Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mihez kezdjek, mit tanuljak? Nem értek semmihez, a kommunikációm és a kézügyességem se jó. fórum

Mihez kezdjek, mit tanuljak? Nem értek semmihez, a kommunikációm és a kézügyességem se jó. (beszélgetős fórum)

1 2
2010. márc. 15. 18:16
Engem is nagyon érdekel a téma, én is választás előtt állok és fogalmam nincs mihez kezdjek. :(
6. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. márc. 15. 18:13
A munkanélküli központban vannak programok (számítógépes teszt), amin fel tudják mérni, hogy mi az amihez tehetséged van... és tudnak javaslatot tenni merre tovább. Hívd fel őket, kérj időpontot.... szerintem. :o) (Ott derült ki, hogy egyik gyerekemnek 3 %-os, másiknak 6 % a gyakorlati érzéke :o))))
2010. márc. 15. 18:10

Jaj, ezt én is írhattam volna :)

Dettó, ugyanez :)

De már megtaláltam magamat...

2010. márc. 15. 18:08
Érdekelne az angol nyelv tanulása, de drága minden tanfolyam. Vettem könyvet, de a kiejtés megtanulása egyedül nem megy.
3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. márc. 15. 18:05
próbálj meg csak egy kicsit is pozitívabb lenni. Ha magadra úgy gondolsz, hogy szerencsétlen vagy, más pláne úgy fog rád nézni és gondolni. Minden a fejben dől el. Ha úgy gondolod, bármi sikerül, amit szeretnél, akkor az úgy lesz. Ha úgy gondolod, hogy neked semmi sem sikerül, akkor az is úgy lesz. Csak te egyedül döntöd el, hogy milyen életed lesz, senki más.
2010. márc. 15. 18:05

Nem vagy szerencsétlen:)

Tudod kezelni a számítógépet jobban is? mármint nem csak net hanem office is? idegen nyelvekkel hogy állsz?

ha ezek valamennyire mennének nem feltétlenül kell szakma, el lehet helyezkedni ezekkel is, vagy legalábbis már jó kiindulás:)

2010. márc. 15. 17:58
Nem kaptam megfelelő nevelést, nem tudok kommunikálni az emberekkel. Ha idejönne hozzám egy idegen, nem tudnék miről beszélgetni vele, ha kicsit sem hasonló az érdeklődési körünk.Nehezen illeszkedek be emberek közé. Lázadó típus vagyok. Nincs kézügyességem. Valami olyat szeretnék csinálni, amivel többet keresek, mint a gyári munkával, amit épp csinálok. A helyesírásom jó. Abban vagyok jó, hogy nem a nagyobb dolgokra figyelek, hanem a részleteket is látom. Előre gondolkodok, hogy amit csinálok, az helyes-e, milyen következményei lesznek. Huszonéves lány vagyok. Nincs szülői segítségem semmibben. Elkezdtem a banki szakügyintézői sulit, de nem tudom, mihez kezdjek majd. Apám elég gyáva volt gyerekként, most is ilyesmi. Anyám egy igazi paraszt családból származik. Nem is az lenne baj, hanem a gondolkodása.Ő is gyáva gyerek volt. Amikor együtt laktunk, akkor beszólt, hogy ne akarjak 20 éves koromig tanulni. Idegbetegséget megtanultam gyerekkormban, mást nem. Beíratott 14 éves koromban egy szakmunkásba, amit utáltam. Női ruhakészítőnek irattak be, de a szakmai rézét otthagytam 1 év után, mert nagyon nem ment. Az elméletből nagyon jó voltam. Érettségit is magamtól csináltam, egy esti suliban munka mellett. Most ott tartok, hogy már szeretnék előrébb haladni, de nem megy. Hülye vagyok és kész. Mit tanácsoltok egy ilyen szerencsétlennek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook