Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a helyi fogamzásgátló (spermicid) készítményekről? fórum

Mik a tapasztalatok a helyi fogamzásgátló (spermicid) készítményekről? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 5. 09:59

Hát sok sikert a Babucihoz:)

Puszi

17. zani
2009. ápr. 4. 10:31

hát igen ez egy nagyon kényelmes és biztonságos megoldás volt, csak azért voltek negatív hatásai a libidóra... :(

de mostmár majd újult erővel "dolgozunka a projekten" :)

2009. ápr. 4. 07:26
8év?! Húha, az nem semmi. Hát akkor tényleg nem árt egy kis szünet..Remélem, összejön a kis pocaklakó:)
15. zani (válaszként erre: 14. - A9e487c92e)
2009. ápr. 3. 17:36
a tabit 8 év után most hagytam abba. igazából jövőre szeretnénk babát és azért hagytam abba h kiürüljön rendesen a szervezetemből és meglássam h önmagában a saját hormonrendszerem mit produkál, korábban voltak problémáim ami akadályozta volna a teherbeesést ezért most h akarunk majd időben el kell kezdeni segíteni a dolgon ha van még eltérés. de ez ugye csak akkor derül ki, ha magára hagyom a hormonrendszerem...
2009. ápr. 3. 14:51
Hát igen, szegény gyerek nem biztos, hogy örülne, ha megtudná, hogy milyen következmények után született:) Hát ha jelen pillanatban a Jóistenre:) bízzátok magatokat, annál azért még az ilyen készítmények is jobbak. Szerintem próbáljátok ki, hátha beválik. Amúgy tablettát nem akarsz? Mondjuk megérteném, ha nem...
13. zani
2009. ápr. 2. 18:22
hát ez az én bajom is, hogy nem akarok kísérletezni... mondjuk nem lenne nagy probléma ha véletlen becsúszna egy baba, csakhogy én nem így akarok gyereket, "véletlen baleset" következményeként, hanem tervezetten, felkészülve beleadva apait, anyait. :) mondjuk ez sem a legjobb ahogy most védekezünk , gyakorlatilag a Jóistenre bízzuk magunkat :)
2009. ápr. 2. 18:00
Hát, szerintem úgy, hogy csak ilyen készítményt használtok, az szerintem nem a legbiztonságosabb. Bár én még nem próbáltam, de sokan azt mondják. Viszont sokan meg erre esküsznek. Hát neked kell erre rájönni, csak azért nem nagyon éri meg kísérletezni:S
11. zani (válaszként erre: 10. - A9e487c92e)
2009. ápr. 2. 17:40
igen azt én is hallottam h a kettő együtt biztonságosabb de én pont azért érdeklődöm a spermicidek után mert az óvszert egyikünk sem szereti, de azért valamilyen módszert csak kellene alkalmazni.
2009. ápr. 2. 15:56
Állítólag nem a legjobbak, de ha óvszer mellet használod a biztonság kedvéért,akkor azért nyugodtabb lehetsz.
9. zani (válaszként erre: 7. - Kobagabi)
2009. ápr. 1. 13:42
köszi. igen ez biztos az amire é is gondolok, bár nem ismerem személyesen. még mindig nem próbáltam ki.
8. zani (válaszként erre: 4. - Andy2009)
2009. ápr. 1. 13:41
mindenképpen meg kell várni vele a mensit, de nekem az orvosom mindig azt mondta, hogy az 5. napon kezdjem el szedni, mert akkor elkerülhető h 3 hét múlva megint mensi, és így meglesz a 28 nap a következőig. nekm bevált.
2009. márc. 31. 20:54
Nekem nem vált be, mert olyan gusztustalannak tartottam. Folyt ki belőlem darabokban. Ha ugyanarra gondolunk:)
6. kobagabi (válaszként erre: 4. - Andy2009)
2009. márc. 31. 20:53
mensi első napjától kell elkezdeni!!!
2009. márc. 31. 20:50
Szerintem jobb várni vele!
2009. márc. 31. 20:47
sziasztok,kérdezni szeretnék tőletek. Most kezdem el szedni a Lindynette 20 fogamzásgátló tablettát( előtte még nem szedtem fogamzásgátlót). A kérdésem az lenne, hogy kell-e várnom az első tabletta beszedésével a menstruációm első napjáig, vagy el kezdhetem szedni hamarabb is???
2009. febr. 25. 18:31
Szerintem nem elég biztonságosak.
2009. febr. 25. 18:26
Bocsi, de én már nem használom.
1. zani
2009. febr. 25. 18:15
Mik a tapasztalatok a helyi fogamzásgátló (spermicid) készítményekről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook