Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért vérzek? fórum

Miért vérzek? (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Kannanana)
2022. aug. 16. 12:08

Időközben utána néztem,hormonmenes amit felraktak, ez a fajta volt felrakva , de viszont arra nem emlékszem hogy arany volt vagy ezüst a régi.

Nem zárkózom el semmitől ,de ez vált be , huzamosabb ideig.

8. kannanana (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 07:33

Ha bevált a hormonmentes arany, én ugyanazt rakattam volna fel. Ha egyszer valamit találnék, ami 100%-ig bevált, akkor biztos nem váltanám le.


Azért van sok módszer már szerencsére, ne zárkózz el mindentől, ha ez mégse lesz jobb, de szurkolok, hogy ne legyen gond a spirállal a későbbiekben

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Süti 2)
2022. aug. 16. 07:21

Akkor ezek szerint rossz volt a választás ---ahhoz képest hogy ez volt a legdrágább --

Nem tudom hogy hormonok e ,de utána fogok nézni, remélem hogy tényleg csak ennyi a gond , akkor ha túl leszek ezen az egészen, mindenképp megpróbálok másik fajtát , hiszen ez az egy védekezési módszerünk lehet , más kizárt

Köszönöm

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Violet18)
2022. aug. 16. 07:16

Megmondom őszintén nem tudom,hogy hormonmenes e , én meg sem néztem.A doki nagyon dicsérte mikor felrakták .

Gold T, a legdrágább fajta arany .

Én csakis támpont használtam mellette, nagyon szerettem az eddigieket , alig vetettem tőle , észre se vettem hogy megjött

2022. aug. 16. 06:18

Igen,feltétlen hívd az orvost fel, vagy menj el hozzá.

Nem tudom milyen spirálod van ,a hormonspiral okozhat ilyen panaszokat.

Ha eddig nem is okozott panaszt,attól még most igen.

2022. aug. 16. 06:14
Kérdezz majd rá az orvosnál. Barátnőmnek le is kellett venni ilyen miatt. Feltették és egész hónapban pecsételt tőle.
2022. aug. 16. 02:42

Páromnak annó tán húsz évig volt spirálja és használt tampont.

... kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét...

2022. aug. 15. 22:27

Segíteni nem fogok tudni, de nekem az első van fent, pont 1 hónapja, mensi 1.napjan tette fel a doki, azt mondta ilyenkor kell, erősebb volt a mensim, és a szokásos 2 nap helyett 4-5 napig tartott.


Milyen márkájút használsz? Az enyém hormonmentes, pillangós dobozú.


Tényleg nem lehet tampont használni mellette?

2022. aug. 15. 21:55

Sziasztok

Kb. 2 hete felrakták a spirált, azóta kb.folyamatosan pecsételtem, aztán 4 napja folyamatosan vérzek -- ez már a harmadik -- .Évekig használtam , soha semmi problémám nem volt vele.

Controllra 2 hét múlva kell vissza menni.

Valaki járt már így ? Esetleg valami tapasztalat , tanács?

Szívesen fogadok

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook