Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a gésagolyókról? fórum

Mik a tapasztalatok a gésagolyókról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. aug. 29. 00:07
Rosewoodnak igaza van!
19. Zizisicc (válaszként erre: 15. - 5aa90c5d3b)
2007. aug. 29. 00:03

A gésagolyóknak nincs köze az intim tornához. A Kriston Intim Torna gyakorlatainak az elsajátítása, és rendszeres végzése erősíti a záróizmokat, a medencealap izmait. A feszesebb izmok erősebb zárófunkciót, támasztófunkciót töltenek be, és fokozzák az orgazmuskészséget is.

A tanfolyamon lépésről-lépésre, egy meghatározott rendszer elemeiként tanuljuk meg a különböző izmok elkülönített mozgatását, összehúzását, majd a különböző izomcsoportok együttes szorítását. Senkinek sem ajánlom a hasraütésszerű szorítgatásokat, mert a nem megfelelő testhelyzet és technika jó esetben csak hatástalan, de rosszabb esetben árthatunk is magunknak!

2007. aug. 13. 10:51
Minden nonek ki kellene probalni.Az intim torna fontos kelleke,szerintem es segit megismerni a testunket,magunkat.Az orgazmust is tanulni kell, nem vagyunk allatok.A szeretkezes is egy muveszet.az alapokat epiteni kell tovabb...........
17. Linn
2007. júl. 21. 16:20

A volt párom az egyik alkalomkor előjátékként meglepett vele. Először tiltakoztam ellene (nem igazán tudtam, mi is ez), de végül belementem a kipróbálásba.

Elsőre nagyon furi érzés volt, de később viszont kellemes és izgató. Emlékezetes maradt ez az együttlét.

Gondolkozom azon, hogy be kéne egyet szereznem, szerintem a férjem is értékelné. :))

16. rosewood (válaszként erre: 15. - 5aa90c5d3b)
2007. júl. 20. 12:42
Kriston Andrea egy egész könyvet írt róla, nehéz összefogalani. Pisiléskor a záróizmaid dolgoznak, nem a hüvelyizmaid, a kettő ülönböző dolog. Nagyon jó könyv, érdemes elolvasni, bár megtanulni a technikát inkább egy tanfolyamon lehet. Én kismamaként fogalakoztam ezzel esősorban, de nem sikerült egyedül megatlálnom a megoldást. tuképp a hüvelyizmaidat feszíted, lazítod, de nem csak úgy hasraütve, hanem tervezetten. Olyan, mint minden más torna, tudnod kell, honnan akarsz hová jutni, redszeres gyakorlással a fejlődésben. Különben semmi értelme nincs, ha néha szorítgatsz...
2007. júl. 20. 12:30
akkor mikor lehet gyakorolni? mert írtátok hogy pisilés közben. Akkor mi az intim torna????
14. rosewood (válaszként erre: 9. - Ipi)
2007. júl. 20. 12:23
nem, nem, NE! az intimtorna.könyv azt írja, kifejezetten tilos pisiléskor gyakorolni.
2007. júl. 20. 11:45

kipróbáltátok már a golyókat? És milyen?

Engem is érdekelne a dolog.

12. Katin
2007. ápr. 12. 10:07

Kriston Andrea intim tornája is nagyon hatásos.

Érdemes kipróbálni.

11. ipi (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2007. ápr. 2. 13:55
szívesen!!
10. mothertiger (válaszként erre: 9. - Ipi)
2007. ápr. 2. 10:24
Köszi a tanácsot, megfogadom!:)
9. ipi
2007. márc. 29. 18:36

Én is csak jókat hallottam, előbb utóbb én is kipróbálom... :)))))) A jelenet tökéletes! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Anyatigris!! Próbáld pisilés közben a wc-n megszorítani, feszíteni az izmaidat többször úgy, hogy elállítsd a csorgást, hogy erősödjön a gátizmod, és kevésbé fogsz bepipilni.

8. mothertiger (válaszként erre: 5. - 6a1456582a)
2007. márc. 29. 10:20

Számomra is nagyon izgi lenne, zöldülő, izzadó arccal sétafikálni, hogy nehogy köhögnöm vagy tüsszentenem kelljen...:DDD


Amúgy biztos tökre ki lenne készülve a párunk, ha előjátéknál be lenne helyezve...pozitív értelemben kikészülve! Én tutira veszek egyet.

7. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - 6a1456582a)
2007. márc. 28. 13:12
Én ismerek ilyet....:) De én soha nem mennék ki vele sehová:)
6. gpetra (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2007. márc. 28. 12:39

Általában szilikonmadzag.


Otthon mászkálhatsz vele, szerintem még jót is tenne.


De az utcai jelenetet el tudom képzelni :)

2007. márc. 28. 12:36
Na várjatok egy picit...ezek szerint vannak nők akik úgy járkálnak, melózni, bevásárolni, kutyátsétáltatni, hogy golyókat szorítanak a puncijukkal?:o)) ez izgi:o))
2007. márc. 28. 09:53

Ez olyan, hogy a golyókat ilyen "madzag" fűzi össze, igaz?:)


Mondjuk én nem "mászkálnék" vele, mint ahogy a japán nők teszik, egy gyerek után meg pláne nem, mikor néha, amikor tüsszentek, kicsit bepisilek (ritkán, de előfordul)...


Hehe, muris lenne ez a gésagolyóval: tüsszentek az utcán, és kicsúszna hirtelen a nadrádszáramon az egész cuccos!!!:DDD

2007. márc. 28. 08:53
Én 1-2héten belül megveszem! Alig várom:) Érdekel, igazak-e, amiket mondanak róla?!
2007. márc. 28. 08:30

Én még nem használtam, de szeretnék. Állítólag erősíti a hüvelyizmokat és fejleszti az orgazmuskészséget.

Már megéri, nem?:)

2007. márc. 27. 22:56
Ti használtatok már gésagolyót?És ha igen milyen a tapasztalatotok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook