Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 15. 12:11

Sziasztok!

Az baj ha juharszirupot mézzel helyettesítem?

2390. bimzsu
2013. aug. 12. 22:06
17000 Ft volt a kettő. 10000 Ft-ért odaadom.
2389. bimzsu (válaszként erre: 2379. - Cullinan)
2013. aug. 12. 22:04
Neera méregtelenítő szirup.
2388. cullinan (válaszként erre: 2387. - Huncutka84)
2013. aug. 8. 22:13

Köszi, hogy irtál, aranyos vagy, de már késő:(

Éjjel eldöntöttem, hogy most ez nem megy nekem.

Olyan fájdalmaim voltak éjjel, a hátam, derekam, hogy egy szemet nem aludtam négy óráig, és a végén eldöntöttem, hogy beveszek egy fájdalom csillapitót.

Utána tudtam aludni.

Rossz volt az időzités.

A nagy meleg, ez a fájdalom és még a nem evés együtt sok volt.

Magával a kurával semmi bajom nem volt, olyan jól ment nem voltam éhes, de igy együtt mentálisan kikészitett.

Nem baj,ez most három napra sikeredett, de hamarosan ismét nekiállok.

Nem bosszant, ma ettem salátát és gyümölcsöt és már a fájdalom sem olyan elvislehetetlen, ugyhogy jobban voltam.

Továbbra is tartom a gyümölcs zöldésg napokat.

A sós vizzel nem tudom mi lehet, kb 5-6 dl-t ittam és két kávés kanál sóval.

De nekem nincs utána semmi,

Tegnap reggel volteredmény de gondolom az esti hasható miatt.

Na mindegy, ez most ilyenre sikeredett, de itt várakozik a következő flakon szirupom, kivárom a megfeelő idót!

2387. Huncutka84 (válaszként erre: 2386. - Cullinan)
2013. aug. 8. 06:08

Haliho :-D Kitartas!

Amugy gyuminek citromot nyalogathatsz. En olyat is csinaltam egyszer, h friss citromot kifacsartam, 1 csepp juharszirup, jegkocka tartoba be...majd azt ragcsaltam :-)

Viszont a sos vizzel vmit nem jol csinalsz. Annak pont az a lenyege, h kb annyi ki is jojjon mint amennyi be... Mintha egy csovet bedugnanak felul es alul kifolyna, mint mikor megnyitjak a csapot. Szerintem nem jo a so aranyod, es a szervezeted siman csak felveszi a vizet. En tobb sot raknek bele...lehet kiserletezgetni, csak maradj a mosdo kozeleben :-D

Szep napot!!!! es tavozo mereganyagokat kivanok :-D

2386. cullinan
2013. aug. 7. 21:30

Ja, és tegnap is, ma is megittam a 6 dl sós vizet reggel, este a szenna tea, és se tegnap se ma nem voltam WC-n:(

Ugy hogy nem vagyok feldobva.

Viszont büdös vagyok:( ugyhogy távoznak a méreganyagok remélem!!

2385. cullinan
2013. aug. 7. 21:29

ez rosszul esik, hogy amikor én csinálom aq kurát, senki, de senki nem téved ide, legalább egy két biztató szóval:((((((((((

ma volt a harmadik nap, és birom, de nagyon ennék valami finomat, és az gyümölcs, amit nagyon kivűnok.

Azt gondolom, nem a legjobb hetet választottam:((

Melegem van, nem ehetek, a derekam majd le szakad, és nagyon nyügős vagyok!!!!!!!!

2384. cullinan (válaszként erre: 2382. - Jud1980)
2013. aug. 6. 12:59

Akkor hajrá neked is:)

Nem mondom,hogy annyira szuper, de kibirható.

Nem vagyok éhes, és ha nem ezen gondolkodom, vagy nem evvel foglalkozom, eszembe sem jutna az evés.

Le kell kötnöm magam, olvasni, netezni, stb..

Ma ittam a sos vizet, az borzasztó, 6 dl ment le.

Akkor kitartás neked is:)

2383. cullinan (válaszként erre: 2381. - Huncutka84)
2013. aug. 6. 12:55

Köszi Huncutka:)

Veletek mi van?? Jofre??

Olyan kiváncsi vagyok, hogy a kura utánkinek hogy megy, mennyi jött vissza??

Én most nagyon akarom, második napom van.

Éppen sül a sütöben a görög rakott krumpli, háát az illata mennyei:)

De éhes nem vagyok,csak kivánnék enni:)

De erős leszek, és 10 napra tervezem!

2382. Jud1980 (válaszként erre: 2380. - Cullinan)
2013. aug. 6. 11:27
Szia, elkezdtem...ma már szenvedek is rendesen. De muszáj kitartónak lennem. Te hogy bírod?
2381. Huncutka84 (válaszként erre: 2380. - Cullinan)
2013. aug. 6. 07:01
Ha nem is tartok veled... HAJRÁ!!!!!
2380. cullinan
2013. aug. 5. 09:34

Én ma elkezdtem, és senki nem tart velem?:((

Triplán nehéz a napom, már egy két hete kinzó derék, hátfájásom van, reggel alig tudtam az ágyból kikelni:)

azon felül ez az iszonyu hőség, egy kis irodában ülök egész nap, légkondi nélkül:((

A másik, hogy még csak evéssel sem tudom vigasztalni magam:(

Na, de akkor is megcsinálom, bármi lesz is!

Ma nem ittam sós vizet, csak a limonádét iszom, talán holnap már lesz erőm hozzá.

A reggeli kávé is most kezd hiányozni, mind ha fájna a fejem.

Na, de ezek hozzátartoznak:)

Jud1980 elkezdted Te is ma??:)

2379. cullinan (válaszként erre: 2375. - Bimzsu)
2013. aug. 3. 23:43

1 L-es juharszirup? az milyen?

mennyiért adod?

2378. cullinan
2013. aug. 3. 23:42

kicsit aggódom az miatt,hogy a jövőhetet választom.

Baromi meleg lesz, közel 40 fok, lehet hogy nyügösebb leszek, és nehezebben fog menni?

Nem tudom, sok folyadékot kell innom,remélem a vesém birni fogjA:)

2377. cullinan
2013. aug. 3. 11:18

Na, beszereztem mindent, és én holnap (vasárnap reggel) kezdem.

Már nem halogathatom tovább!

Nem baj, ha te csak hétfőn, azért még tudjuk egymást erősiteni:)

2376. Jud1980 (válaszként erre: 2374. - Cullinan)
2013. aug. 1. 14:58
Akkor kezdjük együtt :) Hétfőre gyűjtök erőt és próbáljuk meg!
2375. bimzsu
2013. aug. 1. 14:31

Sziasztok!

Van eladó juharszirupom. 1 db 500 ml és 1 db 1000 ml. Sajnos nekem nem jött be, ez a méregtelenítés. Nagyon rosszul voltam tőle. Mindenkinek további jó méregtelenítést kívánok!

2374. cullinan (válaszként erre: 2373. - Jud1980)
2013. júl. 31. 13:10

Én nagyon akarom kezdeni egy ideje, de annyi hülyeség tart vissza:)) nem ehetem az imádott gyümölcseimet:)

Na komolyra forditva, bele kell vágnom, holnap veszem meg a hozzávalókat és ugy tervezem, hogy hétfőn kezdem a 10 napot.

Kétszer 7 napot már csináltam, és szerettem:)

2373. Jud1980
2013. júl. 31. 11:29
Sziasztok, látom, hogy pillanatnyilag halott a fórum, de valaki nem kezdi/kezdte esetleg mostanában ezt a diétát? Egyedül sokkal nehezebb...
2372. Szilvi.82
2013. júl. 14. 19:22

Sziasztok!

Hivatalosan is vége a kúrámnak! :-) Kemény 8 napot sikerült tisztességesen végig csinálnom. Tegnap,a 9.napomon elutaztam egy napra és bűnöztem. Fagyiztam! Kemény 3 gombócot is megettem. A lötyi már nagyon nagyon nehezn csúszott le, talán fél liter meg is maradt és végül este még egy sajtos bagett is lecsúszott. Igaz, nehezen, meg nem volt nagy, de hát akkor is elég masszív "visszaszokás" így a végére. Remélem nem okoztam magamban kárt, bár reggel már nem is wc-ztem, pedig eddig minden nap igen. És végül megettem ma egy szép nagy tál levest egy kis zöldséggel és tésztával. Mára már nem csináltam a szirupból sem, de úgy érzem, hogy elég is volt! Méregtelenítés céljából csináltam, fogyni nem igen akartam, de vannak ruhák amik most kissé nagyok rám,úh.ilyen téren is eredményes volt. Amúgy éhes nem vagyok, csak jó érzés volt ízeket érezni és a családdal együtt enni! :-) Kitartást és sok sikert mindenkinek a továbbiakhoz, a következő kúránál tuti ismét jelentkezem, meg ha lesz valami problémám holnap az evés miatt, akkor azért azt is megírom, hátha jó lesz tapasztalatnak! :-)

2371. Huncutka84 (válaszként erre: 2370. - Majtika0)
2013. júl. 12. 19:45

Kedves majtika0!

Mivel mi is csak emberek vagyunk, és az emberek nagy többsége imád enni, ez sajnos előfordul.

Én már mondhatni bentlakásos vagyok itt, már olyan sokszor csináltam hosszabb rövidebb ideig a kúrát... viszont velem is fordult elő ilyen. Egyszer a 4. napomon elmentem a tanítványomékhoz spanyol órára, és az anyuka éppen rakottkruplit sütött.... lényeg a lényeg h helyben befaltam 3 tányérral :-) Nem fejteném ki, h mi volt utána, a tapasztaltak úgyis tudják :-)

Amit akarok ezzel mondani, h ha most nem is sikerült, szerintem hagyd abba, és amikor megint erősnek érzed magad, meglesz a "kattanás", akkor lehet csinálni újult erővel!! Addig is esetleg csinálj gyümi/zöldség napokat, vagy esetleg 1-1 nap lénapot, h azzal is készülhess a következő nekifutásnak.

2370. majtika0
2013. júl. 12. 17:10
Hát, én nem bírtam... délelőtt ettem egy lángost... de azóta semmit, még inni sem bírok... pedig kellene, de semmit nem kívánok... :S pedig olyan motiváló volt az egy nap alatt leadott 1,3 kg. na eddig tartott :D de most meg semmi nem kell... inni sem... de azért kortyolok. de nem fogy a lötyi sem, meg a víz,tea sem... :S
2369. Lady Avalon (válaszként erre: 2363. - Szilvi.82)
2013. júl. 12. 17:00
Szerintem a levesnek csak a levét egyed meg. Nekem a 10. nap után amúgy is nehezen ment az evés, mert elszoktam tőle. Fél óráig ettem meg egy tányér zöldségkrém levest. :)
2368. Lady Avalon (válaszként erre: 2362. - Cullinan)
2013. júl. 12. 16:57

Kicsit én is aggódtam a vaterán rendelt Neera miatt, de végül nem lett semmi gond, teljesen original volt. Egy csajnak maradt felesleg.

A gyümölcs kúra is nagyon jó, tudom még ajánlani hozzá, hogy gyümölcslébe tegyél kis cayenne borsot, úgy mint a Neera-ba tennél.

2367. Szilvi.82 (válaszként erre: 2366. - Majtika0)
2013. júl. 12. 11:47
Hidd el, én is úgy ennék! :-) Voltak napok,amikor semmit nem kívántam,talán az 5.-6.napnál,de most már látom a végét és ez is veszélyes! :-) Ráadásul itt a melóhelyemen már ebédelnek és az illatoktól megbolondulok most már! :-) 8.nap! Végig csinálom! Kortyolok! :-) Csak ügyesen!!! Meg lesz az eredménye!
2366. majtika0 (válaszként erre: 2365. - Szilvi.82)
2013. júl. 12. 09:44

Szia Szilvi.82!

Köszi, megnyugodtam. Este annyira kész voltam, hogy nem tudtam ellenállni a sárgadinnye-sárgabarack-málna turmixnak, így ittam belőle, de csak keveset. Úgy gondoltam ez annyira nem vészes, mert lédús. De ma már sokkal jobb is, és lám, 1,3 kg mínusz az eredménye :) Lehet nem csinálok 10 napot, de majd még meglátom, ma-holnap még tuti benne vagyok a dologban :) ha a 3. nap nem lesz gázos, akkor csinálok még, apránként tűzöm ki a célt, mert olyan vagyok, hogy megfutamodok, így legalább a picikhez mérten megtartom. :) Bár már most úgy ennék... :D

2365. Szilvi.82 (válaszként erre: 2364. - Majtika0)
2013. júl. 11. 20:54

Szia majtika0!

Nyugi, nekem is korog a gyomrom annak ellenére, hogy iszom a lönyiből. Gondolom azért, mert a szilárd tápanyagot szeretné megkapni a szervezet. Nekem ez a 7.napom és még ma is tapasztaltam ilyet, hogy ittam és mégis korgott. De hidd el! Ki lehet bírni és hozzá is fogsz szokni! Tényleg csak kitartás kell! Nagyon jó, ha van aki támogat és melletted áll ilyenkor (is)! HAJRÁ!!!

2364. majtika0
2013. júl. 11. 14:57

Sziasztok!

Új vagyok itt. Ma kezdtem a juharszirupos kúrát. Ahogy olvasgattam, van olyan, aki már többször is csinálta. Lenne néhány kérdésem. Ha korog a gyomrom, az normális? Azután, hogy ittam az italból, rá fél órára? 97 kg vagyok... Az a terv, hogy ez legyen a löket a fogyáshoz. Akaraterőm az nagyon rossz, és ezt is fel akartam adni már pár kellemetlen óra után... DE NEM TESZEM! MEGCSINÁLOM! Legalábbis 2-3 napot tutira. Kezdetnek lehet elég lesz. Imádok enni, és így nehéz. De inzulinrezisztencia is kialakulóban van, szóval le kell fogyjak... A tükör mondjuk nem mutatja a súlyomat, ezért se kezdtem eddig neki semmilyen fogyókúrának, az étkezésem is át kell alakítani. Remélem ez elég löket lesz ehhez. Szeretnék lefogyni 65-60 kg-ra. Ez durván hangzik. 30 kg... Bakker, ennyi van rajtam... :( Muszáj megcsinálnom!!! Majdnem 100 kg vagyok... Ez elriaszt... De ha ránézek a kajára, már hízok 5 kg-ot... :S Remélem ez a fórum segítségemre lesz a kitartásban! Barátom is mindenben támogat! :) Bár ő így is szeret, de én már nem érzem így jól magam, ezt a súlyt látva meg főleg nem... Anno 70-75 kg-osan sose gondoltam volna. Annyira hirtelen jött ez az egész fel. Szénhidrátanyagcsere zavar... Megeszek egy kiflit, és feljön 2 kg. De komolyan... És letornázni meg nem tudom.

Üdv mindenkinek! Kitartás!

2363. Szilvi.82
2013. júl. 11. 08:44

Jó reggelt mindenkinek!

"Bajban" vagyok... :-) Vasárnap lesz az utolsó napom, mármint a 10., mert én csak 10 naposat terveztem. Erre a család nagy ebédet tervez és az én szülinapomat szeretnék ünnepelni, ami mondjuk kedden volt. Mi van, ha az nap még meginnám a maradék Neera-t, de ennék mellé egy tányér levest, hogy azért mégis csak velük egyek? Persze gondolom light-osan kellene, csak levet. Vagy lehet már bele tenni valami kevéske zöldséget vagy tésztá? Annak idején én a visszaszoktatást gyümölccsel és gyümölcs levekkel kezdtem, majd fokozatosan egyre szilárdabb ételeket. Lehet valami bajom, ha így csinálom meg a vasárnapot?

2362. cullinan
2013. júl. 10. 15:35

Lányok nagyon ügyesek vagytok, le a kalappal:))

Jofre, már a 10.nap?? ez igen!

Másnak olyan hamar elmennek a napok:)

Lady, köszi az infot, nléztem én is neten, de ha hozzáadom a szállitási ktg-et nem jön ki olcsóbban. Majd azért megnézem a vaterán.

Csak avval lehet hogy fenntartásaim lennének az eredetét illetően!

Én nem kezdtem el, de most harmadik napja szinte csak gyümölcsöt eszem, azt gondolom már ez is jó ha felkészitem magam.

És ezt nagyon jól birom, reggeli három barack, ebéd egy sárgadinnye:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook