Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a fülgyertyázásról? fórum

Mik a tapasztalatok a fülgyertyázásról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. júl. 6. 09:22
nagyon jó! Nekem is bevált, kitisztult a füljárat és sokkal jobb lett a hallásom. Előszőr féltem, hogy ráég a fülemre, de szerencsére semmi ilyesmi nem törént. Ajánlatos, hogy akinek érzékeny a bőre, takarja körbe a gyertyázandó területet egy ruhadarabbal.
2007. júl. 6. 09:03
Sziasztok! Nekem nagyon bevált a fdülgyergya! Sajnos nekem a fülzsír nem kifele folyik hanem befele és meg is kövesedik. Nagyon jól kihúzza fülgyertya a lerakódott fülzsírt. De abból sem mindegy milyet veszel....érdemesebb a drágább fajtát venni.
2007. júl. 6. 09:01

Nagyon jó!

Évek óta fáj(t) a bal fülem, a fülész szerint azonban tiszta, nincs gyulladás, semmi baja.

Amikor először kipróbáltam a gyertyát, ledöbbentem, mi minden jött ki az állítólag nem gyulladt fülemből...Azóta rendszeresen használom. Ha kicsit hosszabb idő kimarad, előjönnek a panaszok, de a gyertya segít.


Csak ajánlani tudom, akárcsak a testgyertyát!

2007. júl. 6. 08:39
Először a kétéves kislányomnak ajánlotta egy természetgyógyász tíz évvel ezelőtt. Akkor már túl voltunk a sokadik fülszúráson és nem jött belőle semmi. Nagyon el voltunk keseredve, inkább fizettünk jó sok pénzt ennek a természetgyógyásznak, csak segítsen. Megmutatta az arcon is a pontokat, ahova tenni kell a gyertyát onnantól fogva minden rendben volt. Magunknak is kipróbáltuk, kellemesen meleg érzést adott. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
4. gota
2007. júl. 6. 08:25

Én használom. Úgy 3 havonta egyszer. Ha gyerekkoromban is lett volna, rengeteg betegséget úszhattam volna meg... Nekem teljesen bevált, azóta (lekopogom) semmilyen fülproblémám nincs, pedig azelőtt évente egyszer-kétszer biztosan be volt gyulladva a fülem.

Persze vigyázni kell vele, nem szabad túl gyakran használni, de ha nem viszed túlzásba, nagyon hasznos.

2007. júl. 6. 07:36
Én -főleg télen- többször használom, magamon és a családtagjaimon is. De 2 havonta a köldökömra is használom, és a lányom is.
2007. júl. 6. 07:01

Személyes tapasztalatom nincs, viszont a barátnőmnek hatékony volt a kezelés.

Szerintem ártani nem árt, tehát érdemes kipróbálni.

2007. júl. 6. 00:00
Kinek milyen tapasztalatai vannak a fülgyertyázásról?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook