális a változtatás a szériákon, nem értem mit értesz az oldalra ringatáson, hogy instabil?

Amúgy óva intelek bármelyik Lorelli típustól, újonnan is rossz minőség pláne használtan.

Elvileg könnyen 1 kézzel lehet irányítani..ELMÉLETBEN és max sík egyenes terepen és nem gyerekkel meg csomaggal. Az enyémnek járólapon a boltban pl rendszeresen egymás felé csúsznak össze az első kerekek ezért kész harc vele közlekedni. Állandóan meg kell emelnem hogy a kerekek jó irányba nézzenek. Könnyű vázas, de amúgy olcsó húsnak híg a leve típus. Nekünk alig 4 hónap után már kibukott hogy felül az összecsukó gomb mennyire gyorsan eltud kopni alig néhány össze csukás után.

2017. jún. 12. 14:12
Ezt a kocsit konkrétan nem ismerem, de ha oldalra ringatható, az nem szerencsés. Elgondolkodtató, hogy amikor egy 15 kilós gyerek ül benne, plusz csomagok, mert azok óhatatlanul jönnek, akkor mennyire fogja bírni a terhelést? Plusz nagyon fontos egy kocsinál, hogy milyenek a kerekei. Nekem volt olyan, amit azért cseréltem le, mert állandóan elakadtam a döccenőknél, legutoljára egy zebrán. Az volt az utolsó csepp a pohárban.
2017. jún. 12. 13:46

Lapra csukhato babakocsit vasarolnek.

Tapasztalatokra velemenyre lennek kivancsi Lorelli Smarty babakocsival kapcsolatban. ma voltam kiprobalni(hasznalt) nagyon tetszik.a ketdesem elsosorban az lenne hogy mindegyik sport kocsi ilyen oldalra ringathato? olyan mintha instabil lenelne. elkisert rgy baratnom akinek volt ilyen es azt mondta az ove is ilyen volt. amugy gyonyoru babakocsi, hibatlan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook