Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a 4.3.2.1. 24 órás tablettájáról? fórum

Mik a tapasztalatok a 4.3.2.1. 24 órás tablettájáról? (tudásbázis kérdés)


27. Greta86 (válaszként erre: 26. - Pöttyi25)
2009. jan. 4. 11:08
Csak annyit tudok hozzászólni a kapszula szedéséhez mert én csak kapszulázom...Ma tartom a hetedik nappali kapszula beszedésénél..és fogytam 2 kilót... és tényleg nem vagyok éhes....eszem kb reggel 9kor reggelit és délután 2-3 fele ebédet..és ennyi....vacsorára már nincs is szükségem...pedig azért kezdtem el szedni mert folyotn csokit zabáltam és kényszerem volt az evéshez...164 cm vagyok..a tabletta kezdetén 59 kiló, most 57/7nap..egész életemben 50-51 kg voltm..ez a + 8 kiló egy hó alatt jött rám a folytonos éhesség miatt, erre jó nekem ez az egész hogy nem is vagyok éhes...nekem szuper és kész.. és csak 4000 ft.nem sok...másra ugyanúgy elköltjük..
2008. jún. 2. 15:19

Sziasztok,

a 4321 kapszuláról szeretnék érdeklődni.

Az ital dobozán azt írják, hogy hatásosabb ha kapszulát is szedünk mellé (bár az is szerepel rajta, h ne lépje túl a napi ajánlott mennyiséget és hát a hatóanyagok megegyeznek...)

Kérdésem az, hogy együtt kell a kettőt szedni/inni kezdettől vagy a kapszulákat esetleg csak a stabilizáló kúrától kell szedni? (mert a stabilizáló kúra napjainak a száma és a kapszulák száma is 15)

Illetve még annyit szeretnék tudni, hogy a 10 napos kúra után jön rögtön a stabilizáló kihagyás nélkül? Ha meg vége a 25 napnak utána mennyi idővel lehetne a következőt elkezdeni, ha beválik?

Köszönöm előre is mindenki válaszát!

25. Huncutka84 (válaszként erre: 24. - Blake123)
2008. jan. 27. 20:46
Vmennyi hashajtó hatása van....
2008. jan. 27. 17:57
És mi a hatása a tablettának? Bármint beindítja a anyagcserét, vagy hasmenésed lesz vagy mi?
2008. jan. 24. 10:18

Az utolsó sorsolás febr. 11-én lesz.



A 4.3.2.1. alakformáló termékek októbertől januárig tartó akciója során havonta kisorsolunk egy kétszemélyes luxus wellness hétvégét Siófokra a Panoráma Hotelbe****, valamint 5-5 db értékes 4.3.2.1. ajándékcsomagot. A sorsoláson bárki részt vehet, aki a több mint három hónapon át tartó Akció alatt elküldi a 4.3.2.1 Ital vagy kapszula vásárlását igazoló számla vagy blokk eredeti példányát a „Leszámolás a kilókkal a tudomány és a természet erejével“ jeligére a Goodwill Pharma Kft. címére: 6721 Szeged, Juhász Gy. u. 18/B. A sorsolás havonta történik, amelyen az előző hónap utolsó napjáig beérkezett számlák, blokkok vesznek részt. Reméljük, hogy Ön is csatlakozik azok táborához, akik sikeresen szabadultak meg a felesleges kilóktól és nyerték vissza magabiztosságukat, karcsúbb és vonzóbb alakjuknak köszönhetően.

2008. jan. 24. 10:16
www.4321.hu
2008. jan. 24. 10:16

Van honlapja, ahol meg is lehet rendelni: 3990 Ft + száll.ktg.

(ha kettőt rendelsz, ingyen szállítják)

2008. jan. 18. 15:26
A Rossmannban 5200.-Ft
19. Huncutka84 (válaszként erre: 18. - F290b382c2)
2008. jan. 14. 20:29
H mennyibe került arra már nem emlékszem... 15 reggeli és 15 esti kapszula van benne = 15 napra elég.
2008. jan. 14. 11:21

Sziasztok!

Mennyibe kerül ez a tabletta,és hány szem van benne?Köszi,Hanna

2008. jan. 2. 16:59
Én most eszem ezeket a tablettákat... még csak annyit tudok mondani a témával kapcsolatban, h én alapjáraton eléggé szorulásos vagyok, de a reggeli tabletta + pohár víz+ reggeli bevétele után egy órával tuti megyek wcre....
16. Raffy4
2008. jan. 2. 09:46
Adri25: ha előírásszerűen iszod, 10 nap. A stabilizáló kúra (2ik üveg) elvileg 30 nap, bár azt én sosem csináltam :)
15. adri25
2007. okt. 10. 20:41
Szia Pampuska! 1 üveg ital mennyi időre volt elég neked?
2007. okt. 10. 16:08
Én 15 kg-tól szabadultam meg 5 hónap alatt. Igaz, hogy én csak az italt tudtam inni, mivel akkor még nem volt kapszula, de nekem bevált. Mondjuk az első hónapban -2kg-nál több nem ment le, de a második hónap után nem győztem a ruhatárammal utolérni magam. Most újra indítom a dolgot, rám jött azóta (ami több mint egy éve történt) 5 kg, de ez a nassolási vágyamnak köszönhető, nem pedig a szernek.
2007. aug. 25. 23:09
Én a folyadékot próbáltam. Anno rendes kislány voltam és rendesen ittam, fogytam is 2 kilót tőle. Aztán utána 4 jött vissza:-)
2007. aug. 25. 15:40

fogyókúrás lehetőségeit többnyire már életem során kipróbáltam. most 46 éves 23,5MBI-vel, de 5 hónapja dohányzás nélkül vadászom olyan lehetőségre, amivel megszabadulok túlsúlyomtól.Én azt vallom, hogy a diéta és a mozgás mellett még kell valami , ami elősegíti mind a méregtelenítést, mind a zsírégetést folyamatosan a kúra alatt is. a Metabolán 2 hetes szedésével 1kg fogytam , mindennapos kondizás mellett és napi 2l-nyi vízzel. most úgy ézrem nem ez az igazi nekem. valójában a délutáni és az esti farkaséhség az amit nekem le kell küzdenem. és ennek a 4.3.2.1. tablettának, a nappaliban benne van ez a növény: a máté tea.ma kezdtem a szedését káposztaleves kapszulával. valami lesz itt... nincs nassolási kényszerem. szerintem jó lesz és aki rosszul van az nézze meg az alkotóelemeket, nincs-e valamelyik növényre allergiája. lehet az a grape is.ennek az itala nem igazán vonz.

Bíró Ica is füszerekre és növényekre esküszik.lényeg: ismerned kell önmagad, és csak úgy lehet dönteni. nem?

2007. aug. 3. 09:22

Katuska! Az, hogy ugrál a súlyod, nem ugyanaz mint a fogyás. Ezt akár napon belül, bármilyen fogyasztószer szedése nélkül is tapasztalod!

Én beszedtem egy dobozzal és ittam 2 üveg italt is, eredmény semmi!!!! Egyet értek Árva Galambbal. Ez valószínűleg csak akkor használ, ha diétázól és sokat mozogsz (kardió, aerobik, stb.), de ha ezeket csinálod, akkor minek költeni a szerekre.

2007. jún. 5. 11:51
fogyni fogyok tőle, mert ha nem így lenne, nem is szedném. Négy napja szedem, és össze vissza ugrál a súlyom. Az első nap után pl. döbbenetes, két kilóval mutatott kevesebbet a mérleg. A második nap visszament 1,5-re, aztán ma újra 2. De nem fogom naponta mérni magam ezentúl, mert csak úgy érzem, hogy nem haladok sehova. Majd egy héten csak egyszer. Hátha akkor látványosabb lesz az eredmény.
2007. jún. 5. 11:30

de legalább fogytál már vele?

(persze elég egészségtelen módja lenne a fogyásnak, ha közben hányingered van, dehát ha már egyszer szenvedsz vele, akkor legalább legyen eredménye)


érdekelne engem is mások tapasztalata, reméljük lesz valaki, aki már szedett ilyen terméket!

2007. jún. 5. 09:55

Lehet, igazad van, pedig úgy bíztam benne.

Egyenlőre állom a megpróbáltatásokat, és amíg bírom addig szedem.

Jó, hogy egyáltalán nem vagyok éhes, bár ez az állandó hányinger kikészít.

Ezért lenne jó, ha valaki olyan is jelentkezne, aki már szedett ilyet, hogy ez általános probléma, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.

2007. jún. 5. 09:51

esetleg próbáld meg, hogy csak minden második nap veszed be a tablettákat, vagy egyik nap a nappalit, másik nap az éjszakait...

úgy látszik a szervezetednek sok volt ennyi hatóanyag egyszerre. :(

6. ***Katuska*** (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2007. jún. 4. 15:19

Átlagos tápérték és a hatóanyagok a napi ajánlott mennyiségben, nappali kapszula (sárga):


100 g-ban 1 kapszulában (446 mg)

Energia tartalom: 333 kcal / 1394 kJ 1,5 kcal / 6,2 kJ

Fehérje: 27,6 g 123 mg

Szénhidrát: 38,8 g 173 mg

Zsír: 7,5 g 33 mg

Zöld tea kivonat: 19,2 g 85,5 mg

Maté tea kivonat: 19,2 g 85,5 mg

Árpa csíranövény por: 10,1 g 45 mg

Kóladió por: 8,7 g 39 mg

Édeskömény termés por: 6,7 g 30 mg

Zellermag por: 3,4 g 15 mg

Koffein: 1,9 g 8,5 mg

Polifenol: 7,5 g 33,6 mg



Átlagos tápérték és a hatóanyagok a napi ajánlott mennyiségben, éjszakai kapszula (kék):


100 g-ban 1 kapszulában (436 mg)

Energia tartalom: 253 kcal / 1058 kJ 1,1 kcal / 4,6 kJ

Fehérje: 22,7 g 99 mg

Szénhidrát: 31,1 g 136 mg

Zsír: 4,2 g 18 mg

Citromfű kivonat: 13,8 g 60 mg

Grapemax®® (szőlő kivonat): 13,8 g 60 mg

Vesebab por: 13,8 g 60 mg

Galagonya termés por: 4,6 g 20 mg

Katángkóró gyökér por: 4,6 g 20 mg

Polifenol: 1,5 g 6,7 mg


Összetevők, nappali kapszula:


Tömegnövelő szerek (celluzóz, Mg-sztearát), zselatin, zöld tea kivonat (Camellia sinensis), Maté tea kivonat (Ilex paraguarensis)(maltodextrin), árpa csíranövény por (Hordeum vulgare), kóladió por (Cola nitida), édeskömény termés por (Foeniculum vulgare), zellermag por (Apium graveolens), szinezékek (E 171, E 172).


Összetevők, éjszakai kapszula


Tömegnövelő szerek (hidroxipropil cellulóz, celluzóz, Mg-sztearát), zselatin, citromfű kivonat (Melissa officinalis), szőlőkivonat (Vitis vinifera), vesebab por (Phaseolus vulgaris), galagonya termés por (Crataegus oxyacantha), katángkóró gyökér por (Cichorium intybus), szinezékek (E 171, E 132).

5. emagdi (válaszként erre: 4. - ***Katuska***)
2007. jún. 4. 15:14

a hozzászólásod eleje egész jónak tűnt, a vége sajnos nem annyira.


milyen hatóanyagok vannak ebben a tablettában?

2007. jún. 4. 14:46

Azért kérdezem, mert a múlthéten vettem egy dobozzal, és furcsa dolgokat észlelek.

Rohamosan elkezdett esni a súlyom, de emellett nem vagyok éhes, és ha megpróbálok enni, akkor is az első falat után hányingerem van, sőt ha eszem, akkor meg egész nap rosszul vagyok.


Nálad is jelentkeztek ilyenek??

2007. jún. 4. 14:42
kipróbáltam (az italt is) de pont olyan mint a többi, vagyis önmagában semmit nem ér, csak ha fogyózol, de akkor minek a szer? :)
2. ML
2007. jún. 4. 14:27
Még nem használtam, de engem is érdekel.
2007. jún. 4. 09:40
Használta már valaki a 4.3.2.1. 24 órás tablettáját? Használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook