Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a gésagolyókról? fórum

Mik a tapasztalatok a gésagolyókról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
80. access
2008. okt. 18. 12:47
Biztos lenne mellé közönség is :):)
79. Icus
2008. okt. 18. 12:14
Lányok és ezek csilingelnek amikor benned vannak? Akkor hogy gyakoroljak napközben?:) Munkahelyemen felállok, aztán csilingelek? Egyszer meg csak megvonaglok?:) Mit az a bizonyos császárnő?:)
78. ipi (válaszként erre: 77. - Agnesss0129)
2008. aug. 6. 15:18

Kedves Ágnesss,

szerintem nem érdemes ennyit töprengened rajta, próbáld ki, hogy csak az első 2-t használod, aztán majd ahogy alakul, ha már jobban megy a dolog. De ha ki sem próbálod... nem fogod megtudni ;)

2008. aug. 5. 21:16

hát én sem vagyok tőle elájulva!egy használat után a dobozába pihen.

de lehet,hogy csak azért mert még senki nem válaszolt,hogy mi van ha 4!!!golyósom van?(dupla élvezet?nem jött be!)

76. pemete
2008. aug. 5. 20:59

Sziasztok!

Megvettem, kipróbáltam, nem vagyok tőle kifejezetten elájulva. Egyébként az izmokat tényleg edzi, arra tök jó, de szex közben nem igazn jött be a dolog:(

Na sebaj majd még próbálkozunk, hátha, de szerintem maradok az izomtorna funkciónál.

75. ipi
2008. aug. 5. 17:55

Na sziasztok!!! :))))

Látom nagy az izgalom ;)

Hát sztem ha akarja az ember ha nem, úgyis szexhez vezet az út, ha már ott lent matat. Napközben kellene elkezdeni viselni, mert ahogy jársz -kelsz akkor a kis golyók mozognak a nagyban és tényleg nagon kedves kis érzés, ha koppannak. Így erősítenek, és tényleg erősítenek, pedig még sokszor nem használtam, pláne nem napközben, mert az az igazság, hogy kihallatszik a csilingelés és nem szeretném, ha a közel 3 éves gyermekem feltenné a pirulásommal járó kínos kérdéseit :).

Viszont az első két alkalommal kicsúszott a 2. golyó, de asszem azóta már nem tűnt fel ez a probléma.


Mi úgy használtuk, akár előjátéknak, akár ha egyedül vagy, hogy ha ki-be húzogatod egyéb ingerlések mellett, növeli a hüvelyi org. esélyeit. :) De aki gyakorlottabb biztosan jobb tanácsokkal is szolgálhat!

Nekem latex bevonatú van, ez talán inkább csak a hőmérséklete miatt kellemesebb.

A végbélbe való az kisebb méretű.

Mi volt még a kérdések közt???

Most ennyi jutott eszembe :)

2008. aug. 2. 13:59

hát az illetékesek valahol máshol vannak!(biztos nyaralnak!)én két okból nem tudok válaszolni:

1.nekem négyesem van és az több mint a kettő

2.most mosolyszünet van a párommal.

de engem is nagyon érdekelne!De az is lehet,hogy nem ezen az oldalakon kellene keresni a választ.esetleg www.sex?vagy más?na ez egy mosolyfakasztó délután!

73. pemete (válaszként erre: 72. - Icus)
2008. aug. 2. 07:07
Igen ez engem is érdekelne, hogy sex közben hogyan is használják!
72. Icus (válaszként erre: 71. - Agnesss0129)
2008. aug. 2. 06:23
Szia!! Igen izgatja, bár nem tudom mit lehet vele kezdeni:( Azt hogy én használjam hűvelyerősítőnek, azt értem, de hogy szex közben?az nekem olyan fúra:)
2008. aug. 1. 20:19

az utolsó golyó után még van zsinor és a legvégén az elemtartó a bekapcsológombbal.lehet,hogy ezis a mérethez van adva? akkor több mint 40cm!

BOCS EZEKET CSAK VICCNEK SZÁNTAM!

na most megnézem az oldalt.látom nagyon izgatja a fantáziád!vagy tévedek?

70. Icus (válaszként erre: 69. - Icus)
2008. aug. 1. 18:30

[link]


Na itt olvastam:)) Bár lehet, hogy ezt nem lehet bemásolni:((

69. Icus (válaszként erre: 68. - Agnesss0129)
2008. aug. 1. 18:28
Na akkor a tied rövid:)) Én nem láttam még ilyet csak az egyik webáruház lapján olvastam, ott írták, hogy 40 cm:))
2008. aug. 1. 18:13

"unalmamba" kiváncsiságból lemértem: a golyók 4cm,aköztük lévő távolság 3cm.azaz első golyótól az utolsóig 28cm.

válasz:"Icus"-nak

67. Icus (válaszként erre: 66. - Agnesss0129)
2008. aug. 1. 17:33
A fűzér 40cm hosszú:)) Ahogy mondod: egy kicsit soknak tűnik:)
2008. aug. 1. 17:24
hát nem tudom mi a negyven centi hosszu,mert a gésagolyók biztos nem.ez ugyan ugy helyezkedik el mint a 2 golyós csak 4.kettest még nem használtam,ezt meg valahogy "sokalom".
65. Icus (válaszként erre: 64. - Agnesss0129)
2008. aug. 1. 17:20
a web oldalon az van, hogy a 4 golyós 40 cm hosszú. az egy kicsit hosszú nem?
2008. aug. 1. 17:09
nekem elemes van ,és olyan "zizegő"hangot ad ki,és ugy vibrál is.de még mindig nem irta meg senki,hogy a négy golyósnál mi a helyzet?
63. 70feba11fd (válaszként erre: 62. - Icus)
2008. aug. 1. 17:04
Ez jó hinta szék is kell! Még kiderül lassan, kell még egy két dolog és kész gésa szobánk lesz!:)))
62. Icus
2008. aug. 1. 16:44

Na ilyet is találtam:)

"Gésa-golyó

Hogyan lehet két fémgolyóval a csúcsra jutni? Ezt a japánok tudják igazán. Náluk terjedt el ugyanis a japán golyók alkalmazása. Két fémgolyóról van szó, az egyik üres, a másikban egy kisebb ólomgolyóbis csörög. A mutatvány az üressel kezdődik, amelyet egészen a méhszájig csúsztatnak fel, majd jön a másik. Ezután erősen összeszorítják a hüvelyt, és mozogni kezdenek vagy hintaszékben ringatóznak. Ennek hatására a golyók kellemes vibrációs érzést váltanak ki az alhasban, hüvelyben."


Azt nem mondtátok, hogy hintaszék is kell:))

61. Icus
2008. aug. 1. 16:29
Lányok! Ezek a golyók elemesek? Mert azt írják a web oldalakon, hogy vibrálnak:)
60. Icus (válaszként erre: 59. - Pemete)
2008. aug. 1. 16:14
Inkább az Urammal "halásztatom" ki, mint a nődokival:))
59. pemete (válaszként erre: 58. - Icus)
2008. aug. 1. 14:59
Szerintem mind a kettőt a hüvelybe kell. Van a végén egy hosszabb madzag, amivel ki lehet húzni, de azt olvastam, ha mégis becsúszik az is akkor úgy kell nyomni, mintha szülnél és akkor kijönnek a golyók. Vagy ha nem majd a nőgyógyász kiszedi:P
58. Icus (válaszként erre: 56. - Pemete)
2008. aug. 1. 14:56

Mind a kettőt a hűvelybe vagy az egyiket a hüvelybe a másikat a végbélbe? Mintha régebben én ilyet olvastam volna.

Végül is úgy használom, mint a tampont?

Nem ám fenn marad a végén:( vagy ez nem tud "benn ragadni"?

57. pemete (válaszként erre: 55. - Icus)
2008. aug. 1. 14:54
Na ez engem is érdekelne, de én asszem először a kétgolyós változatot fogom kipróbálni!
56. pemete (válaszként erre: 54. - Icus)
2008. aug. 1. 14:53
Most néztem meg a neten, hogy úgy kell, hogy felhelyezi az ember magának, és ahogy mozog, úgy ingerli a hüvely falát, meg dolgoznak az izmok is!
55. Icus
2008. aug. 1. 14:52
Rákeresve, van többfle anyagból többféle méretben és többszámú golyó változatban is. Melyik a jó? vagy melyik, hogy hat?
54. Icus
2008. aug. 1. 14:50
Tényleg, hogy kell használni? Én sem tudom:(
53. Icus (válaszként erre: 5. - 6a1456582a)
2008. aug. 1. 14:44
Igen:)) Én régebben olvastam, hogy az egyik japán császárnőnek állandóan fenn voltak ezek a golyók. No és amikor orgazmusa volt, akkor az alatvalók diszkréten lehajtották a fejüket és elfordultak:))
52. pemete
2008. aug. 1. 13:07
Sziasztok! Végigolvastam a hozzászólásokat, és nagyon érdekesnek találom! Viszont csomó dolog nem derült ki számomra! Lécci válaszoljatok! Még csak képen láttam ilyen golyókat, de ki szeretném próbálni. Először is hogyan kell ezeket egyáltalán használni? Tényleg segít, hogy szülés után helyreálljon a hüvely? Sex közben hogyan használjátok? Meg ilyenek érdekelnének, mert nem tudom elképzelni hogy működik ez a dolog! Köszi a válaszokat előre is!!!
2008. júl. 25. 12:20
Hmm hmm felkeltette az érdeklődésem ezek a golyók, lehet Én is beszerzek magamnak!:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook