Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van PMS? fórum

Miért van PMS? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

11. Barát.Á. (válaszként erre: 1. - Mókica)
2015. okt. 13. 14:13
Sajnos az életvelejárója. Az hogy milyen erős egyéni, de az aktuális és előéleted (például gyógyszerek szedése) ezt nagyban befolyásolja.
10. dundy
2007. dec. 5. 02:01

Tessék! Kávét 1 hete már nem iszom,mert idegbajs vagyok és zabálhatnékom van. A PMS2-3 hétig tart.Most akar csak megjönni.

Hurkom van 2 éve, ami eddid bevált.

2007. júl. 30. 23:05
Az lehetséges,hogy már szinte a 14.-15. nap után jelentkezik a PMS?
2007. júl. 30. 23:01
Hűha,bocsánat.Most vettem észre,hogy cikk is van.Így már érvénytelen az előbbi kérdésem.:)
2007. júl. 30. 22:52
A mellfeszülés is ide tartozik?
2007. márc. 11. 00:10
Már máshova irtam:pms gyógytea!
2006. júl. 11. 14:16

Én is egyet értek Shilailával.

Hozzá tenném saját fura tapasztalatom. Azt mondják ugyebár, hogy a fogamzásgátló csökkenti a menzesz előtti és alatti kellemetlenségeket, és magát az időszakot is megrövidíti. Nos nálam teljesen fordítva történt. Nagyon sokáig húzódott, és szörnyen kellemetlen volt erős vérzéssel és fájdalmakkal, míg gyógyszert szedtem.

Miután abbahagytam, egy ideig rendszertelen volt (gyógyszerszedés előtt egyébként szörnyen rendszertelen volt), de most teljesen kiszámítható, és néha még meg is feledkezem róla, hogy megvan (na ez sem mindig pozitív :)))

2006. júl. 9. 11:43

Shilailának igaza van, el kell fogadni, hogy nők vagyunk és máris nem vészes ez az egész. Sokaktől hallom, hogy "a fenébe megint piros napok lesznek, de utálom". Semmi utálni való nincs benne. Nők vagyunk és kész, ez ezzel jár. Teljesen természetes dolog :).


A tünetek meg szerintem jelen vannak mindenkinél, van aki így van aki úgy éli meg, engem az ingerlékenység és hangulatingadozás szokott kínozni valamilyen szinten. De majd betartom a tippeket és akkor mondjuk nem iszom kávét :). Mondjuk nem annyira erősek ezek, hogy ne lehessen meditálni vagy valami nyugtató dolgot csinálni :).

3. Mókica (válaszként erre: 2. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 9. 00:16
Mondasz valamit:)))
2006. júl. 8. 23:06
Az Én tapasztalatom szerint mindig akkor voltak komolyabb görcseim amikor fellázadtam a női mivoltom ellen. Sokáig teherként éltem meg a menszeszt.Mert ugye kényelmetlen,kimaradok egy két dologból stb.Na meg ha nem volt kedvem a szexhez! Nem fejfájos napot kellett tartanom, hanem csak el kellett , hogy huzódjon a menszeszem.Egyszóval nagyon sok kényelmetlenséget okoztam magamnak. De ahogy az ember kezd bölcsebbé válni és ha a partnere is megértő, nincs szükség ilyen praktikákra.Nekem pszhcihésen volt ez jelen.Persze hullámvölgyek most is vannak, de ilyenkor tudom, hogy megint elégedetlen vagyok a nőiességemmel!Egy heti cickafark tea kura szépen segitett visszatérnem.Egyébként pedig úgy gondolom, hogy ez a jelenség pont azért van ilyen erőssen jelen mert a mai nőre nagyon sok teher hárul és ez az egyetlen módja, hogy tiltakozzon /inkább begörcsöl!/.Persze ez nagyon sok nőnél nem tudatos, de ha egy kicsit is őszinte akar lenni Önmagához rájön ezekre a dolgokra!
2006. júl. 8. 12:29
Miért szenvednek a nők rendszeresen a menstruáció előtt,
és mit tehetünk, hogy megkönnyítsük ezt az időszakot?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook