Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mihez kezdjek magammal, ha egy olyan periódusom van, hogy teljesen magam alatt vagyok? fórum

Mihez kezdjek magammal, ha egy olyan periódusom van, hogy teljesen magam alatt vagyok? (beszélgetős fórum)

12. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 18:32
Bújj be a takaró alá és sajnáltasd magad. Az is egy program.
11. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 19:00
Mi lenne, ha a férfi ismerőseid közül többet is elhívnál például kirándulni?
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 15:02

Mozogj valamit, youtubeon edzős videók milliói vannak, táncolj, ugrálj, valami :) Esetleg tanulj meg valami újat, hátha a sikerélmény feldob kicsit. Vagy alkoss. Én hímezni szoktam, sokáig tart és megnyugtat, lehet közben zenét hallgatni, és jó érzés mikor kész a mű. Pozitívum hogy kreativitás se nagyon kell hozzá. :) A netflixet is tudom ajánlani, vagy menj el a könyvtárba és keress valami olvasnivalót, egy könyvvel kiülhetsz a parkba, vagy akár csak az erkélyre is. Esetleg süss vagy főzz magadnak valami finomat. Vagy rendelj kaját, és kuckózz be egy film elé.


Az önmarcagolást meg hagyd abba valahogy, nem muszáj minden percet hasznosan tölteni. Ha a héten csak arra van kedved hogy a sötét szobában a telefonod nyomkodd, akkor se legyen lelkiismeret-furdalásod. Van ilyen...

9. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:44
Menj el sétálni, kirándulni ! Csodálatos idő van ! :) Nem tudjuk, merre laksz, de a természet, a napfény, a mozgás gyógyító hatású, pláne együtt. :)
8. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:40
Olykor-olykor mindenkivel előfordul. Munkahelyen jó a közösség? Ott lehetne olyan személy, akivel tudnál találkozni munkaidőn kívül? Mozi, kávé, séta, vagy csak beszélgetve padon ücsörgés? Könyvtárba is mehetnél, csak van olyan téma, ami olvasva leköt.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:32
Egyetértek.
2021. szept. 12. 13:20
Találkozz a férfi ismerőseiddel. Én azt tenném a helyedben.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:17

Én már évek óta nagyon jól el vagyok, amikor a lakásban nincs semmi olyan dolog, és az időjárás is tökéletes, megyek-megyek-megyek...


Nem tudom, mekkora városban élsz, vagy kirakatokat nézegetek, vagy éppen csendesebb utcákon indulok és számolom a lépéseimet, mennyit teszek meg, mire kezdem azt érezni, hogy fáradok. Akkor átmegyek az utca tulsó oldalára, vagy befordulok egy sarkon, és a következő utcán indulok vissza... Vagy ilyen szép időben még tökéletes kiülni egy parkba, és figyelni a forgalmat, az embereket. Pl. el lehet "szórakozni" azzal, hogy megpróbálod megállapítani, hogy a járókelők miféle emberek lehetnek. Az arcuk, az öltözködésük, a mozgásuk alapján kitalálni, hogy mi lehet a foglalkozásuk, akármi. De vihetsz magaddal egy könyvet olvasni, vagy keresztrejtvényt, képes újságot... semmiképpen nem ülnék a 4 fal között. Hazafelé egy cukiban bevásárolsz 1-2 szelet sütiből, vagy megeszed ott, vagy hazaviszed és vacsi után az lesz a "juti-falat" amiért ilyen szépen lefoglaltad magad. :))

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 13:14

Nekem mondjuk nem sok szabadidőm van, de abban ha nem alszok akkor teszek veszek, időt szakítok mindenre és mindenkire aki számít.

Ha nagyon magam alatt vagyok akkor lefekszek és filmet nézek. Olyat ami felvidít, mert a család nem a savanyú képemre kíváncsi.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. szept. 12. 13:10
Normálisan sokszor én is jól érzem magam egyedül, de most nagyon nem. Valamiért nagyon magam alatt vagyok, semmi kedvem semmihez, kimozdulni se. Jövőhéten egész héten dolgozni fogok, szóval le leszek kötve ideig-óráig. De nem tudom mivel foglaljam le magam a szabadidőmben…
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 12. 12:59

Ha lepattintanak akkor ők nem barátok.

Azért még nem vagy csődtömeg, mert nincs társaságod!

Mondjuk én egyedül is nagyon szuperül le tudnám foglalni magam.

Ma pl simán beülnék délután egy moziba.

2021. szept. 12. 12:55
Nagyon vacak helyzetben vagyok, mivel párom nincs, családom nem akar kimozdulni velem, a barátnőimet ha pedig hívom, ők nem érnek rá soha, folyton lepattintanak. Jól esne kimozdulni, de csak férfi ismerősök vannak, akikkel megtehetném, viszont azt meg valamiért kellemetlennek érzem. Pénteken kaptam egy szabadnapot, ami azt jelenti, hogy 2 napja itthon kuksolok és marcangolom magam, hogy mennyire csődtömeg vagyok. Mit csináljak, hogy lekössem magam egy olyan városban, ahol semmi nincs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook