Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatok a családállításról? fórum

Mik a tapasztalatok a családállításról? (tudásbázis kérdés)

15. Karol7
2020. nov. 23. 15:20
Elvileg többször kell menni, egy nem elég semmire. Nekem pénzkidobás volt.
14. grizus
2014. nov. 11. 18:04
Találsz hét-nyolcért is, keress rá.
2014. nov. 11. 17:26
Nagyon erősen vívódom, tétovázok,hogy menjek...ne menjek?...." jelenlegi anyagi helyzetemben sok a 15 ezer forint, de olvasva a soraitokat, lehet hogy segít majd feldolgozni a sok-sok mély és fájó emléket, kudarcot...........Nem tudom.
12. Naplemente. (válaszként erre: 11. - Cilumiluci)
2014. nov. 10. 14:27

Én sem hittem, de amikor meghallottam, hogy olyan esetekben is segít, ahol a pszichiáter és pszichológus tehetetlen, akkor megért nekem egy próbát. És hihetetlen csodákat éltem át.

Pl. 18 éve gyászoltam valakit, és mindig úgy éreztem, mintha 1 napja halt volna meg, nem múlt el az erős fájdalmam, sokszor sírtam, az idő nem segített.

1 állítás teljesen helyretett, azóta még sírnom sem kellett, pedig eltelt több, mint 1,5 év.

Rossz dolgoktól jól meg lehet szabadulni, a rosszat átfordítani jóra.

11. Cilumiluci (válaszként erre: 10. - Naplemente.)
2014. nov. 10. 13:16
Jól vagyok ,de nem csak erről van szó,hanem hogy nem hiszek az lyen dolgokban :)
10. Naplemente. (válaszként erre: 7. - Cilumiluci)
2014. nov. 10. 12:46
Valószínűleg nincs is rá szükséged, mert jól vagy. :)
2014. nov. 10. 09:17

Igen, a 15 szerintem is sok... Egyébként meg nem hókuszpókusz (már a profi, nem pénzorientált...), ha jól tudom a pszichodrámában gyökerezik (már ha a pszichológiát, mint olyat, elfogadod :DDD), és mondom arról van szó, hogy a tudatalattidban tárolt infok a felszínre kerülnek - ha ezek tudnak neked segíteni a jelenlegi élethelyzetedben, akkor hatásos, ha nem, akkor... és ezt sajnos nem fogod tudni előre, csak ha részt veszel rajta...


Saját példát mondok: én két "problémával" mentem el egy állításra, az egyiknél tökéletesen működött, már szinte aznaptól megváltozott a helyzet (persze nem az ellenkezőjére fordult, de változott a hozzáállásom, és ez javít rajta azóta is, folyamatosan), a másik pedig egy lezáratlan dolog, ami még nem futott ki, ott, ha megszakadtunk sem tudtunk megoldást találni... Mert minden, ami ott történik, BELŐLED jön. Tehát pl. ha az apáddal van gondod, egy másik megszemélyesíti az apádat, és ledöbbensz, hogy atyaég, ugyanazok a gesztusok és szavak, és ez azért van, mert te a te emlékeidből táplálkozik... újdonságok azért derülnek ki, mert sokan elnyomunk, elfojtunk érzéseket, infokat, gyerekkori fél füllel hallott dolgokat, stb...

2014. nov. 10. 07:48

Én már voltam ilyenen, fura érzés volt. Először én is azt hittem, h rám aztán biztos nem fog hatni, aztán én is ott sírtam a többiekkel.

Már több, mint egy éve voltam ott, nem tudom h ez miatt vagy másért, de amin szerettem volna változtatni az sikerült.

Ha nyitott vagy rá, akkor egy érdekes élmény, de a 15ezret én is sokallom!

2014. nov. 10. 06:58
Na ezek a dolgok távol álllnak tőlem,akkor sem mennék,ha nekem fizetnének :)
2014. nov. 10. 05:54
Nekem semmit sem ért!!!Azóta eltelt 3-4 év és nem történt semmi változás!Ráadásúl nekem nagyon fura volt hogy vadidegen embereket kell ölelgetni és együtt sírsz velük!!!
2014. nov. 10. 04:53

Nagyon jó!

Az én életemet alapjaiban változtatta meg jó irányba. Sokkal jobb, mint egy pszichológus.

De csak kizárólag jó szakemberhez érdemes fordulni.

A 15000 Ft véleményem szerint nagyon sok.

Kiről van szó, ha nem titok?

2014. nov. 10. 01:18
Ha jól csinálják, ha jó szakember csinálja, akkor nagyon jó tud lenni - de mivel nem "szellemidézés", hanem a te tudatalattid infoira alapul, ezért a még lezáratlan, megoldatlan (ahol még lesznek események, és nem világos a kimenetel) helyzetekben ott sem fogsz tudni előrébb jutni.
2014. nov. 9. 23:56
15 ezer forint....lehet másnak ez nem akkora összeg...De nekem most elég sok. A szervező hölgy jó barátom, mindenáron ajánlja a részvételt. Bízok benne, nem hiszem hogy pusztán üzleti szándék vezérli...Azonban jó lenne tudni, ti mit gondoltok erről?
2014. nov. 9. 23:51
Mennyibe kerül?
2014. nov. 9. 23:43
Családállítás.....Vettél már részt rajta?...Van ami utána tényleg megváltozott? Érdemes elmenni?...olyan sokba kerül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook