Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a jelei annak, hogy valaki depressziós? fórum

Mik a jelei annak, hogy valaki depressziós? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 22. 06:32

A depresszió nagyon komoly betegség, nem szabad elmenni mellette, kezeltetni kell.


Amikor már valaki nemcsak rosszkedvű, hanem nem találja az élet értelmét (nemcsak filozófikusan), amikor magára marad (lehet ez társaságban ia), amikor nincs kivel megosztania a terheket, könnyen belecsúszhat a pánikba.


Több tünete van. Komolyabb tünetei a remegés, a szívverés megváltozása, a hányás más ok nélkül, hidegrázás-szerű tünetek, de egyéni hogy kinél mi.

6. mira21 (válaszként erre: 5. - Diorissimo88)
2009. aug. 20. 15:28

20 éves.

Állandóan kedvetlen, szomorú, hiába hívjuk szórakozni mindig azt mondja, hogy nincs hozzá kedve.

5. diorissimo88 (válaszként erre: 4. - Mira21)
2009. aug. 20. 15:17

Mennyi idős a barátnőd?

A depresszió lehet átmeneti, amikor valami kiváltja, pl. valami rossz történik, de lehet súlyos betegség is. Milyen jeleket látsz a barátnődön?

(nálunk sajna van a családban súlyos depressziós beteg)

4. mira21 (válaszként erre: 2. - E773b192c8)
2009. aug. 20. 15:14
Nem, nem én vagyok depis, hanem az egyik barátnőm és nagyon szeretnék neki segíteni, csak nem tudom mit kellene tennem?!
2009. aug. 20. 15:11
Alvászavar, kedvtelenség, étvágytalanság, nemi ösztön hiánya, gondozatlan külső, szomorúság, sírás, ingerültség, stb.
2009. aug. 20. 15:11

Remélem nem te vagy depis, egy kicsit fiatal vagy hozzá :))


Azt hiszem olyankor magába van zuhanva az ember, mindig rossz kedvű, semmi sem érdekli, és mindig ideges talán.

2009. aug. 20. 15:08
Mik a jelei annak, hogy valaki depressziós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook