Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vásárolok magamnak egy csomó ruhát, ha így is sok ruhám van? fórum

Miért vásárolok magamnak egy csomó ruhát, ha így is sok ruhám van? (beszélgetős fórum)


1 2
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 12:19
Pénzed van, talán kényszerbetegséged is van, józan eszed viszont nincs.
2022. nov. 6. 12:10
Ruhából sok van, másból meg kevés. ;) Én megtudom állni hogy hónapokig se veszek semmit, de akkor nagyon. Ilyen százezres tétel. Most mondjuk egy új cipő nagyon kéne, mert a regi mar eléggé tropa, de annyira szeretem hogy nem tudok megválni tőle. Ilyet meg mar nem találok.
3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 11:56
Azért mert megteheted,(van rá pénzed),és ott abba a pillanatban fel sem merül benned,hogy ilyen,van már otthon.
2. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 11:43

Vasarlasi kenyszer. Valamit kompenzaldz vele


Vagy esrtleg nem jol valasztod meg a darabokat csak halmozol es ezert erzed ugy h nincs mit felvenned

2022. nov. 6. 11:39

Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg ruhám, cipőm, táskám van. Valamiért szinte minden héten veszek magamnak valamit.

Tudom, hogy így is sokkal több ruhám van, mint az emberek nagy részének, valahogy mégis késztetést érzek arra, hogy újakat vegyek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook