Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Douglas Söhne termékekről? fórum

Mik a tapasztalatok a Douglas Söhne termékekről? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 29. 22:20
Upsz ez nm ide
2013. ápr. 29. 22:16
Sziasztok :) ! Holnap szeretnem elkezdeni a dietat,tudnatok segiteni,h mire erdemes figyelni? Tippek,otletek johet barmi,mindennek orulok :). 178 centi es 75 kilo,szerintetek mire szamithatok ? Mikor fog megindulni a fogyas ? Fu mennyi kerdes :D
4. Niar (válaszként erre: 3. - Wildmann20)
2013. ápr. 29. 22:10

Igen, pont ott is néztem és semmi hasznos információval nem szolgált az általános leírás. Azonban most, hogy mondtad újra megkerestem célzottan és már találtam valamit. Szóval köszönöm.


Konkrétan egy masszázs olaj érdekelt volna, de már a testápóló összetétele sem túlságosan szimpatikus. De így mostmár össze tudom hasonlítani másokkal legalább:)

2013. ápr. 29. 21:40
A Krémmánián nézted már?
2. Niar
2013. ápr. 29. 21:30
Persze az oda van írva hogy Aloe Vera, stb. Csak félek hogy 5% lesz benne a természetes anyag, akkor meg nem kell. Esetleg valaki akinek van, meg tudná mondani mit ír a címkén? Mik a tapasztalatok a hatásával?
1. Niar
2013. ápr. 29. 21:28
Douglas Söhne termékekkel tapasztalatok? Gondolkozom rajta hogy rendeljek webshopból, de sehol sem írnak összetevőket részletesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook