Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a legfrissebb tapasztalatok a bp-i Szent János kórház szülészetéről? fórum

Mik a legfrissebb tapasztalatok a bp-i Szent János kórház szülészetéről? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. napocskaszemű (válaszként erre: 14. - Kangaroo Island)
2013. okt. 6. 16:21
Jesszus, na ettől rettegek én is! :( Hála, hogy nem maradt ott...:( borzasztó
16. xochipilly (válaszként erre: 6. - Napocskaszemű)
2013. okt. 6. 16:20
Drukkolok, hogy összejöjjön az alapitványi szoba. Ahol én voltam ott konkrétan jött be a hideg a rosszul szigetelt ablak miatt, ami télen elég gáz tud lenni. Bár akkora volt a tömeg, hogy nemcsak a fizetősök de még az 5 ágyas szobájuk is fullosan üzemelt, pedig ki lettünk okositva a felkészitőn hogy azt csak ' a legvégső esetben nyitjuk meg' Domestos vagy egyéb wc fertőtlenitésre alkalmas kendőt mindenképp vigyél mert a takaritás az komolytalan.
15. napocskaszemű (válaszként erre: 13. - Katie_rose)
2013. okt. 6. 16:20
Igazság szerint most szeretnék átjelentkezni és akkor a Margithoz fogok területileg tartozni. Fogadott dokit mindenképpen szeretnék, mert annyi myavalyám van, h nem merném magunkat ügyeletesre bízni. A jelenlegi dokim szakmailag azt mondják jó...én nem vagyok elájulva tőle, de semmi rosszat nem tudok úgy igazán mondani róla. Tapasztalt, főorvos. Nem tudom mit tegyek....esetleg leressek a héten egy másik dokit aki elválalna még? Szerintetek? 29 hetesen vki átvenne még? Vagy felejtsem el...és higgadjak le? Lehet csak a hormonok paráztattak ennyire be...:(
14. Kangaroo Island (válaszként erre: 12. - Napocskaszemű)
2013. okt. 6. 16:20
majdnem ottmaradt a kislányom, csak azért...
13. katie_rose (válaszként erre: 1. - Napocskaszemű)
2013. okt. 6. 16:16
Még annyit akartam írni,hogy ha nagyon nem bízol ebben a kórházban,akkor miért nem mész másikba (ideiglenes tartózkodási hely az általad preferált kórházhoz tartozó kerületben)? Én végül így kötöttem ki a MÁVban :) Illetve kicsit bonyolultabb volt a sztori,de ez a lényeg. :)
12. napocskaszemű (válaszként erre: 9. - Kangaroo Island)
2013. okt. 6. 16:15
:( Ez nem túl bíztató...:( Esetleg lehet tudni miért? Természetesen megértem ha nem akarod leírni...
11. xochipilly (válaszként erre: 9. - Kangaroo Island)
2013. okt. 6. 16:15
Én sem, bár a kórház többi részét se lássam közelről soha többet.
10. napocskaszemű (válaszként erre: 8. - Katie_rose)
2013. okt. 6. 16:14
Köszönöm. :)
2013. okt. 6. 16:10
Ott szültem, véletlenül sem szeretnék még egyszer ott szülni.
8. katie_rose (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. okt. 6. 16:05

Szerintem itt biztos olvasol hasznos info-kat.


[link]

7. katie_rose (válaszként erre: 3. - Xochipilly)
2013. okt. 6. 16:01
Én végül a MÁV-ban lettem császáros. A műtét után 8 órával a kezembe adták a gyerkőcöt, lábra kellett állnom és éjszakára sem lehetett leadni,mert veszekedtek mindenkivel,aki megpróbálta. A csecsemősök ott is bunkók voltak. Szóval a MÁV csak annyiból volt jobb,hogy alaposan takarítottak :)
6. napocskaszemű (válaszként erre: 3. - Xochipilly)
2013. okt. 6. 16:00
Köszönöm a válaszodat! Igen, mi is a fizetős szobára gondoltunk azt ajánlották. Tanácsolták a domestosos kendőket is, úgyhogy akkor azt is fogok vinni. Hát a csecsemősökről eddig sem olvastam jókat sajnos...:( Eddig nem paráztam ennyire, de nem kellett volna annyit olvasnom, mert amennyi szörnyűséget olvastam erről a szülészetről...kezdek nagyon félni, de a dokim nem rossz, sőt remélem szuper jó...és 29 hetesen gondolom már váltani sem lenne egyszerű...:(
2013. okt. 6. 15:56

A Jánosnak nagyon rossz a híre, de a szülészete jó!

Én 2010-ben szültem ott, és nagyon jó tapasztalataim vannak. Bátra ajánlom! :)

4. napocskaszemű (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. okt. 6. 15:55
Megadnád kérlek a klub pontos nevét, mert nem találom. :(
2013. okt. 6. 15:55
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de a higiénia tényleg borzalmas, főleg a csecsemőosztályon. Kivéve ha fizetős szobába mész de mivel a fél kerület akkor szült mikor én, azokban már nem volt hely. Mindenképpen azt javasolnám, hogy menj alapitványi szobába! 1-2 kivétellel bunkók a csecsemős nővérek is, azokról nem is beszélve akik a kismamákkal kellene hogy foglalkozzanak. Nekem pl 3 napig kellett könyörögni, hogy megtudjam a fiam vércsoportját, és nem mondták meg! De megkaptam az ellenanyagot... szerintem blöfföltek, mivel A- a vércsoportom, 1. baba, szóval rizikós volt. Az egyetlen pozitivum, hogy nem b..tak le amiért nem indult el a tejem, szó nélkül megkaptam a tápszerreceptet. Én is császáros voltam, kevéssel déli 12 előtt született a kisfiam, másnap reggel 5-kor már fel kellett kelnem. Szerencsére nem volt komplikáció.
2. katie_rose (válaszként erre: 1. - Napocskaszemű)
2013. okt. 6. 15:50
Én csak majdnem szültem ott,de van egy fórum (illetve klub) amit olyanok írnak,akik ott szültek/szülnek. Biztos egy csomó hasznos info.-t mondanak majd! Engem biztattak és azt mondták ez sem rosszabb,mint a többi kórház. :)
2013. okt. 6. 15:41
Első gyermekünket várjuk decemberre. Sajnos nagyon sok rosszat olvastam a Jánosról, de a dokink ott van, ott lesz a szülés is, ráadásul területileg is oda tartozok. Egészségügyi gondjaim miatt császáros leszek. Minden információnak nagyon örülök. Tényleg annyira borzalmas ott a higiénia, mint ahogy állítják sokan? Császár után mennyi idővel kelhetek fel? Alapítványi szobába mennék, volt valaki ilyenben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook