Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van több esze egy nőnek mint egy pasinak?A nők szeretik a biztos életet a családot.A pasik akkor sem nyugszanak ha minden adott ehhez. fórum

Miért van több esze egy nőnek mint egy pasinak?A nők szeretik a biztos életet a családot.A pasik akkor sem nyugszanak ha minden adott ehhez. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. jan. 9. 06:33
Én csak a címet a témát olvastam el a hozzászólásokat nem de szerintem ezt így nem lehet általánosítani.... mert nekem volt néhány olyan haverom aki családcentrikus volt és ott mégis a nő akart még élni szórakozni pasizott satöbbi szerintem ez nem nemfüggő hanem személyiség jellemfuggo
101. lilimia (válaszként erre: 100. - Kriszta0930)
2010. szept. 11. 14:24

Egy 3. császár talán még belefér. A minap olvastam egy cikket, az írójának 4 császára volt, az 5. babát pedig természetes úton szülte meg, és nem lett semmi baj.

Sok boldogságot nektek, és szerintem ne félj, jöjjön az a baba, legyen még teljesebb a család :)

100. Kriszta0930 (válaszként erre: 99. - Lilimia)
2010. szept. 11. 11:50
Köszi!Én mindig nagy családról álmodtam és szerencsére megkaptam az élettől!!!Ja és mellette ilyen férjről mint az enyém!!!Jóban-rosszban egymás mellett vagyunk és nálunk nincsenek veszekedések,de ezt már az oviba is észrevették az óvónők,mert,hogy milyen boldogok,kiegyensúlyozottak a gyerkőcök!!!Én még bátran mernék vállalni még egy babát,csak félek a 3.császártól!:-(
99. lilimia (válaszként erre: 95. - Kriszta0930)
2010. szept. 11. 07:57
Woww 4 baba! :D Imádom a nagycsaládokat! Sajnos mi csak álmodozhatunk a babáról :(
98. lilimia (válaszként erre: 91. - Tamianyu)
2010. szept. 11. 07:40

Tisztában vagyok mindazzal amit írtál, premierplánban nézhettem végig az alább említett unokatestvérem, és a gyermekei szenvedését. De ő, amint elkezdődtek a gondok próbált lelépni, rengetegszer, de a férjének ukrán haverjai vannak...

Gyönyörű, intelligens, és sikeres nő a munkájában, szóval nagyon remélem, hogy ha kiheveri a kegyetlenségeket talál majd valakit, aki mellett végre boldog lehet.

Volt nekem is olyan párom, aki köhömm... nem volt a legjobb... Szakítottam vele több mint 4 éve, de annak ellenére továbbra sem hagy békén, hogy másfél éve férjnél vagyok.

Minden asszonynak ezt kívánom, hogy olyan jó férje legyen, mint az enyém, vagy mint az Édesapám.!

97. lilimia (válaszként erre: 42. - Anyuccci)
2010. szept. 11. 07:34

Ha van bármi lehetőséged arra, hogy lépj, akkor mielőbb tedd meg! Unokatestvéremnél is azzal kezdődött, hogy nem ment haza időben, nem törődött vele. Persze az esküvő előtt kifogástalanul viselkedett, így senki nem gondolta, hogy mi lesz. Aztán elkezdte verni (terhesen), elszedte minden pénzét, drogozni kezdett, és rabként kezdte el tartani Vikit! Sokszor megszökött, de mint Édesanyám kiderítette (rendőrnyomozó volt), a 'drága' férj kapcsolatban állt nagyon sok alvilági figurával, nem egyet ő állított bíróság elé... Szóval mindig amikor megszökött verőemberekkel ment érte, mindenhol megtalálta :( Nem rég hála az égnek sikerült véglegesen megszöknie a gyerekekkel, beadta a válókeresetet, és csak a lakás látta kárát. Aznap letartóztatták a férjét kábítószerrel való visszaélésért. Bár szabadlábon van, de minden pénteken be kell mennie a rendőrségre és pisilni egyet egy pohárba...

Persze tudom, hogy nálatok ezek nincsenek, de nem lenne jó ha eldurvulna a helyzet. Én úgy gondolom, hogy jobb ha egy gyerek csak hétvégente látja az apját, mintha egy rettenetes légkörben kellene felnőnie. Tönkretesz téged a viselkedésével, és ez kihathat a picire is :(

96. survivor3 (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2010. szept. 10. 11:15

ha



ha



ha

95. Kriszta0930 (válaszként erre: 81. - Mancipanci)
2010. szept. 10. 11:02
Egyszerűen!Az én párom a kezdetektől ilyen!Soha nem haverozott nem ért haza későn,nem piál,nem cigizik és olyan a kapcsolatunk mint a legelején!Viszünk változatosságot bele!Sokat törődünk egymással ha a gyerkőcök elalszanak!!!:-))Én mindig is ilyen férjre vágytam és nagyon BOLDOG VAGYOK!!!!:-))))Ha nem ilyen lenne a 4.gyerkőcöt be sem mertem volna vállalni!!!!
94. Tamianyu (válaszként erre: 63. - Anyuccci)
2010. szept. 10. 09:21
Kitartás,ne keseredj el nagyon.Éltessen az,hogy majd tudsz változtatni.
93. Tamianyu (válaszként erre: 60. - Anyuccci)
2010. szept. 10. 09:20
Ez undorító!
92. Tamianyu (válaszként erre: 58. - Anyuccci)
2010. szept. 10. 09:20
Nyugi,eljön a Te időd is.Nem csinálhatja veled ezt büntetlenül.Csak akkor majd ha lépni tudsz,akkor ne hagyd,hogy vissza könyörögje magát.Mert majd amint nem érzi magát nyeregbe,meglátod másképpen fog viselkedni.De az ilyen pasi mellett tényleg csak addig szabad maradni,ameddig kénytelen vagy.
91. Tamianyu (válaszként erre: 37. - Lilimia)
2010. szept. 10. 09:15

Ez nagyon jó érzés,havalaki ilyen házasságban él.

Tudom,én is tapasztalom.De bele lehet választani hidd el.Nekem az első és a második házasságom ég és föld.De nehéz az elválás,és sok minden befolyásolja.Nagyon szerencsésnek érzem magam,hogy el tudtam válni,és esélyt kaptam a boldogságra.És mégjobban,hogy be is jött,és legközelebb jól választottam.De ez mindig lutri,csakis az együtt töltött évek alatt derül ki,hogy a másik milyen helyzetekben hogyan viselkedik.Szerintem örülj te is a boldogságodnak,és ne legyél cinikus.Ha tudja,hogy hasra esik akkor szted nem ül le előtte?Gondolod erre számított amikor kimondta az igent?

90. 0d717b184a (válaszként erre: 89. - Andi6020)
2010. szept. 10. 08:52
így vagy
89. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2010. szept. 10. 06:44
A kérdésedre (ami egyébként egy buta általánosítás) egyszerű a válasz, rosszul választottál párt magadnak.
2010. szept. 10. 06:26
A nőknek sokkal többmindent kell vállalni az életben, sokkal jobban kell küzdeniük, hogy talpon maradhassanak mint egy férfinak! A nőnek tanultnak kell lenni, jó asszonynak, jó nőnek, anyának, legyen jó munkája és legyen független. Ezt várják el tőlünk, de ezt szinte lehetetlen teljesíteni. Azért vagyunk felelősségteljesebbek mert sokkal jobban kell tepernünk, mint a pasiknak!
87. 808573c134 (válaszként erre: 86. - 480b578442)
2010. szept. 10. 00:24
:D:D
2010. szept. 9. 23:59

Lehet, h nem egészen tudományosan fogalmazok de ugy tudom azért van nekik kevesebb mert nem működik valamelyik agyféltekük míg a nőknek mindkettő működik.De ez most komoly:))

Voltaképp akkor ugy is fogalmazhatunk a férfiak (átvitt értelemben) fogyatékosak.

85. spinneli (válaszként erre: 84. - Mancipanci)
2010. szept. 9. 23:46
A férfiak hajlamosabbak is, én úgy vettem észre kibújni bonyolultabb érzelmi kérdések elől, és a haverok felé menekülni, míg otthon az asszony síkideg, és ez nem jelenti, hogy a férfi meg feltétlen hű de jól érezné magát, hisz Ő is tudja, hogy gond van, csak Ő sem tudja, mit kezdjen vele.
84. Mancipanci (válaszként erre: 83. - Spinneli)
2010. szept. 9. 23:44

Tökéletesen igazad van!

Az ember csak azt gondolja magáról, hogy jó, de talán meg kellene kérdezni a másik félt is, mert őt ezek szerint nem biztos, hogy ez elégíti ki. Lehet, hogy ő más dolgokra vágyik.

83. spinneli (válaszként erre: 80. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 23:39

Szerintem egy kapcsolatban nincs olyan, hogy valami csak az egyik vagy csak a másik hibája.

Ketten vannak benne, jót is, rosszat is ketten alakították.

Látom, hogy nem vagy elégedett a jelenlegi helyzettel, viszont ahhoz, hogy ez ne így legyen, neked is változni kell, sőt mivel a helyzet láthatóan neked rosszabb (bár ki tudja, ez nem biztos), neked kell elkezdened.

82. spinneli (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 23:35

Ez nem hiszem, hogy több ész kérdése lenne.

:)

81. Mancipanci (válaszként erre: 10. - Kriszta0930)
2010. szept. 9. 23:18
És ezt, hogy csináljátok?
80. anyuccci (válaszként erre: 71. - Gordonka)
2010. szept. 9. 23:08

Ne haragudj de most "a minden az én hibám,mert én változtam meg" véleményekre nem vagyok kíváncsi...

Inkább lefekszem!

Jó éjt!

79. 808573c134 (válaszként erre: 78. - Anyuccci)
2010. szept. 9. 23:08
:( Fel a fejjel, vegyél egy forró fürdőt, legyél most te önző, foglalkozz magaddal, kényeztesd magad! ;)
78. anyuccci (válaszként erre: 76. - 808573c134)
2010. szept. 9. 23:07
Neked is jó éjt!Ezt nem lehet más szemmel látni...
77. anyuccci (válaszként erre: 75. - Iviiiiii)
2010. szept. 9. 23:06
Jó éjt Neked is és köszi!!:)
2010. szept. 9. 23:06
Én is megyek, én is 6kor kelek! Kitartás és holnap mindent más szemmel látsz majd anyuccci! ;)
2010. szept. 9. 23:05
Megyek, jóéjt neked és jobb kedvet és több boldogságot!
74. Iviiiiii (válaszként erre: 72. - Iviiiiii)
2010. szept. 9. 23:04
Bocs csak két óránként lehet jelet küldeni, nem tudtam.
2010. szept. 9. 23:03
Egyáltalán nincs több esze szerintem. Az ha valaki kikacsingat egy kapcsolatból nem ész kérdése. Mindenhez két ember kell, vannak normális férfiak, csak hozzáállás kérdése. Én akkor szerencsésnek mondhatom magam, mert a környezetemben több ilyen pasit is ismerek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook