Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a GYNEPLUS spirálról? fórum

Mik a tapasztalatok a GYNEPLUS spirálról? (tudásbázis kérdés)


4. Sommersby (válaszként erre: 3. - Anyuic89)
2014. jan. 12. 13:51
Örülök, hogy rátaláltam erre a véleményre. Én is, mint egy másik hozzászóló, a Gold Lily-t használom, de le kellene cseréltetnem, mert már kicsit túl van hordva. Neten is nézegettem, milyen arany-ötvözetű van. Remélem, ha a doki is ezt fogja ajánlani, a Gyneplus spirál nekem is be fog válni. (A Gold Lily-vel meg voltam elégedve.)
2013. okt. 9. 16:02

Hát, nekem a vezető szálról fogalmam sincs, de van belőle sima rezes, illetve a Gold, ami arany-réz ötvözet.

Nekem az utóbbi van fent már fél éve, eddig semmi problémám nem volt vele és a dokim is nagyon ajánlotta.

Én is webshop-on keresztül vettem, 7000Ft volt +szállítási költség lett volna kb 1500Ft, de én inkább személyesen átvettem az üzletben.-

2. dus
2013. máj. 3. 14:44

Sziasztok.


Tapasztalatokat kérnék ezzel a spirállal kapcsolatban! Milyen vezető szála van, mennyire megbízható, volt-e mellette probléma?


Gold Lily-t használtam, de kivonták a forgalomból, a patika nem tudja beszerezni.

Ez talán rendelhető net-ről, de nem ismerem.


Köszönöm a tapasztalatok megosztását és ezzel kapcsolatos segítséget.

1. dus
2013. máj. 3. 14:42
GYNEPLUS spirál

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook