Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért viselkedik valaki így, ha békülni akartam? fórum

Miért viselkedik valaki így, ha békülni akartam? (beszélgetős fórum)

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Simple)
2020. dec. 4. 19:16
Kb annyi.
8. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 20:09
Mert azt láttad benne, amit látni akartál. Szavakkal könnyű megvezetni valakit.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 19:59
Nem unod még? Hanyadik fórumod ugyanarról? 8-10?
6. unom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 19:56

Lehet, hogy csak beleképzeled.

Szükséged van neked erre?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Unom)
2020. dec. 3. 19:50
Az a baj, hogy minden olyan emberrel így vagyok, akiben látok valami pluszt. Ő pedig folyton azzal jött, hogy nem foglalkozok vele, hülyének nézem stb.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. dec. 3. 19:47
De akkor én miért érzem úgy, hogy a felszín alatt több van?
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 19:35
Nem akarod elfogadni, hogy nem akar veled barátkozni, beszélgetni? Legyen büszkeséged, lépj tovább.
2020. dec. 3. 19:32
Ha sokan állítják ugyanazt, érdemes megfontolni a valóságtartalmát.
2020. dec. 3. 19:30

Fél éve megismertem egy pasit, akivel jó ismerősök lettünk, hülyéskedtünk, néha találkoztunk, beszélgettünk. Majd egyszer becsavarodott, valami hülyeségen megharagudott, mindennek leírt, majd kitörölt Face-ről, Instagramról. Én az a típus vagyok, aki nem szeret haragban lenni, főleg hülyeségek miatt. Írtam neki, hogy még haragszik, erre azt a választ kaptam, hogy befejezte velem, ez meg az. Jó, mondom ok, kár, hogy ahelyett, hogy értelmes emberek módjára beszéltünk volna, ő jött is azzal, hogy támadott.

S egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért velem viselkedik így, az emberek nagy része egy utolsó szemétládának állítja be, én soha nem mondtam róla egy rossz szót se, sőt, valahogy úgy éreztem, hogy nem olyan ő, mint amilyennek lefestik mások. Persze mikor megírtam neki, akkor azzal jött, hogy nyugodtan azt hiszek róla, amit akarok, nem érdekli...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook