Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért Zavarja a Nőt a pocakja? fórum

Miért Zavarja a Nőt a pocakja? (beszélgetős fórum)


16. Tidike (válaszként erre: 15. - Lilura)
2009. jún. 5. 07:24
Nagyon egyetértek veled. Én is úgymond "vérszemet" kaptam. Kezdek formálódni, alakulni, hogy 2 naponta tornázom. Így legalább látom is és érzem is, hogy van értelme annak amit csinálok. A hasamon is látszik már a formálódás, de sztem ahhoz, hogy elérjem a célom még több idő kell, de kitartó vagyok:)
15. lilura (válaszként erre: 13. - Zsolty)
2009. máj. 26. 13:08

Ez általában úgy működik, hogy valaki elkezdi a formálodást és vérszemet kap...soha nem elég, most már szép a popó, de a has lehetne laposabb, ok az is megvan, akkor jönnek a formás karizmok stb...

Úgyhogy csak kitartást és elég nyugalmat kívánok neked:)! Fogd fel úgy, hogy jobb ez, mintha elhagyná magát és hatalmasra hízna...vagy súgd meg neki, ha csipkedi a bört a hasán az élénkíti a várkeringést és feszesebb lehet tőle...ezt a gyakorlatot Te is nyugodtan megcsinálhatod neki:).

14. Tidike (válaszként erre: 11. - Dojca)
2009. máj. 26. 13:06
Nekem sincs sok felesleg a hasamon, de engem akkor is nagyon zavar. A tornával is nagyon nehezen akar lemenni belőle, de nem adom fel, hátha mégis sikerül. Nem vagyok egy nagy étkű sem, de mégis ott van. A párom mondja, hogy mit akarok, nem kell nekem fogyni. Ő sem szeretné ha nagyon lemenne a fölösleg amit én szeretnék.
13. Zsolty (válaszként erre: 12. - Lilura)
2009. máj. 26. 13:02
Mikor megismertem akkor a feneke más volt.Most sokat bringázik és a formája változott.A pocakja szerintem ugyan ekkora volt.Ami akkor se zavart és most sem.Sőt.Felhivtam a figyelmét arra ha sokat mer fogyni akkor az váló ok.Persze poénkodtunk,de nem szivesen látnám vékonyan.
12. lilura (válaszként erre: 1. - Zsolty)
2009. máj. 26. 12:39

Melletted hízott meg a párod? Vagy előtte is volt rajta mit fogni? Lehet, hogy csak nem szeretné, hogy a kiábrándulj...Egyébként a pocón látszik meg talán legjobban a táplálkozás, így hiába a Norbi dvd, ha mellette nem jól eszik, nem éri el a kívánt hatást.

Üdv Egy Barbie klón:P :D

11. Dojca
2009. máj. 26. 12:32

Sziasztok!

Pici felesleg nekem is van a pocomon, de nemigen akar lemenni tornával sem. A páromat nem zavarja, ő azt szereti, ha egy lányon van mit fogni, de engem akkor is zavar. Ez bittos ilyen tipikus női gondolkodás.

2009. máj. 26. 11:51

Mi a tökéletes? Ez kicsit úgy hangzik, mint amikor az ókori görög filozófusok keresték a szép, a jó és az igaz ideáját:)

Egyébként szerintem egy ép és egészséges lelkületű ember nem piszkálja a párját egyfolytában azzal, hogy miért nem fogy le. Persze ha tényleg nagyon elhízott a lány, az már más dolog, mert veszélyben van az egészsége, de itt láthatóan nem erről van szó.

Az ilyen pasik szerintem a saját önbizalomhiányukat vetítik ki a párjukra, és meg sem fordul a fejükben, mi történne, ha a párjuk esetleg átesne a másik végletbe. Pár éve nekem is majdnem sikerült, bár nem a párom, hanem a "barátaim" piszkálódása miatt többek között. Na, akkor meg lehetett azt mondani, hogy gebe meg hogy milyen csúnya sovány vagyok. Szemernyit sem jobb, mintha valakinek pocakja van.

Szóval inkább mindenki fogadja el magát olyannak, amilyen, mert egy nő(és férfi is) attól lesz szép, hogy harmóniában él magával. A harmónia vonzó mindenki számára.

2009. máj. 21. 07:34
Én is ugyanebben a cipőben járok. Nekem is még ki tudja mennyi idő kell ahhoz, hogy elhiggyem a páromnak így vagyok jó, ahogy vagyok és elfogad. A volt férjemtől mindig azt hallottam, hogy fogynod kell, stb.
8. Hajni80 (válaszként erre: 6. - Zsolty)
2009. máj. 20. 20:44

Nem egyszerű levetkőznie az embernek a régi beidegződéseket.Amikor sokszor azt hallod, hogy fogyjál le, mert nem ilyen voltál amikor megismertelek...Az ember egy idő után nem érzi jól magát a bőrében, és mivel mindig ezt hallja, el is hiszi, ez igy van, valóban kövér vagyok.

Na persze az egy más kérdés, hogy lehet, ez egy intő jel: Nem a megfelelő emberrel vagy együtt:-)

Később, mikor már mindez a múlté, és eljön a megfelelő ember, akinek úgy vagy tökéletes, ahogy vagy..persze hogy időre van szükség, hogy ezt elhidd és elfogadd. Hogy valaki úgy szeret ahogy vagy.

2009. máj. 20. 11:19

Sziasztok!

Nekem is van egy kis plussz kiló a hasamon ami nagyon zavar. A páromnak nagyon jó vagyok így, elfogad ilyennek amilyen vagyok, de nekem nagyon nem tetszik. Tornázom is, hogy lemenjen, de nagyon nehezen alakul.

Az exem anno állandóan bántott miatta, vagy ha egy-két kilót felszedtem már akkor megemlítette. Valószínű ez maradt meg bennem és azért hiszem azt, hogy nem vagyok jó így. Nem könnyű önbizalmat szereznem még akkor sem, ha a párom mondja, hogy mit akarok, hisz jó vagyok így, ahogy vagyok. Neki megfelelek!

6. Zsolty (válaszként erre: 5. - Roni24)
2009. máj. 20. 02:13

Ne értsd félre,nem zavar amit irtál.

Mi az első randitól számolunk ami szeptember 26.-n vol.Igaz azt követően 2szer 2 hónapot külön voltunk (Ő otthon én itt kint)és január 20-tol vagyunk egy igazi pár.

Megértem,hogy zavarja,mert az exe sokat dörgölte az orra alá,hogy már nem olyan mint régen.Egyszer úgyis sikerül elfogadtatnom vele önmagát.Ha más nem nyugdijjas korban.

5. Roni24 (válaszként erre: 4. - Zsolty)
2009. máj. 19. 19:22

Oké, oké, oké! Én elhiszem, de nem nekem kell bizonygatnod! :) Csak a kérdésre próbáltam válaszolni! :S

Megkérdezhetem mióta vagytok együtt?

4. Zsolty (válaszként erre: 3. - Roni24)
2009. máj. 19. 09:51

Mi a tökéletes?????


Fiatal koromra visszaemlékezve én is a "Tömeg ideál" után vonzódtam.Ha bele gondolok milyen volt 10 év után újra látni a régi osztálytársakat.Az akkori osztály szépét ma hagynám parlagon az egyszer biztos.

A legtöbb pasi fiatalon még a szép lányokat hajtja.Majd rájön,hogy nem biztos hogy az a jó.És akkor ugy lesz vele neki társ kel.Aki ha nem is rendelkezik nagy kemény didkókkal és a feneke se az S-s fehérneműt horda nem is baj.És megtalálja a NŐt.Azt az egyetlent akivel egy életet is leélne.Pocakja van és aranyos feneke amire az S-s bugyi nem biztos,hogy rámenne.És van ezzel baj????Nem hinném.

Egyszer már valahova irtam.Hogy ha a szeretjük az embert akkor nem igazán számit,hogy milyen testben van.

És jön a tiltás,hogy ne fogd meg a pocakom mert zavar.Ez kb. olyan mint hogy ne búj hozzám.

ÉS a tökéletes.Ki dönti el,hogy nekem mi a tökéletes?Meg tarthatom magamnak azt a jogot,hogy én eldöntsem nekem mi a szép?Hiszen én élek vele,nekem kel elfogadni.Én megyek vele az utcán én bújnék hozzá.Én csókolnám meg ha lehet és én élném le vele az életem.De valószinű lesz még nagyobb is.És akkor mi van?

Nekem Ő a tökéletes.

2009. máj. 19. 06:15

:))) Tetszett!

Ez egy jó kérdés!

Személy szerint én is szenvedek a pocakomtól, bár az én páromat sem zavarja, sőőőt............. :)) Engem rettenetesen! :S


Visszatérve, szerintem erre nincs igazán jó válasz!

Mondhatnám, hogy talán azért, mert a férfiaknak általában többet számít a külső mint a nőknek! Persze a nők között is vannak kivételek, de a férfiak táborában ez az arány talán mégis nagyobb!

A nők általában érzékenyebbek, lelkisebbek, így a férfiakban is elsősorban a lelkét, a belső tulajdonságait értékelik először, és ha az nyerő, a külsőt szinte már észre sem veszik! A férfiak nem ilyenek! TISZTELET a kivételnek! :)) Egy férfinak nem számít túl sokat az, hogy hogy néz ki, mert a NŐ, úgysem azt fogja nézni! :P

Lehet aztán, hogy ez az arány férfi-női oldalról teljesen egyforma, ám mégis, a nőkben kialakult egy félsz, hogy ha valami nem tökéletes, de legalábbis nem üti meg az elfogadható szintet - női szemmel nézve - akkor a férfinak az már nem is kell! Lehet, hogy ez egy genetikai "hiba" bennünk, de biztos, hogy nem ok nélkül ilyenek a nők! :)))

Na aztán vannak olyanok, akik totál el vannak szállva maguktól, pedig semmi okuk rá, bennük túlteng az önbizalom, és szerintem ez egyátalán nem vonzó egy férfi szemében! Bár fene tudja....

Vannak olyanok akik szintén el vannak szállva maguktól, nem is ok nélkül, ezekben az emberekben viszont - akár férfi akár nő - nem sok valós értéket találni! Szerintem az a normális, ha mindenkiben van egy kis egészséges önbizalomhiány!

Sokat lehetne vitázni ezen, de mindenesetre szerencsés a párod, hogy ilyen vagy! :)

Az igazi szerelemben nem számít a külső, bár a nők mindig fognak találni magukon kivetnivalót, szerintem ez a normális, nem az ha valaki mindent tökéletesnek talál magán! :)

Nekünk az a dolgunk, hogy zavarjon minket a pocakunk, a ti dolgotok pedig, hogy folyamatosan bizonyítsátok, hogy így is szerettek minket! :P

Ez persze fordítva is igaz......... :)))

2009. máj. 19. 02:25
Na a youtube-s klipp se ugy lett a végére mint ahogy azt én szerettem volna.De itt a cucc,érdemes meghallgatni. [link]
2009. máj. 19. 02:23
Le lettem tiltva a pocak kényeztetésről mert a Páromat zavarja a saját pocakja.Engem nem és most én iszom a levét a Barbi klónoknak.Még a végén szereznem kel egy Norbi fitnesz dvd-t. <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Vl91olziJxo&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Vl91olziJxo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook