Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van több esze egy nőnek mint egy pasinak?A nők szeretik a biztos életet a családot.A pasik akkor sem nyugszanak ha minden adott ehhez. fórum

Miért van több esze egy nőnek mint egy pasinak?A nők szeretik a biztos életet a családot.A pasik akkor sem nyugszanak ha minden adott ehhez. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. anyuccci (válaszként erre: 10. - Kriszta0930)
2010. szept. 9. 21:49

Szívből örülök Nektek és kívánom hogy örökké maradjon így!!!

Sose tudd meg milyen a másik fajta!!!

11. anyuccci (válaszként erre: 8. - Iviiiiii)
2010. szept. 9. 21:49

Nincs válasz...

És az én kérdésemre sincs...

Ez a pasi fajta egy görény!!!!!:(((

2010. szept. 9. 21:46
Ez nem minden férfira igaz!!!Szerencsére!!!És az én párom ebbe a csoportba tartozik!!!Nem haverozik,nem piál,nem ér haza későn!Ja és 12év után is dúl a szerelem köztünk Imádjuk egymást!!!:-))
9. ariadna (válaszként erre: 5. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 21:46
A nők természetüknél fogva felelősségtudóbbak, hiszen ők szülik és ők nevelik a gyereket.
8. Iviiiiii (válaszként erre: 5. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 21:44
Mert így alakult ki. Még mindig nem vagyunk egyenjogúak. Inkább erre a kérdésre válaszolj: miért van az, hogy ha egy pasi egyszerre több nővel kavar, akkor menő ha ezt egy nő csinálja akkor büdös r.banc? Na tudsz választ? :)
2010. szept. 9. 21:43
Mert a nő értelmes, a férfi ösztönlény
2010. szept. 9. 21:43
Ok!Boccs az általánosításért.akkor helyesbítek.Egyes férfiaknak....
2010. szept. 9. 21:42

Arra gondolok hogy adott egy szép család.Gyerekek anya,apa meg minden....Anyuci mindent megtesz.süt főz,mos,a gyerekekkel is minta anya.Meg minden.A férj mégis későn jár haza....Piál haverozik és ő ezt természetesnek tartja....

Miér???????

2010. szept. 9. 21:41
Akkor az én férjemnek van annyi esze mint nekem:) Szerintem ez így nem általánosítható..
2010. szept. 9. 21:40
Hm... biztos vagy benne, hogy minden esetben több esze van, hát ne legyél...
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 21:40
Szerintem ez hülyeség, és általánosítás. Sok helyen pont fordítva van...
2010. szept. 9. 21:38
Miért van több esze egy nőnek mint egy pasinak?A nők szeretik a biztos életet a családot.A pasik akkor sem nyugszanak ha minden adott ehhez.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook